خانه / اپراتورها / برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب‌ و کارهای موبایلی توسط چارخونه
کارگاه کسب و کارهای موبایلی چارخونه

برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب‌ و کارهای موبایلی توسط چارخونه

همزمان با آغاز بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، چارخونه با همکاری ایرانسل اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب و کارهای موبایلی کرده است.

به گزارش مجله چارخونه،این کارگاه‌ها که در ایام نمایشگاه الکامپ و راس ساعت ۱۵ در غرفه ایرانسل واقع در سالن ۳۸ برگزار می‌شود به ارایه راهکارها و آموزش‌های جامعی پیرامون کسب و کارهای موبایلی و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تلفن همراه می‌پردازد.

در اولین کارگاهی که روز گذشته برگزار شد، دانیال نوروزی، به بررسی بازی‌های موبایلی و روش‌های افزایش درآمد در بازی‌ها پرداخت.

امروز یکشنبه ۷ مرداد، ساعت ۱۵، کیاوش رحیمی‌مقدم به ارایه ۹ سوال اساسی برای طراحی مدل‌های کسب و کار و پاسخ به این سوال‌ها می‌پردازد و فردا دوشنبه ۸ مرداد ماه نیز میثم تفاق و حامد شاه‌حسینی به معرفی زیرساخت‌های چارخونه جهت توسعه نرم‌افزارهای موبایل می‌پردازند.

در روز سه‌شنبه نیز سالار اجتهد در مورد برندسازی در کسب و کار دیجیتال، کارگاه پایانی مشترک ایرانسل و چارخونه را برگزار خواهد کرد.

گفتنی است در الکامپ امسال با همکاری ایرانسل و چارخونه از پروژه گیک هم رونمایی شد. این پروژه با هدف کمک به اشتغال‌زایی و حمایت از  توسعه کسب و کارهای موبایلی و در راستای همکاری با برنامه‌نویسان این حوزه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

موارد جالب

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن برگزار می‌شود

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *