بازی آرپی‌جی ترکیبی از شجاعت و مهارت

مجله چارخونه » بازی » اکشن » بازی آرپی‌جی ترکیبی از شجاعت و مهارت
بازی آرپی‌جی ترکیبی از شجاعت و مهارت
دانلود بازی آر پی‌ جی
فهرست محتوا

بازی‌های اکشن یکی از پرطرفدارترین گیم‌های دنیای بازی‌های کامپیوتر، کنسول‌ها و گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آیند. به طوری که سهم بازی‌های این دسته‌بندی از بازار گیم، بسیار بیشتر از سایر دسته‌بندی‌ها بوده و می‌توان گفت اغلب بازی‌های معروف و محبوب در این دسته قرار دارند. آر پی‌ جی یکی از بازی‌های ایرانی است که در دسته‌بندی بازی‌های اکشن ویژه گوشی هوشمند قرار داشته و توسط محسن مجیدی راد طراحی و توسعه یافته است. با توجه به محبوبیت بازی‌های اکشن بین افراد، پیش از دانلود بازی آر پی‌ جی به بررسی آن پرداخته‌ایم. در ادامه با مجله چارخونه همراه باشید.

داستان بازی

همان‌طور که می‌دانید، آر پی‌ جی نوعی جنگ‌افزار دوش پرتاب بدون لگد است که برای شلیک آن باید در یک محیط باز مقابل هدف ایستاده و به طور مستقیم آن را شلیک کرد. به همین دلیل آر پی‌جی زن باید ضمن برخورداری از شجاعت کافی، پیش از آسیب خود، هدف را منهدم کند.

داستان بازی آر پی‌جی هم بر این اساس پیاده‌سازی شده است؛ یعنی در مراحل بازی شما بدون هیچ زره و پناه‌گاهی در مقابل هدف قرار گرفته و با شلیک آر پی‌جی هدف خود را منهدم می‌کنید. بی‌شک یک لحظه غفلت شما را از پای درآورده و به کام مرگ خواهد کشاند؛ بنابراین در این بازی به عکس‌العمل سریع و مهارت در شلیک آر پی‌ جی نیاز خواهید داشت.

نصب و دانلود بازی آر پی‌ جی

روال دانلود بازی آر پی‌ جی و نصب آن مانند نصب سایر بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی است که تاکنون روی گوشی خود از آن‌ها استفاده کرده‌اید؛ بنابراین کافی است عنوان بازی را در سطح وب جستجو کرده یا به طور مستقیم آن را از چارخونه دانلود کنید.

پیشنهاد ما راه دوم و دانلود بازی از اپ استور چارخونه است. چرا که با این ‌کار وقت خود را بیهوده صرف جستجو در سطح وب نخواهید کرد و در کم‌ترین زمان ممکن به بازی آر پی‌ جی دسترسی پیدا می‌کنید. البته در نظر داشته باشید این بازی ویژه سیستم عامل اندروید طراحی شده است؛ بنابراین اگر قصد نصب آن روی سایر سیستم عامل‌ها را دارید باید همچنان منتظر ارائه نسخه‌های دیگر برای سایر سیستم عامل‌ها باشید.

اجرای بازی و تجربه اولین شلیک!

بعد از نصب بازی برای اجرای آن، نیازی به دادن هیچ مجوز دسترسی به این اپلیکیشن نیست؛ بنابراین چند ثانیه پس از نصب به طور مستقیم وارد صفحه اصلی بازی خواهید شد. برای شروع بازی کافی است دکمه شروع بازی را لمس کرده و با انتخاب مرحله مورد نظر وارد بازی شوید. البته نظیر هر بازی دیگر در اولین دور بازی فقط مرحله اول آن برای شما باز خواهد بود. در صورتی که این مرحله را با موفقیت به پایان برسانید، به ترتیب مراحل جدید یکی پس از دیگری برای شما باز خواهند شد.

بازی آر پی‌ جی در مراحل اولیه طراحی ساده‌ای دارد. به همین دلیل در ابتدا با سرعت زیادی در بازی پیش خواهید رفت؛ اما با گذشت زمان و ورود به مراحل جدید، خواهید دید بازی به تدریج سخت‌تر‌ شده و در بعضی مراحل از آن‌ها ممکن است درجا بزنید و پس از چندین بار تکرار مرحله بتوانید از آن عبور کنید.

در نظر داشته باشید همه مراحل روال بازی ثابت و بر پایه انهدام برجک‌های نگهبانی، سنگرها و ماشین‌های مجهز به توپ‌ جنگی قرار گرفته است. به طوری که در هر مرحله فقط بر تعداد سنگرها، برجک‌ها یا ماشین‌های مجهز به توپ جنگی اضافه خواهد شد.

فروشگاه بازی

با رسیدن به مرحله‌های سخت بازی بدون شک موفقیت و عبور به سادگی اوایل بازی نخواهید بود و در بعضی مراحل ممکن است نیاز باشد مرحله را چند بار تکرار کنید. این موضوع احتمال شکست را بالا خواهد برد؛ بنابراین در صورتی که احساس می‌کنید در بعضی مراحل بازی ممکن است بازنده شوید؛ می‌توانید از قسمت فروشگاه بازی سپردفاعی تهیه کرده و مدت زمان بیشتری در مقابل دشمنان خود مقاومت کنید.

خوشبختانه تهیه سپردفاعی هم نیازی به پرداخت پول ندارد. برای استفاده از این قابلیت باید هزینه‌ای را از امتیازات کسب شده در مراحل پیش پرداخت کنید. در صورتی که امتیاز کافی برای خرید سپر ندارید، می‌توانید در ازای دریافت امتیاز، ویدئوهای تبلیغاتی پیشنهادی از سوی بازی را تماشا کنید؛ بنابراین نگران محدودیت استفاده از سپر دفاعی نباشید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

درمجموع بازی آرپی‌جی را می‌توان یک بازی اکشن ایرانی دانست که با دیگر بازی‌های ایرانی متفاوت است. چراکه برای موفقیت در آن نیاز به عکس‌العمل سریع‌ و مهارت شلیک یا تیراندازی دارید. با این تعاریف اگر شما هم دارای واکنش‌های سریع از خود نشان می‌دهید یا مهارت خوبی در شلیک با آرپی‌جی دارید فرصت را از دست نداده و با نصب بازی آرپی‌جی، هرچه زودتر توانایی خود را در عبور از مراحل این بازی محک بزنید.

https://mag.charkhoneh.com/4543
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *