چهارشنبه ,۱۲آذر۱۳۹۹
خانه / برنامه‌های کاربردی / چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود
چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود

چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود

چارخونه به عنوان یک بازار اندرویدی جوان، پویا و پرنشاط، در آستانه سال نو، رختی تازه به تن کرده و رنگی نو به در و دیوار خود زده است.
به این ترتیب از این پس، بازار اندرویدی «چارخونه» با رنگ های پرانرژی و شاد زرد ارغوانی به گوشی و تبلت های اندرویدی تان می آید.
انتخاب رنگ سازمانی زرد ارغوانی که نشاط و جوانی را تداعی می کند به خوبی بیانگر حال و هوای شاد و زنده چارخونه به عنوان اپ استور انحصاری ایرانسل است و از سوی دیگر این خویشاوندی را به نمایش می گذارد.

بعدی قبلی
چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود
چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود
چارخونه با لباس نو به استقبال بهار می رود
بعدی قبلی

گفتنی است تغییرات ایجاد شده تنها مربوط به رنگ واسط کاربری چارخونه است. چارخونه جامع ترین بازار اندرویدی ایرانی و مطرح‌ترین زیرمجموعه‌ شرکت ایده پرداز ژوبین است که بستری مدرن، درآمدزا و پرمخاطب برای تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در ایران است.
در حال حاضر این بازار اندرویدی با بیش از  ۱۳۰ هزار عنوان محصول شامل برنامه، بازی، موسیقی، فیلم، کتاب و نشریه، از  ۲ میلیون کاربر فعال و وفادار پشتیبانی می کند و چشم انداز آن علاوه بر افزایش تنوع محتوا و تعداد کاربران در آینده نزدیک، تلاش برای تکمیل زنجیره های اقتصاد دیجیتالی در کشور به ویژه در حوزه تلفن همراه و ابزارهای هوشمند است.
این بازار  اندرویدی نیاز شما را از اپ استورهای خارجی بی نیاز می کند.
در مجله چارخونه هم می توانید نقد و بررسی اپلیکیشن ها را مطالعه کنید و با دید باز نسبت به برنامه ها اقدام کنید. همچنین می توانید نظر خود را درباره اپلیکیشن ها با دوستان خود از طریق مجله به اشتراک بگذارید و حتی در نقد و بررسی برنامه ها مشارکت کنید. ضمن اینکه امکان ثبت نظر درباره اپلیکیشن ها در این بازار اندرویدی هم وجود دارد. به این ترتیب شما هم یک چارخونه ای فعال خواهید بود.

برای دانلود نسخه جدید چارخونه، اینجا کلیک کنید

موارد جالب

نقد و بررسی برنامه دیکشنری PicoDic؛ همه زبان‌های دنیا در جیب شما!

یکی از کارآمدترین ابزارهای هر زبان‌آموز و نیاز کاربردی بسیاری از افراد از جمله کارمندان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *