جدیدترین شماره مجله دام، کشت و صنعت را در چارخونه بخوانید

مجله چارخونه » کیوسک » جدیدترین شماره مجله دام، کشت و صنعت را در چارخونه بخوانید
جدیدترین شماره مجله دام، کشت و صنعت را در چارخونه بخوانید
جدیدترین شماره مجله دام، کشت و صنعت را با اندروید مارکت چارخونه بخوانید

فهرست محتوا

مجله دام، کشت و صنعت که یکی از مهمترین مجلات صنايع غذايی و کشاورزی است به دو صورت چاپی و الکترونیکی منتشر می‌شود که جدیدترین شماره این مجله را می‌توانید از بخش کیوسک اندروید مارکت چارخونه روی دستگاه خود نصب و مطالعه کنید.

در سرمقاله شماره ۲۰۹ مجله دام، کشت و صنعت که به قلم ابوالقاسم گلباف، صاحب امتیاز و مدیر مسوول در ۵ مهر ماه منتشر شده است، نکاتی پیرامون مدیران حرفه‌ای در آورده شده است.

سخن ماه هم به بیم‌ها و امیدهای پیش روی این صنعت پرداخته و همچنین به مشکلات فارغ التحصیلان بیکار رشته مهندسی کشاورزی پرداخته شده است و راه‌های توسعه کشاورزی کشورمان ایران را با الگوبرداری از سیستم منظم ژاپنی مورد بررسی قرار گرفته است.

علاوه بر این، مقالات و گزارش های مفصلی نیز در رابطه با موضوعات مرتبط با حوزه صنایع غذایی و کشاورزی به رشته تحریر درآمده است.

در این شماره از مجله دام، کشت و صنعت همچنین اخباری در مورد جدیدترین و مهمترین تصمیم‌های دولتی در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی، اظهارنظرهای دولتمردان در رابطه با مشکلات موجود در این صنعت و نقد و بررسی عملکرد فعالان این صنعت و دولت منتشر شده است که خواندنش خالی از لطف نیست.

برای دانلود این مجله اینجا کلیک کنید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.