در کمپین «چارخونه و اعجوبه‌ها» پلی‌استیشن 4 و اینترنت یک‌ساله برنده شوید!

مجله چارخونه » بازی » در کمپین «چارخونه و اعجوبه‌ها» پلی‌استیشن 4 و اینترنت یک‌ساله برنده شوید!
در کمپین «چارخونه و اعجوبه‌ها» پلی‌استیشن 4 و اینترنت یک‌ساله برنده شوید!
فهرست محتوا

هم بازی کنید، هم جایزه ببرید! کمپین «چارخونه و اعجوبه‌ها»، از شما دعوت می‌کند تا با دریافت بازی «اعجوبه‌ها»، نه فقط سرعت عمل، هوش و تمرکزتان را بسنجید، بلکه در قرعه‌کشی ۴ دستگاه کنسول پلی‌استیشن 4 و یک سال اینترنت رایگان ایرانسل شرکت کنید و شانس خودتان را امتحان کنید. با ما همراه باشید تا نقشه‌ی جوایز و شیوه‌ی به دست آوردن‌شان را نشان‌تان دهیم!

اول از همه، اعجوبه‌ها اصلا چی هست؟

این روزها چه گیمر باشید و چه یک فرد عادی، بازی‌های تمرکزی، تفننی و پازل‌طور، یکی از سرگرمی‌هایی است که روی گوشی‌های هوشمندتان انجام می‌دهید. به تازگی استودیو کلونی ۱۱، بازی‌ای تحت عنوان «اعجوبه‌ها» را از طریق چارخونه منتشر کرده که می‌تواند با رقابت‌های مختلفی که پیش روی شما می‌گذارد، هوش، تمرکز و سرعت عمل‌تان را به چالش بکشد. بازی حالت آنلاین دارد و شما باید با هزاران هزار کاربر دیگر به رقابت بپردازید.

چالش‌ها و گیم‌های داخل بازی انواع و اقسام مختلف دارند. از سنگ کاغذ قیچی گرفته تا محاسبات ریاضی، تشخیص جهت، خلاف ترتیب، هماهنگی، بازی با رنگ‌ها و بسیاری دیگر که حتی با به‌روزرسانی‌های بعدی هم بیشتر می‌شود.

خلاصه اینکه «اعجوبه‌ها» از آن بازی‌های قفلی است که می‌تواند حتی بین دوستانتان کل‌کل بیاندازد و شما را ساعت‌ها مشغول کند.

اما می‌رسیم به کمپین «چارخونه و اعجوبه‌ها» و آن پلی‌استیشن 4 هایی که انتظارتان را می‌کشد!

به مناسبت ورود بازی اعجوبه‌ها به چارخونه، فرصت مناسبی دیدیم تا برای ایجاد انگیزه‌ی بیشتر و استقبال از کاربرانی که بازی را دریافت می‌کنند، مسابقه‌ای ترتیب بدیم و یک رقابت نفس‌گیر و باحال رو اجرا کنیم.

شرکت در کمپین بسیار راحت است و شما برای اینکه بتوانید شانس بیشتری در قرعه‌کشی داشته باشید، باید یک سری کار بسیار ساده را انجام دهید. حالا چه کارهایی؟

  • نصب مارکت چارخونه

  • نصب بازی اعجوبه‌ها

  • ثبت نظر

  • ثبت نقد و بررسی

  • عضویت روزانه در اعجوبه‌ها

  • هر ۱۰۰۰ تومان خرید

  • دعوت از دوستان!

     

به همین سادگی! خیلی راحت می‌توانید با دعوت از دوستان‌تان، شانس‌های بیشتری را برای قرعه‌کشی دست و پا کنید. باقی مراحل هم که کاری نداره. فقط به یاد داشته باشید که هر روز عضویت در اعجوبه‌ها هم از آن دست امتیازات راحتی هست که می‌توانید بدون هیچ زحمتی، کسب کنید.

برای شرکت در کمپین و دریافت بازی، روی تصویر کلیک کنید

https://mag.charkhoneh.com/2135
2/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *