شگفتانه و تکان‌شگفت‌انگیز؛ پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » شگفتانه و تکان‌شگفت‌انگیز؛ پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل
شگفتانه و تکان‌شگفت‌انگیز؛ پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل
پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل

فهرست محتوا

پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل برای مشترکان اینترنت پرسرعت همراه، پیشنهاد ویژۀ «شگفتانۀ عید فطر» و برای مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت، هزاران جایزۀ ویژه در بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن «ایرانسل من» است.

به گزارش مجله چارخونه، «شگفتانه»، شامل یک گیگابایت اینترنت هدیه و سه گیگابایت اینترنت پرسرعت همراه با قیمت تخفیفی ویژه است. مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل، می‌توانند بستۀ رایگان یک گیگابایتی را در روزهای ۴ یا ۵ خرداد ماه ۱۳۹۹ با شماره‌گیری کد دستوری #۱۳۹۹* فعال کنند. این بستۀ هدیه، طی این دو روز تنها یک بار قابل فعال‌سازی و به مدت یک ساعت پس از فعال‌سازی قابل استفاده است.

همچنین این دسته از مشترکان، از ۴ تا ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۹، می‌توانند با پرداخت تنها ۱۲هزار تومان، از بستۀ تخفیفی سه گیگابایتی اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند. مهلت استفاده از این بسته صرف‌نظر از تاریخ خرید، تا پایان دهم خرداد ماه است.

این بسته با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن «ایرانسل من» قابل فعال‌سازی است.

پیشنهاد ویژه عید فطر ایرانسل و هزاران جایزه در ایرانسل‌من

همچنین مشترکان خدمات اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل، به مناسب عید سعید فطر، می‌توانند از ۲۹ اردیبهشت تا ۴ خرداد، هر روز به بخش «تکان شگفت‌انگیز» در اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه و یکی از برندگان ۱۱۱۰ جایزۀ روزانه و ۱۳۰ جایزۀ ویژۀ قرعه‌کشی عید سعید فطر باشند.

جوایز روزانه این بخش شامل ۱۰ بسته اینترنت ۲۰ گیگابایتی، ۱۰۰ بسته اینترنت ۲ گیگابایتی و ۱۰۰۰ بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی و جوایز ویژه قرعه‌کشی عید سعید فطر نیز شامل ۱۰ ربع سکه طلا، ۲۰ مودم TD-LTE به‌همراه سیم‌کارت ویژه و بسته ۳۰  گیگابایتی و ۱۰۰ بسته اینترنت ۵۰ گیگابایتی است.

مشترکان ایترنت ثابت ایرانسل برای شرکت در قرعه‌کشی، لازم است از  ۲۹ اردیبهشت تا ۴ خرداد هر روز  به ایرانسل‌من مراجعه و شانس خود را در قسمت «تکان شگفت‌انگیز» امتحان کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.