مجله چارخونه

محتوا تولید کنید و پول‌دار شوید!

فهرست محتوا

چارخونه با فراهم کردن زیر ساخت و سامانه «محتواسازی کاربران(UGC)» از همه ایرانیان دعوت می‌کند تا برای درآمدزایی از استعدادهای‌شان این بازار محتوایی را روی گوشی خود نصب و عضوی از خانواده چارخونه شوند.

چارخونه به عنوان بازار محتوای دیجیتال با توجه به رشد و گسترش محتوای ویدیویی در ایران همگام با دنیا، همه را به درآمدزایی از تولید محتوای ویدیویی دعوت می‌کند. برای این کار کافی است هر کاربر علاقه‌مند به کسب درآمد، یک ویدیو با موضوع دلخواه فیلمبرداری کرده و آن را در سامانه ناشران چارخونه بارگذاری کند.

پس از بارگذاری ویدیو و پرکردن فیلدهای مورد نظر، محتوای آپلود شده در بخش فیلم چارخونه برای کاربران به نمایش درمی‌آید و پس از نمایش ویدیو، به ازای هر دقیقه پخش و مشاهده کاربران هزینه‌ای به تولیدکننده محتوا پرداخت می‌شود.

برای ثبت‌نام در این سامانه شرایط خاصی در نظر گرفته نشده است و هر کاربر با داشتن کدملی، شماره تلفن همراه و نشانی ایمیل می‌تواند به صورت رایگان در این سامانه ثبت نام کرده و کسب درآمد کند. البته لازم به ذکر است که ویدیوهای تولیدی باید توسط بخش محتوایی چارخونه تأیید شود تا برای کاربران به نمایش درآید.

ویدیوهای کاربران می‌تواند در موضوعات مختلفی مانند آموزشی، بازی، بانوان، تبلیغات، تفریحی، حوادث، حیات وحش، خبری، سلامت و تندرستی، طنز، علم و تکنولوژی، فیلم، کارتون، کودک، گردشگری، مذهبی، موسیقی و ورزشی باشد.

شایان ذکر است که کیفیت ویدیوها در این سامانه برای بارگذاری مهم نیست ولی می‌تواند در میزان مشاهده و درآمدزایی تاثیر بگذارد. این راهکار چارخونه می‌تواند گام موثری در افزایش تولید محتواهای ویدیویی مناسب و فارسی در کشور داشته باشد. برای شروع کافی است روی کلمه شروع در زیر کلیک و یا آن را لمس کنید.

یک پاسخ

  1. سلام
    چرا توضیحاتتون کامل نیست؟
    در ازای هر دقیقه چه مقدار پول کسب میشه؟؟؟
    این مهمتربن نکته هست که بهش هیچ اشاره ای نکردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *