با برنامه کاربردی یادآور انجام هیچ کاری را فراموش نمی‌کنید

مجله چارخونه » برنامه‌ » با برنامه کاربردی یادآور انجام هیچ کاری را فراموش نمی‌کنید
با برنامه کاربردی یادآور انجام هیچ کاری را فراموش نمی‌کنید
دانلود رایگان یادآور
فهرست محتوا

برای بسیاری از ما پیش آمده است که در جریان دغدغه‌های زندگی، برخی از مناسبت‌های مهم، قرارهای ملاقات، زمان برگزاری کلاس‌های آموزشی و حتی زمان مصرف داروهایمان را فراموش کنیم.
برخی از ما برای رفع این مشکل به روش‌هایی مانند گذاشتن علامت‌های مختلف مثل (+، *، X و…) روی دست یا نصب برچسب‌های یاداشت رنگارنگ روی صفحه لپ‌تاپ، میز و … روی می‌آوریم؛ در حالیکه دانلود رایگان یادآور و استفاده از آن پاسخی به این مشکل بزرگ است.
با این برنامه کاربردی می‌توانید اموری که باید در طول روز انجام دهید را روی موبایلتان مشخص کنید تا در زمان معین شده، گوشی موبایلتان انجام آن را به شما یادآوری کند. در مجله چارخونه با این برنامه کاربردی، بیشتر آشنا شوید.

یادآور برنامه‌ای برای افراد پرمشغله

اپلیکیشن یادآور، پاسخی قطعی به مشکل فراموش کردن زمان انجام کارهای مهم است. با این برنامه کاربردی که روی موبایل و تبلت‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید، نصب می‌شود، می‌توانید به خود و دیگران، مواردی را در زمان و تاریخ مشخص، یادآوری کنید. این کارها می‌تواند تمام امور از شخصی و درمانی گرفته تا اداری و آموزشی و … را شامل شود.

کاربری یادآور

یادآور یک برنامه کاربردی مفید است که چندان پیچیده نیست و کاربری ساده‌ای دارد. پس از نصب برنامه با یک صفحه مواجه می‌شوید که در نوار بالای صفحه آن، می‌توانید با لمس علامت + رویدادی که قصد دارید یادآوری آن به خود را به گوشی موبایل یا تبلت‌تان بسپارید را ثبت کنید.

در این قسمت می‌توانید موضوعی که می‌خواهید به شما یادآوری شود را ثبت کنید و برای آن یک متن مشخص نیز بنویسید. سپس باید تاریخ، ساعت و تعداد تکرار را در بخشی که مشخص شده است، ثبت کنید.

در قسمت اصلی صفحه هم شما می‌توانید به لیست کارهایی که قرار است طی روز، هفته و ماه به شما یادآوری شود را مشاهده کنید. این برنامه کمک بزرگی به افراد پرمشغله‌ای است که انجام کارهای مهم خود را فراموش می‌کنند.

برای نصب و دانلود رایگان یادآور روی تصویر زیر کلیک یا آن‌را لمس کنید

 همچنین می‌توانید کیو‌آر‌کد زیر را با گوشی خود اسکن کنید

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *