یکشنبه ,۱۱آبان۱۳۹۹
خانه / خبر / سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل لالیگا برگزار می‌شود
ایرانسل سومین کمپ مشترک استعدادیابی خود با لالیگا را برگزار می‌کند

سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل لالیگا برگزار می‌شود

سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
این کمپ در راستای تفاهم نامه‌‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا (لالیگا) و با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات، محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان منعقد شده است، برگزار خواهد شد.
در مورد این کمپ استعدادیابی در مجله چارخونه بخوانید.

ایرانسل استعدادهای فوتبالی را شناسایی می‌کند

این دوره از کمپ ویژه پسران ۱۱ تا ۱۳ ساله است و افرادی که در دو دوره قبلی شرکت نکرده‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
برای شرکت در سومین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا، خانواده نوجوانان ۱۱ تا ۱۳ سال که به فوتبال علاقمند هستند، می‌توانند یک دقیقه ویدیو از بازی فوتبال فرزندانشان به آدرس اینترنتی irancell.ir/camp ارسال کنند.
ویدیوهای رسیده پس از پایان مهلت ارسال در تاریخ ۲۹ تیرماه جاری، توسط یک تیم کارشناس استعدادیابی مورد ارزیابی قرار گرفته و از بین شرکت کنندگان ۶۶ نفر به این کمپ برای آموزش سه روزه در مرداد ماه امسال دعوت خواهند شد.
پیش از این، دو کمپ استعدادیابی در اسفندماه سال گذشته و اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی از لالیگا نظیر ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم‌ ملی و باشگاه‌های داخلی ایران برگزار شد. در دو کمپ قبلی ۱۸۰ بازیکن نوجوان شناسایی شده و آموزش دیدند.

 

موارد جالب

تعداد دستیاران صوتی در جهان از انسان‌ها بیشتر می‌شود

اگر ایده استفاده از دستیار صوتی که هم اکنون جهان را فرا گرفته‌است برایتان هولناک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *