جعبه جادو در دل لنز ایرانسل

مجله چارخونه » برنامه‌ » ویدئو و رسانه » جعبه جادو در دل لنز ایرانسل
جعبه جادو در دل لنز ایرانسل
جعبه جادو در دل لنز ایرانسل
فهرست محتوا

پس از ارایه مجوز تلویزیون‌های تعاملی به اپراتور ایرانسل که اواخر سال 1395 محقق شد، ایرانسل اپلیکیشن لنز را برای تماشای آنلاین شبکه‌های تلویزیونی معرفی کرد.
در حال حاضر این اپلیکیشن برای مشترکین اینترنت ایرانسل رایگان است و برخی از سرویس های آن مستلزم پرداخت هزینه است. البته بخش تماشای آنلاین برنامه‌های تلویزیونی این اپلیکیشن تا حدودی رایگان بوده و تنها باید برای تعدادی محدود از شبکه‌های تلویزیونی هزینه پرداخت شود. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن محبوب با مجله چارخونه همراه شوید.

جعبه جادو در دل لنز ایرانسل

با لنز ایرانسل، تلویزیون را روی موبایل ببینید

در مورد لنز باید بگوییم که یک تلویزیون تعاملی یا IPTV است که با آن هر کجا که باشید می‌توانید برنامه‌های تلویزیون را زنده و بر بستر اینترنت ببینید. به این ترتیب اگر به برنامه خاصی علاقمندید، بدون نگرانی از دیر رسیدن به تلویزیون، می‌توانید در خودروی شخصی، محل کار و هر جای دیگر، برنامه مورد علاقه‌تان را روی گوشی تلفن همراهتان تماشا کنید. اما چگونه باید از این برنامه کاربردی محبوب استفاده کرد؟ همچنان همراه ما باشید تا در این مورد مطلع شوید.

جعبه جادو در دل لنز ایرانسل

لنز چگونه کار می‌کند

با تلویزیون اینترنتی «لنز» مجموعه گسترده‌ای از محتواهای متنوع فرهنگی و آموزشی با کیفیت تصویری بسیار خوب در دسترس شما قرار می‌گیرد. کافی پروسه ثبت نام را طی کنید و یکی از کاربران آن شوید.
پس از ثبت نام و ورود به لنز، سه گزینه در صفحه موبایلتان به نمایش درمی‌آید که شامل، تماشای ویدیوهای پیشنهادی، پخش زنده تلویزیون و آرشیو ویدیوها است.
لنز بسته به سرعت اینترنت، کیفیت استریم تصاویر را تنظیم می‌کند. نگران اینترنت ضعیف هم نباشید. لنز این ویژگی را دارد که حتی با اینترنت ضعیف هم ویدیو و فیلم‌ها را با کیفیت قابل قبول به نمایش بگذارد. گفتنی است که تصاویر زنده قابل توقف هم هستند و حتی شما می‌توانید بخش‌های مورد علاقه‌تان را به لیست علاقمندی‌هایتان اضافه کنید.

جعبه جادو در دل لنز ایرانسل

مانند بیشتر تلویزیون‌های تعاملی، استفاده از این اپلیکیشن محبوب ایرانسل تا مدتی رایگان است؛ اما بعد از یک دوره استفاده از این اپلیکیشن قدرتمند و محبوب منوط به پرداخت هزینه یا بهتر بگوییم حق اشتراک است.
البته گاهی اوقات برای رویدادی مثل دربی، ایرانسل تماشای برنامه را رایگان می‌کند و هزینه‌ای بابت مصرف دیتا از شما نمی‌گیرد که باید آن را یکی از مزایای بزرگ استفاده از لنز قلمداد کرد. البته خبر خوب اینه که تمام مسابقات جام جهانی رو با لنز ایرانسل می‌تونید رایگان تماشا کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *