برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب‌ و کارهای موبایلی توسط چارخونه

مجله چارخونه » خبر » اپراتورها » برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب‌ و کارهای موبایلی توسط چارخونه
برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب‌ و کارهای موبایلی توسط چارخونه
کارگاه کسب و کارهای موبایلی چارخونه
فهرست محتوا

همزمان با آغاز بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، چارخونه با همکاری ایرانسل اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی کسب و کارهای موبایلی کرده است.

به گزارش مجله چارخونه،این کارگاه‌ها که در ایام نمایشگاه الکامپ و راس ساعت ۱۵ در غرفه ایرانسل واقع در سالن ۳۸ برگزار می‌شود به ارایه راهکارها و آموزش‌های جامعی پیرامون کسب و کارهای موبایلی و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تلفن همراه می‌پردازد.

در اولین کارگاهی که روز گذشته برگزار شد، دانیال نوروزی، به بررسی بازی‌های موبایلی و روش‌های افزایش درآمد در بازی‌ها پرداخت.

امروز یکشنبه ۷ مرداد، ساعت ۱۵، کیاوش رحیمی‌مقدم به ارایه ۹ سوال اساسی برای طراحی مدل‌های کسب و کار و پاسخ به این سوال‌ها می‌پردازد و فردا دوشنبه ۸ مرداد ماه نیز میثم تفاق و حامد شاه‌حسینی به معرفی زیرساخت‌های چارخونه جهت توسعه نرم‌افزارهای موبایل می‌پردازند.

در روز سه‌شنبه نیز سالار اجتهد در مورد برندسازی در کسب و کار دیجیتال، کارگاه پایانی مشترک ایرانسل و چارخونه را برگزار خواهد کرد.

گفتنی است در الکامپ امسال با همکاری ایرانسل و چارخونه از پروژه گیک هم رونمایی شد. این پروژه با هدف کمک به اشتغال‌زایی و حمایت از  توسعه کسب و کارهای موبایلی و در راستای همکاری با برنامه‌نویسان این حوزه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *