یکشنبه ,۴اسفند۱۳۹۸
خانه / خبر / به‌روز رسانی / بروزرسانی جدید بازی Marvel Strike Force، ونوم و اولتران را به مبارزه دعوت می‌کند

بروزرسانی جدید بازی Marvel Strike Force، ونوم و اولتران را به مبارزه دعوت می‌کند

ونوم، میستیک و اولتران، شخصیت‌های جدیدی هستند که در بروزرسانی بزرگ شماره 2.0 بازی Marvel Strike Force قرار است به جمع مبارزان دیگر دنیای کامیک‌های مارول اضافه شوند. با مجله چارخونه و جزئیات خبر در ادامه همراه باشید.

این روز‌ها شخصیت ونوم به واسطه‌ی فیلم اختصاصی‌اش که از هفته‌ی آینده به صورت جهانی اکران می‌شود، حسابی خبرساز شده و تام هاردی که در این فیلم، نقش ادی براک و ونوم را برعهده دارد، بر شهرت این فیلم و شخصیت مارولی افزوده است. در همین راستا، بازی Marvel Strike Force که میزبان قهرمان‌های بسیار زیادی از دنیای کامیک‌های مارول است، با دریافت بروزرسانی جدید، شخصیت ونوم را به لیست مبارزان‌اش اضافه می‌کند.

البته ونوم تنها شخصیتی نیست که به بازی اضافه می‌شود و کاراکترهای مطرحی مانند میستیک و اولتران هم با این بروزرسانی، به بازی می‌آیند.

با اضافه شدن شخصیت‌های بیشتری از دنیای مردان ایکس، قابلیت‌های جدیدی برای شخصی‌سازی و ارتقا قهرمانان و ضدقهرمانان این جناح به واسطه بروزرسانی شماره 2.0، به بازی افزوده خواهد شد.

همچنین در بروزرسانی جدید، قابلیتی برای دونیت کردن گلدهایی که در بازی کسب می‌کنید، اضافه می‌شود و این قابلیت را به بازیکنان می‌دهد تا این گلد‌ها را با اعتبارات داخل بازی عوض کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده، سقف سطوح بازیکنان از ۶۵ به ۷۰ با بروزرسانی بازی، افزایش پیدا می‌کند که تاثیر به سزایی در تجربه‌ی کاربران می‌گذارد.

بازی Marvel Strike Force اوایل سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های موبایلی iOS و اندروید منتشر شد.

 

 

موارد جالب

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن برگزار می‌شود

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *