تریپ ادوایزر تورلیدر اختصاصی شما

مجله چارخونه » برنامه‌ » تریپ ادوایزر تورلیدر اختصاصی شما
تریپ ادوایزر تورلیدر اختصاصی شما
دانلود رایگان تریپ ادوایزر
فهرست محتوا

سفر کردن یکی از زیباترین لذت های زندگی است. آشنایی با شهرها و کشورهای مختلف، آداب و رسوم ملت های گوناگون، لذت چشیدن غذاهای سنتی و بازدید از اماکن مختلف تفریحی و گردشگری همه و همه تجربیات شیرینی هستند که تنها با مسافرت به نقاط مختلف دنیا به دست می آیند. اگرچه برخورداری از یک برنامه ریزی مناسب برای سفر نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است که خود می‌تواند پروسه‌ای وقت گیر و گیج کننده باشد. اما نگران نباشید با دانلود رایگان تریپ ادوایزر این مراحل گیج کننده برای شما هموار می‌شود.

آشنایی با بهترین اقامتگاه‌ها متناسب با بودجه افراد، معرفی همه مکان‌های تفریحی و گردشگری مهم، جستجوی اماکن مختلف توسط جی پی اس و بسیاری امکانات دیگر با استفاده از این اپلیکیشن در اختیار شما قرار دارند. پس با مجله چارخونه همراه باشید تا برای سفر کردن و مسافرت در کنار این اپلیکیشن محبوب مهیا شوید.

تاریخچه تریپ ادوایزر

بد نیست بدانید وبسایت تریپ ادوایزر در ابتدا در فوریه سال 2000 و با محتوای واژه‌های تخصصی و راهنماهای حرفه‌ای توسط کافر و همسرش کارولین بنیان‌گذاری شد و در واقع نوعی وبسایت بازاریابی و تجاری به شمار می‌رفت. البته گزینه‌ ثبت نظرات کاربران از همان ابتدا پای ثابت این وبسایت به شمار می‌رفت. هنوز اندک زمانی از معرفی آن نگذشته بود که عده بسیاری از کاربران در سراسر جهان اشتیاق خود را با ثبت نظراتشان در وبسایت نشان دادند.

به این گونه گزینه ثبت نظرات به عنوان نقطه قوت تریپ ادوایزر مدیران سایت را بر آن داشت که محیط کاربری سایت را به گونه‌ای عمومی‌تر در اختیار کاربران قرار دهند تا جایی که در آپریل سال 2009 شرکت تریپ ادوایزر نخستین وبسایت رسمی خود را در چین افتتاح کرد. امروزه تریپ ادوایزر یک اپلیکیشن کاربردی با محتوای گردشگری به شمار می‌رود که با میانگین 390 میلیون بازدید در ماه و بیش از 500 میلیون نظرات مختلف در خصوص هتل‌ها، رستوران‌ها و مقاصد گردشگری منبع بسیار جامع و مناسبی برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز کاربران در سفرها به شمار می‌رود.

با استفاده از این اپلیکیشن و تنها با چند کلیک ساده به اطلاعات مورد نیاز در مقصد خود از جمله بررسی هتل‌ها، پروازها، مراکز تفریحی و خلاصه هر آنچه برای سفر خود نیاز دارید دسترسی می‌یابید. به علاوه آگاهی از نظرات دیگر کاربران و توجه به امتیازات ثبت شده نیز از امتیازات مهم این برنامه به شمار می‌روند. برای استفاده از آن نیز تنها چیزی که نیاز دارید یک ارتباط اینترنتی و گوشی همراهتان است که امروزه فراهم سازی آن چندان دشوار به نظر نمی‌رسد.

اگرچه در ابتدا اغلب کاربران تریپ ادوایزر از اهالی آمریکای شمالی بودند اما امروزه بیشتر کاربران این وبسایت از دیگر نقاط جهان و خارج از ایالات متحده آمریکا هستند.

سفر کردن و مسافرت با تریپ ادوایزر

برخی ویژگی‌های تریپ ادوایزر

  • امکان جستجوی هتل ها و اقامتگاه‌های ارزان در سراسر دنیا
  • آشنایی با رستوران‌های مختلف در مقصد مورد نیاز با قابلیت فیلتر جستجو بر حسب نیاز
  • قابلیت مقایسه قیمت در هتل‌های مختلف با جستجو میان صدها وبسایت مختلف
  • امکان مشاهده نظرات، امتیازات، عکس‌ها و همچنین فیلم‌های دیگر کاربران
  • قابلیت مشاهده اماکن موجود در محدوده توسط نقشه و جی پی اس
  • قابلیت ثبت نظرات و بارگذاری تصاویر از مکان مورد نظر توسط کاربران

یک تورلیدر اختصاصی

نحوه کار با این برنامه بسیار ساده است. منوی کاربری این اپلیکیشن با طراحی ساده و روان رضایت کاربران بیشمار تریپ ادوایزر را به خوبی جلب کرده است. همان گونه که می‌دانید نماد تریپ ادوایزر یک جغد با دو چشم رنگی سبز و قرمز است. در واقع جغد نمادی از دانایی است که با چشم سبز رنگ خود کاربران را به سوی بهترین مکان‌ها هدایت می‌کند و با چشم قرمز رنگ خود آن‌ها را از مکان‌های بد و بی کیفیت برحذر می‌دارد.

