انتشار آلبوم شهر دیوونه با صدای احسان خواجه‌امیری

مجله چارخونه » موسیقی » آلبوم جدید » انتشار آلبوم شهر دیوونه با صدای احسان خواجه‌امیری
انتشار آلبوم شهر دیوونه با صدای احسان خواجه‌امیری
فهرست محتوا

آلبوم شهر دیوونه جدیدترین آلبوم احسان خواجه امیری در تاریخ دوم بهمن ماه از سوی موسسه «رویال هنر» روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد که چارخونه وظیفه پخش دیجیتالی این آلبوم را بعهده دارد.

به گزارش مجله چارخونه،‌ نهمین آلبوم این خواننده در ده قطعه و با حضور چهره هایی چون: روزبه بمانی، پدرام کشتکار، سعید زمانی، معین راهبر، مهدی ایوبی، زهرا عاملی، سعید شمس، آرش محرابی، ساره تاجیک، عاطفه حبیبی، امیر حسین فیض، وحید پویان، فرشید ادهمی، بهداد ضرغامی و … تهیه و تولید شده است.

آلبوم شهر دیوونه

شهر دیوونه نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم‌های من و بابا، برای اولین بار، سلام آخر، فصل تازه، یه خاطره از فردا، عاشقانه‌ها، پائیز تنهایی، 30 سالگی است که به گفته مجید عبدی، مدیرعامل موسسه رویال هنر، برای پخش و توزیع این اثر برنامه ریزی‌های فراوانی صورت گرفته است.

احسان خواجه امیری پیش از این درباره جدیدترین آلبوم خود گفته بود که «این آلبوم نتیجه چند سال تلاش ماست که با عشق تقدیم به همه خواهد شد. آرزو می‌کنم به دل بنشیند و و خود من بیشتر از همه برای انتشار و شنیده شدن این آلبوم اشتیاق دارم. از همه دوستانی که در این چند سال در کنار من بودند ممنونم و امیدوارم با انتشار این آلبوم نتیجه زحمات همه به دل بنشیند.»

فروش آلبوم شهر دیوونه در چارخونه

گفتنی است فروش این آلبوم از دوم بهمن ماه از طریق چارخونه آغاز می‌شود که کاربران چارخونه می‌توانند با یکی از روش‌های استفاده از اعتبار موجود در سیم‌کارت و یا شارژ سیم‌کارت ایرانسل خود، با استفاده از پرداخت اینترنتی و یا اعتبار چارخونه‌ای شهر دیوونه را به صورت قانونی خریداری کنند.

به گفته مجید عبدی جشن رونمایی و امضای آلبوم «شهر دیوونه» با حضور احسان خواجه امیریو دیگر عوامل آلبوم با حضور دوستداران این خواننده در تهران برگزار خواهد شد که اطلاعات دقیق این مراسم به زودی منتشر می شود.

گفتنی است فایل زیر به عنوان دمویی از آلبوم شهر دیوونه به صورت رسمی منتشر شده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *