PES 2018 ورود به دنیای حرفه ای فوتبال

مجله چارخونه » بازی » PES 2018 ورود به دنیای حرفه ای فوتبال
PES 2018 ورود به دنیای حرفه ای فوتبال
دانلود رایگان بازی PES 2018
فهرست محتوا

بازی PES 2018 یکی از هیجان انگیزترین بازی های فوتبالی در جهان و تولید استودیوی بازی سازی معروف Konami است. PES  با شبیه سازی کامل محیط نرم افزار به زمین و مسابقات فوتبال حس واقعی یک بازی هیجان انگیز را به شما هدیه می‌دهد. این بازی مهیج با طرفداران بسیاری که دارد رتبه 4.4 از 5 را در گوگل پلی از آن خود ساخته است و روز به روز هواداران بیشتری را به جمع کاربران خود وارد می‌کند. با بازی PES2018 در فصل جدید رقابت‌ها دوستانتان را به چالش بکشید.

کنترل کامل تمامی حرکات را در زمین به دست خود بگیرید. حرکات اصلی بازیکنان واقعی، پاس های دقیق، تاکتیک‌های حرفه‌ای همه از مواردی هستند که تجربه یک بازی هیجان انگیز واقعی را در دستان شما قرار می‌دهند.  با استفاده از تکنیک‌های کنترلی دقیق این برنامه محیط بازی برای شما راحت‌تر و هیجان انگیزتر می‌شود. تکنیک‌های خود را گسترش دهید و لذت هیجان یک بازی واقعی را تجربه کنید. به علاوه با برنده شدن در مسابقات خود را به بالاترین نقطه جدول تصاعدی برسانید.

هر بازیکن خصوصیات منحصر به فردی دارد و هر بازی یک تجربه جدید برای شما به ارمغان می‌آورد. پس همین حالا تیم حرفه‌ای مورد نظر خود را بسازید و مسابقات را شروع کنید. با رقابت با تیم‌های برتر اروپایی حس واقعی رقابت‌های رسمی لیگ های برتر را  تجربه کنید. در ادامه این مطلب در مجله چارخونه همراه ما باشید تا با بازی PES2018 بیشتر آشنا شوید.

دانلود رایگان بازی PES 2018

برخی قابلیت ها و امکانات بازی PES 2018

 • قابلیت ایجاد تیم مورد نظر و رقابت با کاربران دیگر
 • افزوده شدن واکنش‌های فوتبالی واقعی برای همگام سازی با رقابت های فصل جدید 2017/2018
 • افزوده شدن بخش “دوستان” و شرکت در مسابقات زنده آنلاین به همراه دوستان با استفاده از گزینه Friends
 • شرکت در “مسابقات محلی و لیگ محلی” یا همان “Local Matchs , Local Leagues” برای رقابت با کاربران موجود در محدوده محل استقرار خود و ایجاد تورنومنت واقعی.
 • استفاده از ستاره های مشهور فوتبالی از جمله دیوید بکهام و پیشبرد اهداف تیم
 • قابلیت استفاده از تکنیک‌هایی از قبیل چیپ و شوت قدرتی
 • قابلیت بازی با کاربران دیگر توسط رابط بلوتوث
 • قابلیت ایجاد گزارشگر برای مسابقات
 • صداگذاری و تصاویر عالی
 • قابلیت استفاده از خصوصیات منحصر به فرد هر یک از بازیکنان در بخش های مورد نظر
 • کنترل کامل حرکات بازیکنان، پاس‌ها، تاکتیک‌های حرفه‌ای و …
 • پاس و شوت آسان با استفاده از لمس و کلیک
 • قابلیت خرید یا استخدام بازیکنان جدید اروپایی، آمریکایی و آسیایی و استفاده از تکتیک‌های خاص هر بازیکن
 • لمس تجربه بازی در کنار بازیکنان معروفی از جمله مسی، سوارز، پیکه و …
دانلود رایگان بازی PES 2018

شروع بازی PES 2018

پس از دانلود رایگان بازی PES 2018 و نصب و به راه اندازی آن به محیط اصلی بازی در صفحه اصلی وارد می‌شوید. در ابتدا تور آموزشی رایگان برای آشنایی بیشتر شما با محیط برنامه به نمایش در می‌آید. پس از آن با انتخاب لیگ و تیم مورد نظر خود به محیط بازی وارد می‌شوید. در این مرحله با انتخاب نام کاربری خود می‌توانید شروع کنید. البته جزئیات دیگری از جمله ملیت و محل زندگی و نام تیم‌ها نیز در همین مرحله از شما پرسیده می‌شود که با انتخاب گزینه‌های مورد نظر خود می‌توانید پروفایلتان را شخصی سازی کنید.

در قدم بعدی سرمربی تیم خود را از بین مربی‌های مختلف موجود در بازی که به تناسب تیم انتخابی به شما پیشنهاد می‌شود، انتخاب می‌کنید. پس از انتخاب سرمربی اطلاعات کاملی از مربی انتخابی از جمله خصوصیات کلی و نحوه مدیریت بازی برایتان به نمایش در می‌آید. پس از گذر از مراحل ذکر شده به صفحه اصلی و امکانات برنامه دسترسی پیدا خواهید کرد که در ادامه به بررسی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

دانلود رایگان بازی PES 2018

مسابقه (Match)

بخش مسابقه که اولین قسمت در نوار ابزار اصلی است شامل قسمت‌هایی از جمله رویدادها، بازی آنلاین، کمپین و بازی‌های محلی است. در قسمت رویدادها یا Event Mode مسابقات زمانی با فرصت محدود برایتان به نمایش در می‌آید. با شرکت در هر یک از این مسابقات و برنده شدن در آن‌ها می‌توانید از جوایز ویژه برخوردار شوید و بر سکه‌های خود بیافزایید. فقط باید توجه داشته باشید مسابقاتی که در این قسمت به نمایش در می‌آیند همه از مدت زمانی محدودی برخوردارند. بنابراین برای شرکت در آن ها باید عجله کنید.

بخش بعدی بازی‌های آنلاین یا Play Online نام دارد. با استفاده از این بخش نرم افزار می‌توانید در بازی‌های آنلاین شرکت کنید و با کاربران آنلاین دیگر به رقابت بپردازید. در قسمت کمپین یا همان Campaign دو بخش کنترل مسابقات و نقش داوری را در اختیار خواهید داشت. در این بخش‌ها چیدمان تیم، تاریخچه بازی‌ها و جزئیات دیگر را مشاهده می‌کنید و کنترل دقیقی روی بازی پیدا خواهید کرد.

در قسمت بازی‌های محلی امکاناتی از جمله شرکت در مسابقات محلی با کاربران موجود در نزدیکی محل استقرار خود، شرکت در لیگ‌ها با حداکثر 4 کاربر، مشاهده تاریخچه بازی‌های محلی و لیگ ها و … در اختیار شما قرار می‌گیرد.

کلوب (Club House)

بخش کلوب دومین گزینه از نوار ابزار اصلی است. در این بخش امکاناتی از قبیل مدیریت تیم ملی، تیم من، تمرینات و پیروزی ها در اختیار شما هستند. در بخش مدیریت تیم ملی، نظارت بر چیدمان تیم و بخش مختلف آن در اختیار شما قرار می‌گیرد. در قسمت بازیکنان  لیست کامل بازیکنانی که در اختیار دارید و جزئیات کامل اطلاعات آن ها را در اختیار دارید. با استفاده از این بخش بازیکنان مورد نظر خود را برای تیم انتخاب و مدیریت کنید. در بخش مدیریت نیز لیست کاملی از مربی‌ها و تاریخچه بازی‌ها در اختیارتان قرار خواهد داشت.

بخش مربی ها یا Trainers بازیکنانی که حرفه‌ای پرورش داده‌اید و مربیانی که در اختیار دارید به نمایش در خواهند آمد. در قسمت استخدام یا Scout لیست بازیکنانی که استخدام کرده‌اید نمایش داده می‌شوند. در قسمت تمرینات از بازیکنان خود حرفه‌ای ترین بازیکنان دنیا را پرورش دهید و آن ها را تا درجه مربی گری ارتقا دهید. در بخش کمک‌ها لیست دارایی‌های تیم از جمله بلیط‌ها، انرژی‌ها و سکه‌ها به نمایش در می‌آیند که توسط آن‌ها می‌توانید به ارتقای بیشتر تیم خود کمک کنید.

قراردادها (Contract)

بخش قراردادها سومین بخش از نوار ابزار اصلی است. این بخش همان گونه که از نامش پیداست به قراردادهای تیم مربوط می‌شود. بخش قراردادها خود شامل زیرمجموعه‌های مختلفی است. در زیر مجموعه‌های مختلف این بخش می‌توانید بازیکنان حرفه‌ای استخدام کنید و از تاکتیک‌های خاص هر بازیکن در نقاط ضعف تیم خود استفاده کنید. بستن قراردادهای خاص با مربیان ویژه و بازیکنان و هم چنین استخدام عوامل جدید از دیگر امکاناتی هستند که در این قسمت در اختیار خواهید داشت.

سایر (Extras)

در قسمت سایر که آخرین بخش در نوار ابزار اصلی به شمار می‌رود امکاناتی از جمله بازی‌ها، بخش راهنمای برنامه، جزئیات شخصی کاربر، لیست دوستان، تنظیمات بازی و حمایت از بازی در اختیار شما قرار خواهد داشت. با انتخاب هر بخش می‌توانید به کنترل تنظیمات و استفاده از قابلیت های خاص آن قسمت بپردازید.

 

دانلود رایگان بازی PES 2018

فروشگاه

در قسمت فروشگاه که در قسمت بالای صفحه اصلی قرار دارد می‌توانید با پرداخت مبلغی جداگانه از امکانات ویژه نرم افزار استفاده کنید. خرید انرژی، سکه و … از موارد موجود در فروشگاه هستند.

پیام ها

در بخش پیام‌ها که در قسمت بالای صفحه اصلی قرار دارد پیام‌های توسعه دهنده و دوستان برایتان به نمایش در می‌آید. البته تذکرات خاص و نکات قابل تامل برنامه نیز در این بخش قابل دسترسی خواهند بود.

هدایا

در این بخش هدایا و جوایزی که از طرف نرم افزار به شما تعلق می‌گیرند برای شما نمایش داده می‌شود.

دسترسی های بازی PES 2018

 • دسترسی کامل به اینترنت و دریافت اطلاعات
 • دسترسی به کارت حافظه و در صورت نیاز تغییر یا حذف محتویات آن
 • دسترسی به بخش خدمات پرداخت
 • دسترسی به حساب ها
 • دسترسی به لیست مخاطبین
 • دسترسی به موقعیت مکانی

PES 2018 یک بازی آنلاین است بنابراین سعی کنید از اینترنت قوی استفاده کنید تا به اندازه کافی از این بازی هیجان انگیز لذت ببرید. توجه داشته باشید برای استفاده از این بازی به بسیستم‌عامل اندروید نسخه 5 به بالا نیاز خواهید داشت. در ضمن برای استفاده از این بازی به فیلترشکن نیاز خواهید داشت.

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]

برای دانلود رایگان PES 2018 PRO اینجا را کلیک و یا تصویر زیر را

با موبایل اسکن کنید

[/box]

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *