دور دنیا را با تی چارتر بگردید

مجله چارخونه » برنامه‌ » دور دنیا را با تی چارتر بگردید
دور دنیا را با تی چارتر بگردید
دانلود رایگان تی چارتر
فهرست محتوا

سفر به مناطق مختلف جهان یکی از راه‌های آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ مردمان سراسر جهان است. سفر رفتن به تجربیات افراد می‌افزاید و آن‌ها را با مردمان جدید در سراسر دنیا آشنا می‌کند. به علاوه دغدغه‌های روحی و جسمی افراد با مسافرت و دور شدن از زندگی یکنواخت روزمره به میزان بسیاری از بین می‌رود و ذهن را آماده شروعی دوباره می‌سازد. البته در این میان تامین هزینه‌های سفر و تهیه بلیط نیز یکی دیگر از دغدغه‌های مسافران به شمار می‌روند.

اما نگران نباشید اپلیکیشن تی چارتر شما را از این دغدغه‌ها می‌رهاند. در ادامه این مطلب از مجله چارخونه همراه ما باشید تا با اپلیکیشن تی چارتر و چگونگی سفر ارزان به مناطق مختلف دنیا بیشتر آشنا شوید.

سفر به مناطق مختلف دنیا

سفر به مناطق مختلف با تی چارتر

اپلیکیشن تی چارتر برنامه‌ای کاربردی و جالب است که شما را در یافتن ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط‌های سیستمی یا چارتری هواپیما و قطار برای سفر به مناطق مختلف دنیا یاری می‌رساند. در واقع تی‌چارتر یک موتور جستجوگر بلیط است که با دریافت اطلاعات مبدا و مقصد مورد نیاز، بهترین بلیط‌ها را از سایت‌های گوناگون می‌یابد و برای شما به نمایش می‌گذارد.

البته خدمات تی چارتر به همین جا ختم نمی‌شود. برخی خدمات گردشگری و اجاره خودرو در کشورهای مختلف نیز از دیگز مزایای این برنامه کاربردی و سفر به مناطق مختلف جهان به شمار می‌روند.

چگونه از تی چارتر استفاده کنیم؟

نحوه کار اپلیکیشن تی چارتر بسیار ساده است و با رابط کاربری جذاب خود کاربران را به سادگی به آنچه مورد نیازشان است هدایت می‌کند. برای مشاهده امکانات برنامه نیز نیازی به عضویت در آن نخواهید داشت. اما در صورتی که قصد خرید داشته باشید باید در ابتدا به بخش عضویت برنامه ملحق شوید. اگرچه عضویت تی چارتر هم کار چندان پیچیده‌ای نیست. با وارد کردن مشخصات و شماره تماس خود به عضویت اپلیکیشن در می‌آیید و آنلاین بلیط مورد نظر خود را تهیه خواهید کرد.

سفر به مناطق مختلف جهان

برای استفاده از امکانات تی چارتر کافیست مبدا و مقصد خود را به اپلیکیشن معرفی کرده و با تعیین تاریخ مورد نظرتان به لیستی از بلیط‌های پیشنهادی موجود به همراه نام فروشندگان آن‌ها دست یابید. نکته مثبت در خصوص این لیست قابلیت تغییر چیدمان نتایج بر اساس نوع ایرلاین، زمان، ظرفیت و ظرفیت نهایی است. به علاوه با لمس هر گزینه نیز قادر به مشاهده جزئیات بیشتری از بلیط مورد نظر خود از جمله کلاس پروازی، شماره پرواز و نوع هواپیما خواهید بود.

بلیط‌هایی که در لیست با رنگ سبز نمایان می‌شوند قابلیت تهیه مستقیم از تی چارتر را دارا هستند. در حالی که سایر گزینه‌ها شما را به وبسایت فروشنده مورد نظر هدایت می‌کنند. اکنون با انتخاب فروشنده مورد نظر می‌توانید مستقیما بلیط را از فروشنده و یا تی چارتر تهیه کنید. البته توجه داشته باشید تی چارتر در خصوص بلیط‌هایی که خارج از اپلیکیشن و به صورت مستقیم از فروشنده دیگری تهیه می‌شوند هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

برای دانلود رایگان تی چارتر اینجا را کلیک یا لمس کنید

و یا کیوآرکد زیر را با گوشی اسکن کنید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *