مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با حمایت ایرانسل افتتاح شد

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با حمایت ایرانسل افتتاح شد
مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با حمایت ایرانسل افتتاح شد
فهرست محتوا

مدرسه فوتبال «ستارگان سرخابی» به‌طور رسمی با حضور کاپیتان‌های دو تیم استقلال و پرسپولیس و با حمایت ایرانسل افتتاح شد.

به گزارش مجله چارخونه، عصر روز سه شنبه 11 دی ماه، در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های فوتبالی ایرانسل در خصوص کشف و پرورش استعدادهای نوجوان، مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با مدیریت و نظارت سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی کاپیتان‌های دوتیم پرسپولیس و استقلال افتتاح شد تا علاوه بر کشف و استعدادیابی در حوزه پرورش این استعدادها نیز گام مثبتی برداشته شود. 

مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی از زمستان امسال فعالیت خود را آغاز کرده و چشم انداز آن ایجاد زیرساختی استاندارد و بهره گیری از جدیدترین روش‌های آموزشی برای استفاده همه استعدادها از این امکانات در تمام نقاط فوتبال خیز ایران است. نوجوانانی که در این مدرسه فوتبال حضور پیدا می‌کنند زیر نظر بازیکنان سابق دو تیم استقلال و پرسپولیس که مدارک عالی مربیگری حرفه ای در آسیا را دارند آموزش می‌بینند.

مدرسه فوتبال

در جریان این مراسم ایرانسل همچنین از سیم‌کارت هواداری سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی نیز رونمایی کرد.

این سیم‌کارت‌ها به‌طور اختصاصی برای هواداران این دو بازیکن همراه با عکس و امضای آن‌ها طراحی شده‌اند. هوادارانی که این سیم‌کارت‌ها را تهیه می‌کنند علاوه بر ثبت‌نام در باشگاه‌های هواداری،  از مزایای مادی و معنوی نظیر شانس برنده شدن یک شام خاطره انگیز با بازیکن محبوب خود به همراه خانواده، استفاده از مزایا و تخفیف‌هایی در حوزه‌های حمل و نقل شهری، باشگاه‌های ورزشی و بعضی از مراکز خرید برخوردار می‌شوند.  

ایرانسل از فصل قبل لیگ برتر فوتبال ایران با عقد قرارداد با باشگاه های پرطرفدار فوتبال استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی ، فعالیت‌های فوتبالی خود را گسترش داد و با سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، نیز تفاهم‌نامه‌ای در زمینه استعدادیابی و ارائه محتوای اختصاصی لالیگا در تلویزیون تعاملی «لنز» امضا کرد.

https://mag.charkhoneh.com/4279
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *