جدیدترین فیلم اکشن 2022 (برترین فیلم) | دانلود + تماشا | چارخونه

مجله چارخونه » فیلم و سریال » فیلم » جدیدترین فیلم اکشن 2022 (برترین فیلم) | دانلود + تماشا | چارخونه
جدیدترین فیلم اکشن 2022 (برترین فیلم) | دانلود + تماشا | چارخونه
جدیدترین فیلم اکشن 2022 (برترین فیلم) |دانلود + تماشا | چارخونه

فهرست محتوا

شاید خیلی‌ها بگویند که فیلم‌های اکشن کاملا بی محتوا بوده و هیچ وقت چیز خاص و جدیدی به شما یاد نمی‌دهد. اما به نظر من که حرفشان درست نیست و هیچ فیلم بی محتوایی در هیچ ژانری وجود ندارد. علاوه بر این هرچه جلوتر می‌رویم فیلم‌ها مفهومی‌تر می‌شود. در سال ۲۰۲۲ میلادی فیلم‌های اکشن زیادی در حال اکران هستند. ما قصد داریم تا برترین و جدیدترین فیلم‌های اکشن ۲۰۲۲ را برای دانلود یا تماشا آنلاین از سایت چارخونه به شما پیشنهاد کنیم.

جدیدترین فیلم اکشن ۲۰۲۲ که باید ببینیم؛ اسپایدر هد

خیلی از کشورها در حال آزمایش یکسری از داروهای خود بروی زندانیان هستند. البته که این موضوع را رسانه‌ای نمی‌کنند. در این میان فیلم جدید و اکشن به نام اسپایدر هد Spider Head آمده که در حال روایت همین داستان است. این فیلم با بازی کریس هیموث داستان دو زندانی را روایت می‌کند که به طور داوطلبانه خود را وارد آزمایش خاص می‌کنند و بعد از آن با عواقب آن رو به رو می‌شوند. همین الان می‌توانید فیلم اسپایدر هد را از سایت چارخونه دانلود کرده یا آنلاین تماشا کنید.

 

جدیدترین فیلم اکشن ۲۰۲۲؛ آقای ایپ بیدار شد

آقای ایپ بیدار 2022

اگر از دنبال کننده‌های فیلم‌های مبارزه‌ای باشید قطعا نام آقای ایپ برایتان آشنا خواهید بود. نخستین فیلم با عنوان فیلم ایپ من IP Man در سال ۲۰۰۸ بر روی پرده نقره‌ای رفت و با استقبال بی‌نظیر طرفداران رو به رو شد. این عنوان تا سال ۲۰۱۹ میلادی ادامه داشت و تمام شد. حال قسمت جدیدی از فیلم آقای ایپ به نام بیداری در ژانر اکشن پخش شده تا دوباره طرفداران این عنوان را پای پرده سینما بیاورد. شما می‌توانید این فیلم را نیز از سایت چارخونه دانلود یا تماشا کنید.

 

فیلم اکشن فیل سفید ۲۰۲۲ با بازی بروس ویلیس

یکی از جدیدترین فیلم‌های اکشن در سال ۲۰۲۲ فیل سفید بوده که با بازی بروس ویلیس معروف جذابیت این فیلم را چندین برابر می‌کند. داستان فیلم از این قرار است که هنگامی که دو پلیس شاهد یک سوء قصد هستند، یک رئیس جنایتکار بی رحم به گابریل تانکردی، دستور می دهد تا هر تهدیدی را از بین ببرد. بروس ویلیس که سال‌ها او را با بازی در نقش جان سخت بیاد داریم در نقش مهمی را در روند این داستان ایفا می‌کند. برای تماشا فیلم فیل سفید ۲۰۲۲ می‌توانید همین حالا وارد سایت چارخونه شوید.

 

کرگدن اروپایی به سینما آمریکا حمله کرد

خب بیایید با هم کمی از سینما آمریکا دور شویم و به سراغ سینمای اروپا برویم. جاهای در سال‌های اخیر فیلم‌های فاخر و زیبایی را به دنیا معرفی کرده است. یکی از این فیلم‌های اکشن و زیبا که برای کشور اوکراین است، راینو یا کرگدن نام دارد. داستان فیلم درباره شخصی است که به واسطه کودکی سختی که گذرانده تبدیل به یک تبهکار و باجگیر می‌شود. او در مسیر خونین جنایت قرار می‌گیرید و به یک باره خود را در مسیری که فکرش را هم نمی‌کند میبیند. همین الان می‌توانید  فیلم اکشن کرگدن ۲۰۲۲ را از سایت چارخونه تماشا یا دانلود کنید.

 

سگ تازی wolf hound 2022؛ فیلم اقتباسی از جنگ جهانی دوم

فیلم سگ تازی از زمره فیلم‌هایی است که درباره جنگ جهانی دوم ساخته شده است. داستان فیلم از یک ماموریت فوق سری کشور آلمان روایت خواهد شد. قهرمان داستان یک خلبان آمریکایی – یهودی است که بعد از به اسارت گرفته شدن خدمه‌ی هواپیمایش، می‌خواهد آن‌ها را تک به تک نجات دهد. فیلم سگ تازی ۲۰۲۲ را می‌توانید همین الان تماشا کنید.

 

این فیلم‌ها تقریبا جدیدترین و برترین فیلم‌های اکشن ۲۰۲۲ است که در وب سایت چارخونه می‌توانید دانلود یا آنلاین تماشا کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.