در این اپلیکیشن کاربردی هرآن چه برای سفر کردن و مسافرت مورد نیاز کاربران است یافت می‌شود. در بخش نظرات کاربران می‌توانند با مشاهده نظرات ثبت شده دیگر کاربران و انتقادات و پیشنهادات آن‌ها بهترین امکانات مورد نیاز خود را انتخاب کنند. البته آشنایی با نقاط ناشناخته جهان نیز از دیگر امکانات متمایز این اپلیکیشن به شمار می‌روند. در ادامه به بررسی برخی از بخش‌های مهم برنامه می‌پردازیم.

سفر کردن و مسافرت با تریپ ادوایزر

اطراف من

اولین بخش در منوی کاربری اپلیکیشن گزینه‌های اطراف شما را به نمایش می‌گذارد. قابلیت انتخاب مکان کنونی کاربران و یا انتخاب مکانی دیگر نیز در این بخش گنجانده شده است. با انتخاب این گزینه که در صفحه اصلی تعبیه شده است محل مورد نظر خود را به برنامه معرفی می‌کنید و سپس به لیستی از فعالیت‌های پیشنهاد شده توسط کاربران در آن ناحیه دسترسی خواهید داشت. بخش فیلترینگ نیز به شما کمک خواهد کرد که به راحتی نوع فعالیت مورد نظر خود را از میان صدها آیتم دیگر بیابید.

هتل‌ها

بخش دوم در صفحه اصلی به هتل‌ها و مراکز اقامتی تعلق دارد. پس از انتخاب این قسمت باید شهر مورد نظر خود را به اپلیکیشن معرفی کنید و سپس با انتخاب تاریخ ورود و خروج خود لیستی از هتل‌های پیشنهاد شده در اختیارتان خواهد بود. با استفاده از گزینه فیلتر نیز می‌توانید محدودیت‌هایی از جمله تعداد ستاره، امتیازات کاربران، امکانات، منطقه و بسیاری گزینه‌های دیگر را در جستجوی خود اعمال کنید. با این تفاسیر شک نداشته باشید در کمتر از چند ثانیه اقامتگاه مورد نظر خود را می‌یابید.

پروازها

سومین بخش برنامه به پروازها اختصاص دارد. نحوه استفاده از این بخش نیز مانند مراکز اقامتی ساده و گویاست. کافیست مشخصات پرواز مورد نظر خود را در اپلیکیشن وارد کنید و با استفاده از گزینه فیلتر پروازی مطابق با نیاز خود پیدا کنید.

رستوران‌ها

بخش بعدی اپلیکیشن به رستوران‌ها متعلق است. این قسمت نیز مانند دو بخش پیشین با استفاده از مشخصات دریافتی از کاربران بهترین رستوران‌ها را در کم‌تر از چند ثانیه به کاربران پیشنهاد می‌دهد. بنابراین اگر در میان بازدیدهای خود گرسنه شدید و در جستجوی یک غذای خوب بودید اصلا نگران نباشید. با استفاده از این بخش به راحتی به آنچه که می‌خواهید دسترسی پیدا می‌کنید.

فعالیت‌های پیشنهادی

بخش Things to do در تریپ ادوایزر یکی از قسمت‌های پر طرفدار برنامه است که دسترسی به آن نیز به سادگی میسر است. کافیست شهر یا کشور مورد نظر خود را در این بخش وارد کنید و با یک کلیک به لیستی از فعالیت‌های جالبی که می‌توانید در این ناحیه انجام دهید دسترسی یابید. این لیست بر اساس امتیازات کاربران تنظیم شده است. بنابراین پر طرفدارترین فعالیت‌ها از نظر کاربران در بالای لیست قرار دارند. در حالی که فعالیت‌هایی با امتیاز پایین تر را در انتها خواهید یافت.

اجاره تعطیلات

این بخش که به تازگی به امکانات قبلی اپلیکیشن اضافه شده است در طراحی و برنامه ریزی مسافرت به کمک کاربران می‌آيد. با استفاده از این بخش کاربران قادر خواهند بود برای تاریخ مورد نظر خود برنامه ریزی کرده و لیستی از برنامه‌های مورد نظر خود را در آن بگنجانند. به این ترتیب همیشه یک دفترچه یادداشت مسافرتی را در گوشی خود به همراه خواهید داشت.

فروم‌ها

این بخش از برنامه که توسط کاربران اداره می‌شود تجربیات کاربران مختلف را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارد. در این بخش سوالات خود را از دیگران بپرسید و به سوالات آن‌ها پاسخ دهید. دسترسی به هزاران فروم مختلف با تفکیک شهر و کشور مورد نظر در اختیارتان قرار خواهد گرفت. بی شک با استفاده از تجربیات سایرین سفر شما از همیشه به یاد ماندنی تر می‌شود.

بهترین‌های سال

یکی دیگر از بخش‌های پربازدید اپلیکیشن بخش برترین‌های آن است که به صورت اسلاید شو در پایین‌ترین بخش صفحه اصلی قرار دارد. در این بخش به ده مورد از برترین مقاصد گردشگری که توسط کاربران تریپ ادوایزر انتخاب شده‌اند دسترسی خواهید داشت و با کلیک بر مقصد مورد نظر اطلاعات تکمیلی دیگر هم در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *