مجله چارخونه

مجله چارخونه » Uncategorized » اسامی فیلم‌های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

فهرست محتوا

ظهر جمعه گذشته یعنی ۱۴ دی ماه در نشستی با حضور ابراهیم داروغه زاده، دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و تعدادی از هیات انتخاب و مدیران جشنواره اسامی فیلم های بخش اصلی این رویداد سینمایی معرفی شدند.

به گزارش مجله چارخونه این جشنواره که از تاریخ دهم تا ۲۲ بهمن ماه آینده برگزار می‌شود میزبان فیلم‌های زیر خواهد بود:

انیمیشن ها

«آخرین داستان» اشکان رهگذر

«بنیامین» محسن عنایتی

«شب آفتابی» علی مدنی

فیلم های کوتاه

«اس»(s) حامد اصلانی

«بچه خور» محمد کارت

«تشریح» سیاوش شهابی

«تو هنوز اینجایی» کتایون پرمر و محمد روحبخش

«دریای تلخ» فاطمه احمدی

«رورانس» سوگل رضوانی

«گسل» سهیل امیرشریفی

فیلم های بخش نگاه نو

پالتو شتری/ کارگردان: مهدی علی‌میرزایی/ تهیه‌کننده: مجید شیخ‌انصاری

جان‌دار/ کارگردان: حسین امیری‌دوماری ‌و پدرام پورامیری/ تهیه‌کننده: کامران مجیدی

حمال طلا/ کارگردان: تورج اصلانی/ تهیه‌کننده: منصور سهراب‌پور

دیدن این فیلم جرم است!/ کارگردان: رضا زهتابچیان/ تهیه‌کننده: محمد حمزه‌زاده

روزهای نارنجی/ کارگردان: آرش لاهوتی/ تهیه‌کننده: علیرضا قاسمخان

زهر مار/ کارگردان: سیدجواد رضویان/ تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

سونامی/ کارگردان: میلاد صدرعاملی/ تهیه‌کننده: علی سرتیپی

مسخره باز/ کارگردان: همایون غنی‌زاده/ تهیه‌کننده: علی مصفا

معکوس/ کارگردان: پولاد کیمیایی

فیلم های مستند

بهارستان خانه ملت به تهیه کنندگی و کارگردانی بابک بهداد

تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه کنندگی و کارگردانی زینب تبریزی

خانه ای برای تو به تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی و کارگردانی مهدی بخشی مقدم

دلبند به تهیه کنندگی الهه نوبخت و کارگردانی یاسر طالبی

نت های مسی یک رویا به تهیه کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی رضا فرهمند

فیلم های مسابقه سینمای ایران

آشفتگی فریدون جیرانی

ایده اصلی آزیتا موگویی

بنفشه آفریقایی مونا زندی

بیست و سه نفر مهدی جعفری

پالتو شتری مهدی علی‌میرزایی

تیغ و ترمه کیومرث پوراحمد

جمشیدیه یلدا جبلی

خون خدا مرتضی علی عباس میرزایی

درخونگاه سیاوش اسعدی

سال دوم دانشکده من رسول صدرعاملی

سرخپوست نیما جاویدی

سمفونی نهم محمدرضا هنرمند

شبی که ماه کامل شد نرگس آبیار

طلا پرویز شهبازی

غلامرضا تختی بهرام توکلی

قسم محسن طنابنده

قصر شیرین رضا میرکریمی

ماجرای نیمروز ۲: رد خون محمدحسین مهدویان

متری شش و نیم سعید روستایی

مردی بدون سایه علیرضا رییسیان

مسخره باز همایون غنی زاده

ناگهان درخت صفی یزدانیان

سه فیلم ذخیره:

آنجا همان ساعت سیروس الوند

بی حسی موضعی حسین مهکام

مدیترانه هادی حاجتمند

گفتنی است این سه فیلم ذخیره در صورت آماده نشدن آثار اصلی بخش سودای سیمرغ به این مرحله راه پیدا می کنند.

برای دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌های روز ایرانی و خارجی اینجا کلیک کنید

Share on twitter
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *