مادرخرج هزینه‌های سفرتان را مدیریت می‌کند

مجله چارخونه » برنامه‌ » مادرخرج هزینه‌های سفرتان را مدیریت می‌کند
مادرخرج هزینه‌های سفرتان را مدیریت می‌کند
دانلود رایگان مادرخرج
فهرست محتوا

بسیاری از ما قبل، حین و حتی پس از سفر، مخارج سفر را محاسبه می‌کنیم و سعی می‌کنیم مخارج سفر را به بهترین نحو مدیریت کنیم. برنامه مادرخرج دوست خوب شما در این زمینه است و شما می‌توانید با دانلود رایگان مادرخرج به خوبی مخارج سفرتان را مدیریت کنید. برای آشنایی با این برنامه در مجله چارخونه همراه ما باشید.

بدون مادرخرج به سفر نروید

زمانی که به سفرهای گروهی می‌رویم، معمولا هزینه‌های سفر به صورت مشترک محاسبه و خرج می‌شود و معمولا در بین اعضای گروه، یک نفر به عنوان مادرخرج انتخاب می‌شود تا صورت‌حساب سفر را نگه دارد و مشخص کند که هر یک از همسفران چه مبلغی باید پرداخت کنند.

با دانلود رایگان مادرخرج اما دیگر نیزی به یک مادرخرج فیزیکی ندارید و می‌توانید با خیال راحت همه چیز را به گوشی موبایل‌تان بسپارید. ثبت جزئیات سفر، ثبت اطلاعات خانواده‌ها، ثبت هزینه‌ها، توزیع مخارج بر اساس تعداد افراد بزرگسال، کودکان، تعداد خانواده‌ها و یا تعداد نفرات و ارائه گزارش وضعیت حساب هر خانواده از ویژگی‌های این برنامه کاربردی است.

علاوه بر این، برنامه مورد نظر می‌تواند برای شما یک آلبوم سفر هیجان‌انگیز بسازد و خاطره سفر شما زنده نگه دارد. اگر اهل سفر هستید، این برنامه حتما به دردتان می‌خورد.

کاربری ساده مادرخرج

کاربری برنامه مادرخرج بسیار ساده است و برنامه نیز طراحی جذابی دارد. پس از نصب برنامه، صفحه‌ای برایتان باز می‌شود و از شما می‌خواهد که اطلاعات سفر را در آن صفحه وارد کنید. شما باید برای سفرتان عنوان یا نام در نظر بگیرید و مقصد و تاریخ سفر را نیز مشخص کنید.

پس از ثبت این مشخصات با لمس علامت خودرو صفحه جدیدی برایتان باز می‌شود که در آن می‌توانید جزئیات سفر، آلبوم سفر، تعداد خانواده‌ها، هزینه‌ها، سم هر خانواده از مخارج سفر و… را وارد کنید. در حقیقت برای هر یک از این گزینه‌ها یک صفحه مجزا برایتان در نظر گرفته شده است ک تمام موارد را برای شما به صورت منظم دسته‌بندی کرده است.

در خاتمه نیز می‌توانید تاریخ پایان سفر را در گزینه پایان سفر وارد کنید و هر زمان که خواستید، برای زنده شدن خاطرات سفر به سراغ البوم تصاویر سفرتان در این برنامه بروید.
مادرخرج یک برنامه کار راه بینداز برای سفر است که شما را از استرس گم شدن کلاف هزینه‌های سفر نجات می‌دهد.

برای نصب و دانلود رایگان مادرخرج روی تصویر زیر کلیک یا آن‌را لمس کنید

 همچنین می‌توانید کیو‌آر‌کد زیر را با گوشی خود اسکن کنید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *