آرامش زندگی به سبک خانه ما

مجله چارخونه » برنامه‌ » آرامش زندگی به سبک خانه ما
آرامش زندگی به سبک خانه ما
دانلود رایگان نرم افزار خانه ما
فهرست محتوا

خانه ما، یک برنامه کاربردی برای تمامی اعضای خانواده است که با آن می‌توانید به راحتی به اطلاعات جامع مربوط به اعضای خانواده دسترسی داشته باشید.
مشاهده موقعیت مکانی افراد خانواده، پیگیری وظایف محول شده به هر یک از اعضا، برآورد هزینه‌ها، تعریف پروفایل شخصی برای هر یک از اعضای خانواده و بسیاری موارد دیگر از مزایای برنامه خانه ما است. رابط کاربری شفاف و روان، محیط کاربری ساده و جذاب و سادگی کارکرد هم از دیگر مواردی هستند که در نرم افزار خانه ما به چشم می خورند.
برای آشنایی با این برنامه در مجله چارخونه همراه ما باشید.

دانلود رایگان نرم افزار خانه ما

نحوه کار با نرم افزار خانه ما

پس از دانلود رایگان نرم افزار خانه ما و نصب و راه اندازی آن به صفحه اصلی برنامه هدایت می‌شوید. بعد از اولین ورود به برنامه نحوه کار با نرم افزار توسط راهنمای خودکار به شما آموزش داده می‌شود و بعد از آشنایی با قسمت‌های مختلف ، تمام امکانات برنامه در صفحه اصلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اکنون می‌توانید در محیط کاربری دلنشین و روان خانه ما به گشت و گزار بپردازید.

دانلود رایگان نرم افزار خانه ما

نوار ابزار اصلی

در نوار ابزار اصلی که در بخش بالایی صفحه اصلی قرار دارد، همه امکانات اصلی برنامه چیده شده است که در ادامه به بررسی هر یک از این امکانات می‌پردازیم.

 • پروفایل

در بخش پروفایل، امکان شخصی سازی اطلاعات هر یک از اعضا از جمله نام و نام خانوادگی، وضعیت ارتباطی با دیگر اعضا، شماره موبایل و … قرار دارد. قرار دادن عکس شاخص و دیگر تنظیمات شخصی در این بخش از برنامه در اختیارتان خواهد بود.

 • خانواده

در بخش خانواده هم اطلاعات کلی اعضای خانواده از قبیل شماره تماس، موقعیت مکانی، وظایف و هزینه‌ها وجود دارد. با تکمیل اطلاعات این بخش، همه اعضای خانواده می‌توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود در مورد دیگر اعضا دسترسی داشته باشند و در هر لحظه از برنامه‌های مشخص شده اعضا مطلع شوند.

دانلود رایگان نرم افزار خانه ما
 • موقعیت

در این قسمت موقعیت مکانی هر یک از اعضای خانواده روی نقشه نمایش داده می‌شود. به این ترتیب همه اعضای خانواده همیشه و در همه حال از یکدیگر با خبر هستند.

 • وظایف

در بخش وظایف، اطلاعات کاملی در مورد وظایف محول شده به افراد به تفکیک انجام شده‌ها و انجام نشده‌ها وجود دارد. در واقع این بخش از برنامه می‌تواند برنامه ریزی دقیقی در مورد وظایف اعضا به آن‌ها ارائه دهد. نمایش زمان انجام هر یک از وظایف نیز به عهده همین بخش است.

 • هزینه

در این بخش هزینه هر یک از اعضای خانواده و همچنین هزینه‌های کلی نمایش داده می‌شود. به علاوه نمایش باقی مانده بودجه خانوار در این قسمت قرار دارد. با مشاهده این بخش هر یک از اعضای خانواده حساب و کتاب شخصی خود را مشاهده می‌کنند و با توجه به بودجه خانواده، برنامه ریزی دقیقی برای دخل و خرج ماهیانه اعضا انجام می‌شود.

دانلود رایگان نرم افزار خانه ما

دسترسی‌های نرم افزار خانه ما

 • دسترسی کامل به اینترنت و دریافت اطلاعات
 • دسترسی به موقعیت مکانی
 • دسترسی به کارت حافظه و در صورت نیاز تغییر و حذف محتویات آن
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دسترسی به تقویم

تغییرات آخرین نسخه نرم افزار خانه ما

 • بهبود عملکرد برنامه
 • رفع برخی اشکالات جزیی و باگ‌ها

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]

برای دانلود برنامه خانه ما، اینجا کلیک کنید

[/box]

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *