بررسی بازی لیموشیرین؛ کلمه بازی با کمک عمو قناد

مجله چارخونه » بازی » بررسی بازی لیموشیرین؛ کلمه بازی با کمک عمو قناد
بررسی بازی لیموشیرین؛ کلمه بازی با کمک عمو قناد
دانلود بازی لیموشیرین
فهرست محتوا

این روزها بازی‌های کلمات و دانستنی به‌عنوان بازی‌های پرطرفدار و پردانلود بین کاربران تلفن همراه شناخته می‌شود. ژانری که در ایران با بازی آمیرزا شروع شد و حالا بازی‌های دیگری هم به آن اضافه شده است. به عنوان مثال شما می‌تواید با دانلود بازی لیموشیرین برای ساعت‌ها ذهن و هوش خود را در حدس زدن کلمات مختلف آزمایش کنید. با مجله چارخونه و نقد و بررسی برنامه لیموشیرین همراه باشید.

محیط کاربری بازی لیموشیرین

این بازی که محصول استودیو لکسیپ گیمز است یه صورت آزمون خرید ارایه شده و نزدیک به ۴۱ مگابایت از حافظه گوشی شما را به خود اختصاص خواهد داد. بعد از دانلود بازی لیموشیرین و نصب وارد صفحه اول این بازی می‌شوید.

صفحه اول بازی لیموشیرین از پنج قسمت یا کاراکتر تشکیل شده که برخی از آن ها در صفحه‌های دیگر هم تکرای می‌شود. دو کاراکتر بالایی صفحه به شما میزان مراحلی که گذرانده‌اید و همچنین تعداد سکه‌هایی که کسب کرده‌اید را نشان می‌دهد. از دو کاراکتر پایینی صفحه‌ هم یکی مربوط به دسترسی به بخش تنظیمات است و دیگری شما را به صفحه جایزه‌های بازی لیموشیرین هدایت می‌کند. با استفاده از این صفحه شما می‌توانید با دیدن فیلم‌های تبلیغاتی به تعداد سکه‌های خود اضافه کنید. در ادامه این بررسی به شما می‌گوییم که این سکه‌ها کجا به کار شما می‌آید!

کارایی سایر کاراکترهای صفحه‌ اول هم که کاملا مشخص است. یکی برای شروع بازی است و دیگری برای خروج. از دو بخش حکایت‌نامه و فروشگاه‌ هم می‌توانید به محتوای این دوبخش دسترسی داشته باشید.

در قسمت تنظیمات شما می‌توانید موسیقی‌ای که در هنگام بازی پخش می‌شود را قطع کنید. از این قسمت همچنین می‌توانید به جدول رده‌بندی بازیکنان مختلف و اطلاعاتی در مورد بازی و سازندگانش دسترسی داشته باشید. در کل محیط کاربری بازی لیموشیرین بسیار ساده و جذاب بوده و شما بدون هیچگونه سردرگمی‌ای می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

حدس بزنید و سکه ببرید

مانند بازی‌های کلمات و دانستنی لیموشیرین هم یک راوی دارد. راوی این بازی عمو قناد معروف است که با همان کاراکتر همیشه جوانش در این بازی هم حضور دارد.

در توضیحی که سازندگان این بازی منتشر کرده‌اند این‌گونه نوشته شده که همه چی از یه اتفاق ساده شروع شد! وقتی که کل کتابخونه به هم ریخت و تمام حروف با هم قاطی شد! حالا وقت اینه که شما به کمک عمو قناد، حروف و کلماتو کنار هم در کتاب‌ها بچینید تا حکایت‌های قدیمی دوباره زنده بشن ! حکایت هایی که حرف های زیادی برای گفتن دارند !

همانطور که خواندید، شما پس از هر مرحله می‌توانید یکی از حکایت‌ها و پندهای قدیمی که در این بازی گنجانده شده را بشنوید و با شنیدن آن سکه به جیب بزنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که حکایت‌ها در صندوقچه‌های قفل دار قرار داشته و برای باز شدن قفل هر صندوقچه باید یکی از مراحل بازی را به اتمام برسانید. علاوه بر این شما از قسمت فروشگاه هم می‌توانید بسته‌های متفاوت سکه را با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای لیموشیرین تهیه کنید.

چگونه بازی کنیم؟

در بازی لیموشیرین شما باید کلمات مختلف را از روی حروفی که در پایین صفحه دراختیار شما قرار می‌گیرد، حدس بزنید و کامل کنید. مثل سایر بازی‌های مشابه شما با کشیدن انگشت خود روی حروف می‌توانید کلمه مورد نظر را مشخص کنید. در صورتی که هر کلمه را بتوانید درست حدس بزنید به امتیاز شما اضافه شده و البته بعد از اتمام هر مرحله هم می‌توانید سکه دریافت کنید.

خب صحبت از سکه شد و احتمالا این سوال برایتان پیش آمده که این سکه‌ها به چه دردی می‌خورد؟ گاهی ممکن است ذهن شما خسته باشد و یا هر چه فکر کنید نتوانید کلمه مورد نظر عمو قناد را حدس بزنید و در کامل کردن کتابش به او کمک کنید. اینجاست که سکه‌ها به داد شما می‌رسند و می‌توانید با لمس گزینه راهنما در پایین صفحه و پرداخت سکه‌هاتون بخشی از کلمه مورد نظر را نمایان سازید تا بتوانید آن کلمه را با سایر حروف کامل کنید.

بر اساس اعلام سازندگان، این بازی اکنون بیش از ۳۰۰ مرحله دارد که قرا است در آینده نزدیک به تعداد مراحل اضافه شود. به هر حال شما می‌توانید با دانلود بازی لیموشیرین هوش و ذهن خود را به چالش بکشید و حتی در جمع‌ها و نشست‌های خودمانی ذهن دوستانتان را هم محک بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *