خانه / خبر / خبرهای چارخونه / راویتو چارخونه محلی برای کسب درآمد شما
راویتو چارخونه

راویتو چارخونه محلی برای کسب درآمد شما

بازار جامع محتوای چارخونه در کنار امکانات جدیدی مانند سرویس طلایی بخش فیلم و سرویس طلایی بخش آوا و نما که در چند ماه اخیر راه‌اندازی کرده است، به تازگی بخش راویتو را نیز در اختیار کاربران خلاق و با استعداد خود گذاشته است. در ادامه با این مطلب از مجله چارخونه همراه باشید تا با راویتو چارخونه که به نوعی یک  UGC محسوب می‌شود بیشتر آشنا شوید.

یک تعریف کوتاه از UGC

برای اینکه با راویتو بیشتر آشنا شوید بهتر است اول تعریفی از UGC داشته باشیم. به محتوایی که توسط کاربر تولید و برای نشر در بسترهای دیجیتال همچون شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و سامانه‌های اشتراک گذاری ویدیو و سایر سامانه‌های مشابه ارائه می‌شود محتوای کاربرساز (User Generated Content) یا به صورت مخفف UGC می‌گویند.

محتوای کاربر ساز با توجه به ماهیتی که دارد، تنوع تولید محتوا را افزایش می‌دهد و با سرعت بیشتری توسط دیگر کاربران بازدید و به اشتراک گذاشته می‌شود. به عنوان مثال بد نیست به محتواهایی که بسیاری از اینفلوئنسرهای حرفه‌ای شبکه اجتماعی اینستاگرام تولید می‌کنند اشاره کنیم که قطعا تجربه دیدن آن‌ها را داشته‌اید.

چرا  UGC؟

از زمان شکل‌گرفتن پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی کاربران زیادی در دنیا محتواهای خود را با دیگر کاربران به اشتراک می‌گذاشتند که این دسته از محتوا بیشتر در بستر متن تولید و عرضه می‌شد.

اما با شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی صوت‌، عکس و ویدیو محور، تولیدات کاربران در این بسترها نیز گسترش یافت. این مهم تا جایی پیش رفت که امروز در بیشتر کشورهای دنیا ویدیو حرف اول تولید محتوا رامی‌زند و بیش از ۷۰ درصد ترافیک پهنای باند مصرفی کاربران به ویدیو اختصاص می‌یابد. همین موضوع باعث شکل‌گیری بستر امن و آسان UGC چارخونه جهت اشتراک‌گذاری محتواهای تولیدی کاربران شد.

راویتو چارخونه چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

عمده محتوای تولیدی در بستر صوت و ویدیو است و چون این محتواها چه در بخش تولید و چه در بخش بازدید توسط کاربران ساخته و دیده می‌شود، عنوان راویتو با اشاره به این امر که کاربر روایت‌کننده داستان است، تشکیل شده است. همانطور که گفته شد در بخش راویتو کاربران می‌توانند با توجه به خلاقیت خود محتواهای گوناگونی تولید و آن‌ها را برای نمایش در بین کاربران چارخونه در بخش راویتو بارگذاری کنند.

مخاطبان راویتو، تمامی کاربرانی هستند که به اینترنت دسترسی دارند و محتوای صوتی و تصویری کوتاه تهیه می‌کنند. همانطور که گفته شد این افراد می‌توانند با انتشار محتوای خود از طریق ورود به پرتال ناشران و توسعه دهندگان یا نسخه اپلیکیشن چارخونه، آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. این نکته را هم درنظر داشته باشید که راویتو محدودیت سنی، مکانی و جنسیتی ندارد. البته خاطرنشان می‌شود که این محصول در حال حاضر با بخش ویدیو فعالیت خود را آغاز کرده است. راستی شما می‌توانید هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق دانلود اپلیکیشن بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه به این بخش دسترسی داشته باشید.

چگونه با راویتو چارخونه درآمدزایی داشته باشیم؟

در چشم انداز این محصول در نظر گرفته شده که کاربران با انتشار ویدیوی خود در چارخونه و به ازای دیده‌شدن ویدیو بر اساس فرمولی تعریف شده به ازای هر دقیقه بازدید، مبلغی را به عنوان درآمد کسب کنند.

برای دسترسی به بخش راویتو اینجا را کلیک یا آن‌را لمس کنید

موارد جالب

اعتبار چارخونه

صفر تا صد اعتبار چارخونه یا چگونه در چارخونه اعتبار خود را افزایش دهیم؟

در بازار جامع محتوای چارخونه، یکی از شیوه‌های ساده برای خرید بازی‌ها و برنامه‌های غیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *