راویتو چارخونه محلی برای کسب درآمد شما

مجله چارخونه » خبر » خبرهای چارخونه » راویتو چارخونه محلی برای کسب درآمد شما
راویتو چارخونه محلی برای کسب درآمد شما
راویتو چارخونه

فهرست محتوا

بازار جامع محتوای چارخونه در کنار امکانات جدیدی مانند سرویس طلایی بخش فیلم و سرویس طلایی بخش موسیقی که در چند ماه اخیر راه‌اندازی کرده است، به تازگی بخش راویتو را نیز در اختیار کاربران خلاق و با استعداد خود گذاشته است. در ادامه با این مطلب از مجله چارخونه همراه باشید تا با راویتو چارخونه که به نوعی یک  UGC محسوب می‌شود بیشتر آشنا شوید.

یک تعریف کوتاه از UGC

برای اینکه با راویتو بیشتر آشنا شوید بهتر است اول تعریفی از UGC داشته باشیم. به محتوایی که توسط کاربر تولید و برای نشر در بسترهای دیجیتال همچون شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و سامانه‌های اشتراک گذاری ویدیو و سایر سامانه‌های مشابه ارائه می‌شود محتوای کاربرساز (User Generated Content) یا به صورت مخفف UGC می‌گویند.

محتوای کاربر ساز با توجه به ماهیتی که دارد، تنوع تولید محتوا را افزایش می‌دهد و با سرعت بیشتری توسط دیگر کاربران بازدید و به اشتراک گذاشته می‌شود. به عنوان مثال بد نیست به محتواهایی که بسیاری از اینفلوئنسرهای حرفه‌ای شبکه اجتماعی اینستاگرام تولید می‌کنند اشاره کنیم که قطعا تجربه دیدن آن‌ها را داشته‌اید.

چرا  UGC؟

از زمان شکل‌گرفتن پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی کاربران زیادی در دنیا محتواهای خود را با دیگر کاربران به اشتراک می‌گذاشتند که این دسته از محتوا بیشتر در بستر متن تولید و عرضه می‌شد.

اما با شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی صوت‌، عکس و ویدیو محور، تولیدات کاربران در این بسترها نیز گسترش یافت. این مهم تا جایی پیش رفت که امروز در بیشتر کشورهای دنیا ویدیو حرف اول تولید محتوا رامی‌زند و بیش از ۷۰ درصد ترافیک پهنای باند مصرفی کاربران به ویدیو اختصاص می‌یابد. همین موضوع باعث شکل‌گیری بستر امن و آسان UGC چارخونه جهت اشتراک‌گذاری محتواهای تولیدی کاربران شد.

راویتو چارخونه چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

راویتو محتوای تولیدی بر بستر صوت و ویدیو است. به دلیل اینکه این محتواها چه در بخش تولید و چه در بخش بازدید توسط کاربران ساخته و دیده می‌شود و به نوعی در این بخش کاربر داستان خود را تعریف می‌کند، عنوان راویتو برای آن انتخاب شده است. در بخش راویتو کاربران می‌توانند با توجه به خلاقیت خود محتواهای گوناگونی تولید و آن‌ها را برای نمایش در چارخونه بارگذاری کنند.

مخاطبان راویتو، تمامی کاربرانی هستند که به اینترنت دسترسی دارند و محتوای صوتی و تصویری کوتاه تهیه می‌کنند. این افراد می‌توانند از راه ورود به پرتال ناشران و توسعه دهندگان یا از طریق نسخه اپلیکیشن چارخونه بخش راویتو، با انتخاب و یا لمس آیکون کوچک زرد رنگ (که در وسط آن تصویر یک دوربین قرار گرفته است)، محتوای خود را پس از بارگذاری با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. همچنین شما می‌توانید در قسمت محتوای من از منوی جانبی اپلیکیشن چارخونه به محتواهایی که تاکنون بارگذاری کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

این نکته را هم درنظر داشته باشید که راویتو محدودیت سنی، مکانی و جنسیتی ندارد. البته خاطرنشان می‌شود که این محصول در حال حاضر با بخش ویدیو فعالیت خود را آغاز کرده است. راستی شما می‌توانید هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق دانلود اپلیکیشن بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه به این بخش دسترسی داشته باشید.

چگونه با راویتو چارخونه درآمدزایی داشته باشیم؟

در چشم انداز این محصول در نظر گرفته شده که کاربران با انتشار ویدیوی خود در چارخونه و به ازای دیده‌شدن ویدیو بر اساس فرمولی تعریف شده به ازای هر دقیقه بازدید، مبلغی را به عنوان درآمد کسب کنند.

برای دسترسی به بخش راویتو اینجا را کلیک یا آن‌را لمس کنید

https://mag.charkhoneh.com/7815
3/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

  1. سلام
    در مورد طرح درآمدزایی شفاف تر توضیح بدید
    به ازای هر دقیقه بازدید چند ریال؟
    شیوه پرداخت و محاسبه چطور؟
    بازه زمانی داره یا نامحدوده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.