نقد و بررسی بازی Badland Brawl؛ تجربه‌ای جدید در بازی‌های کارتی

مجله چارخونه » بازی » استراتژی » نقد و بررسی بازی Badland Brawl؛ تجربه‌ای جدید در بازی‌های کارتی
نقد و بررسی بازی Badland Brawl؛ تجربه‌ای جدید در بازی‌های کارتی
دانلود بازی Badland Brawl
فهرست محتوا

اگر شما هم به‌جای بازی‌های تکراری با ایده و گیم پلی مشابه، دنبال یک بازی متفاوت هستید؛ ما دانلود بازی Badland Brawl را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این بازی با یک تجربه جدید شما را به وجد خواهد آورد. برای آشنایی بیشتر با این بازی در بررسی آن با مجله چارخونه همراه باشید.

داستان بازی Badland Brawl در مورد چیست؟‌

بازی Badland Brawl یک بازی کارتی آنلاین دفاع از قلعه است که شباهت زیاد به Clash of Royals دارد؛ اما گیم‌ پلی این بازی را می‌توان ترکیبی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار Angry Birds  و Clash of Royals دانست. در این بازی مانند بازی کلش آف رویالز تعدادی کارت در اختیار دارید که قبل هر بازی می‌توانید 8 عدد از آن‌ها را انتخاب کرده و با ترکیب دلخواه خود وارد نبرد با طرف مقابل خود شوید. تا اینجا به‌طور تقریبی می‌توان گفت این بازی مشابه کلش اف رویالز طراحی شده است؛ اما در ادامه روال کار تغییر خواهد کرد. اگر یک ‌بار Clash of Royals را بازی کرده باشید، خوب می‌دانید برای آوردن کارتی به بازی کافی است آن را انتخاب کرده و داخل صفحه بکشید؛ اما در این بازی ابتدا باید کارتی را انتخاب کرده و سپس آن را مانند بازی Angry Birds به داخل بازی پرتاب کنید.

به‌نوعی می‌توان گفت گیم پلی بازی Badland Brawl بسیار دشوارتر از کلش اف رویالز طراحی شده و پیروزی در آن سخت‌تر است. چراکه علاوه بر استفاده درست از کارت، مسافت پرتاب آن نیز مهم بوده و این مورد به‌وضوح در تعیین برنده موثر است. در این بازی همه‌ کارت‌ها با اندازه یکسان به جلو پرتاب نشده و مسافت پرتاب هریک متفاوت از دیگری است.

از کجا شروع کنیم؟

مانند هر بازی دیگری اول باید آن را دانلود کنید. برای دانلود بازی Badland Brawl می‌توانید از طریق لینک‌های پایان مطلب، نسخه اندرویدی بازی را دانلود کنید.

بعد از نصب و ورود به بازی آموزش‌های لازم برای شروع بازی و استفاده از قسمت‌های مختلف آن گام‌به‌گام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اجرای بازی لازم است بعضی موارد را در نظر بگیرید.

روند بازی به این شکل است که پس از شروع نبرد برای نابودی قلعه حریف خود سه دقیقه فرصت دارید. هریک از کارت‌های شما برای ورود به گیم، به مقدار مشخصی مانا (Mana) نیاز دارند. شما باید متناسب با مانای هر کارت بازی را پیش ببرید و با یک استراتژی مناسب کارت‌های خود را به سمت حریف پرتاب کنید.

هر قلعه از سه طبقه و یک کمان دفاعی تشکیل می‌شود و به ازای خراب شدن هر طبقه یک چرخ‌دنده به شما تعلق خواهد گرفت. لازمه پیروزی در هر نبرد تخریب کامل هر سه طبقه قلعه حریف یا به عبارتی دریافت سه چرخ‌دنده است؛ اما درصورتی‌که هر دو طرف نتوانید قلعه یکدیگر را به‌طور کامل تخریب کنید، برنده بازی فردی خواهد بود که طبقه‌های بیشتری از قلعه حریف خود را خراب کرده باشد.

با پیروزی در نبرد یک تخم‌مرغ، تعدادی جام و چرخ‌دنده‌ به شما تعلق خواهد گرفت. در مقابل اگر مغلوب شوید، فقط تعدادی از چرخ‌دنده‌ها را دریافت کرده و از جام‌های شما نیز کم خواهد شد.

کاربرد هریک از جوایزی که به دست می‌آورید چیست؟

اگر جز بازیکنان بازی کلش اف رویالز باشید، پاسخ این سوال برای شما روشن است. چراکه کاربرد هریک از موارد یاد شده شباهت بسیاری به کلش اف رویالز دارد. در غیر این صورت بهتر است با ویژگی هریک از جوایز آشنا شوید.

تخم‌‌‌مرغ‌های جایزه

در هر تخم‌مرغ به‌صورت شانسی تعدادی جایزه قرار دارد. به‌طورمعمول در این تخم‌مرغ‌ها مقداری طلا، کارت‌های ارتقا و تعدادی الماس وجود دارد. برای باز شدن هر تخم باید مدتی منتظر بمانید؛ اما می‌توانید با پرداخت تعدادی از الماس‌های خود همان لحظه تخم‌مرغ را باز کنید. تخم‌مرغ‌های جایزه انواع مختلفی دارند. رایج‌ترین آن‌ها تخم‌مرغ‌های نقره‌ای هستند. برای باز کردن تخم‌مرغ‌های نقره‌ای نیاز به‌صرف زمان نخواهید داشت.

چرخ‌دنده‌ها

از چرخ‌دنده‌ها، برای باز شدن تخم‌مرغ چرخ‌دنده‌ای بازی یا Gear Egg استفاده می‌شود. با جمع‌آوری 10 چرخ‌دنده می‌توانید درب تخم‌مرغ را باز کرده و جایزه‌های درون آن را به دست آورید.

جام‌ها

جام‌ها در بازی تعیین‌کننده رتبه شما و کلید ورود به سرزمین‌های جدید برای نبرد هستند. بدیهی است هر چه تعداد جام‌های شما بیشتر باشد، در رتبه‌های بالاتری قرار می‌گیرید و سرزمین‌های جدیدتری برای نبرد باز خواهند شد. همان‌طور که گفتیم اگر مغلوب حریف خود شوید از تعداد جام‌های شما کم می‌شود. درنتیجه مجوز ورود به سرزمین‌های جدید را از دست خواهید داد؛ بنابراین حسابی حواس خود را جمع کرده و مراقب جام‎های خود باشید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

باید اعتراف کنیم بازی Badland Brawl جزئیات بسیار زیادی داشته و شاید برای بیان تک‌تک آن‌ها به چندین مطلب نیاز باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم کلیاتی از بازی را بیان کنیم و کشف بقیه جزئیات بازی را به خود شما واگذار کنیم. در آخر پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال یک بازی متفاوت و هیجان‌انگیز با محیط و گرافیک عالی هستید، دانلود بازی Badland Brawl گزینه مناسبی برای شما بوده و تجربه‌ای جدید در اختیار شما قرار می‌دهد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *