با سپهر 360 به سوی ابرها پرواز کنید

مجله چارخونه » برنامه‌ » با سپهر 360 به سوی ابرها پرواز کنید
با سپهر 360 به سوی ابرها پرواز کنید
بلیط‌ چارتری هواپیما -sepehr360

فهرست محتوا

بلیط‌ چارتری هواپیما را در سپهر ۳۶۰ به سادگی پیدا کنید و به هر کجا که می‌خواهید سفر کنید. سپهر ۳۶۰ یکی از اپلیکیشن‌های رایگان برای یافتن بلیط‌ چارتری هواپیما یا بلیط‌های سیستمی است که با جستجو در میان صدها وبسایت مختلف اینترنتی و خدمات رایگان خود سعی در پیشی گرفتن از رقبای دیگر خود دارد. با استفاده از این اپلیکیشن کاربردی که امتیاز ۵ را در گوگل پلی از آن خود ساخته است، رزرو و خرید بلیط‌های هواپیما برای کاربران به سادگی میسر خواهد بود.

در ادامه این مطلب با ما در مجله چارخونه همراه باشید تا از امکانات دیگر اپلیکیشن سپهر۳۶۰ نیز مطلع شوید.

بلیط‌ چارتری هواپیما -سپهر360

سپهر ۳۶۰ سامانه بلیط‌ چارتری هواپیما

سپهر ۳۶۰ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های بلیط یاب در میان رقبای خود است که در چند دقیقه بلیط مورد نظر شما را برایتان فراهم می‌کند. این اپلیکیشن که تنها واسطه‌ای برای جستجوی بلیط شما است هیچ دخالتی در امر خرید و فروش بلیط‌ها ندارد و هیچ گونه هزینه‌ای از کاربران دریافت نمی‌کند. در واقع تمامی درآمد این اپلیکیشن از بخش تبلیغات کسب می‌شود. از این رو بهترین، مناسب ترین وارزان‌ترین بلیط‌ها را برای کاربران فراهم می‌سازد. شاید هم از همین جهت است که اعتماد و رضایت فراوان کاربران را به همراه دارد و امتیاز ۵ را در گوگل پلی از آن خود ساخته است.

بلیط‌ چارتری هواپیما - سپهر360

نحوه استفاده از سپهر۳۶۰

نحوه استفاره از اپلیکیشن سپهر ۳۶۰ بسیار ساده است و با رابط کاربری جذاب و آسان خود هزاران کاربر فعال را در سراسر جهان شیفته خود ساخته است. پس از ورود به اپلیکیشن کافیست منوی سمت راست در بخش بالایی صفحه را باز کنید و با تعیین مبدا و مقصد مورد نظر، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط‌ها را مشاهده کنید. اگرچه این تنها مزیت سپهر ۳۶۰ نیست. مقایسه بهای بلیط از میان بیش از ۵۰۰ آژانس هواپیمایی و ۳۰ ایرلاین مختلف از دیگر مزایای این برنامه کاربردی به شمار می‌روند.

همچنین قابلیت نمایش لیست جستجو توسط فیلترهای جستجوی مختلف بر اساس ساعت، نوع ایرلاین، کلاس و شماره پرواز نیز از قابلیت‌های ممتاز این اپلیکیشن هستند. از امکانات دیگر برنامه نیز می‌توان به ایجاد تغییر در ترتیب جستجوها بر اساس دسته بندی‌های مختلف ارزان‌ترین، گران‌ترین و همچنین زمان پروازهای صبح به شب و یا شب به صبح اشاره کرد. همچنین کاربران می‌توانند تنها با یک کلیک نتایج جستجوی خود را در تاریخ قبل یا بعد از مورد اشاره شده نیز مشاهده کنند.

بخش تاریخچه فعالیت‌ها نیز در این اپلیکیشن تمام فعالیت‌های کاربران را ثبت و در معرض مشاهده قرار می‌دهد. بخش پشتیبانی برنامه هم همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ در روزهای کاری و از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ در روزهای تعطیل پاسخ گوی مشکلات کاربران است که این موضوع نیز یکی دیگر از وجوه مثبت سپهر ۳۶۰ به شمار می‌رود.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.