بلک‌بری با همکاری Bullitt گوشی‌های امن‌تری می‌سازد

مجله چارخونه » خبر » دنیای گوشی » بلک‌بری با همکاری Bullitt گوشی‌های امن‌تری می‌سازد
بلک‌بری با همکاری Bullitt گوشی‌های امن‌تری می‌سازد
همکاری بلک‌بری با Bullitt
فهرست محتوا

بلک‌بری به تازگی یک شریک جدید پیدا کرده است تا امنیت گوشی‌های هوشمند خود را افزایش دهد. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت mobileworldlive، این شرکت گوشی‌ساز، همکاری جدید را با گروه Bullitt که سازنده دستگاه‌های امنیتی بریتانیاست آغاز کرده است. برای آشنایی بیشتر با این دو شریک تجاری و محصولات جدیدی که در راه بازار دارند با مجله چارخونه همراه شوید.

بلک‌بری با همکاری Bullitt گوشی‌های امن‌تری می‌سازد

همکاری بلک‌بری با Bullitt

Bullitt که یک شرکت امنیتی فعال است، پیش از این تولیدکننده گوشی‌های زمخت‌تری مثل Cat و  Land Rover بوده است.
آلکس توربر، مدیر کل راه حل‌های امنیتی دربلک‌بری گفت که مشتریان می‌توانند از محصولات جدید این خانواده استفاده که نه تنها دوام و قابلیت‌های کاربردی فراوانی دارد، بلکه از لحاظ امنیت داخلی نیز قوی هستند. به این ترتیب وی وعده داد کاربران بلک‌بری بدون نگرانی بابت هک شدن اطلاعتشان می‌توانند به گوشی‌های این خانواده اعتماد کنن.

ویژگی‌های پلتفرم Blackberry Secure

مسوول ارشد تولید گروه بولیت هم در این باره گفت: با همکاری با بلک‌بری می‌توانیم سطح بالایی از امنیت را به مشتری‌هایمان ارائه کنیم تا با خیال راحت از دستگاه‌های خود در کار و زندگی روزمره استفاده کنند. پلتفرم امنیتی Blackberry Secure که با کمک بولیت ساخته می‌شود، قادر است به صورت کامل حافظه گوشی را رمزگذاری کند و حتی برای آن به روز رسانی های امنیتی ماهانه ارائه دهد، چیزی که بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند آن را در نظر نمی‌گیرند. این آخرین باری نخواهد بود که بلکبری چند برنامه از پیش نصب شده با هدف امنیتی و نظارت بر امنیت تلفن همراه ارائه می‌دهد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *