اپلیکیشن Ulysse Speedometer دستیار حرفه‌ای شما در رانندگی

مجله چارخونه » برنامه‌ » حمل و نقل و مسیریابی » اپلیکیشن Ulysse Speedometer دستیار حرفه‌ای شما در رانندگی
اپلیکیشن Ulysse Speedometer دستیار حرفه‌ای شما در رانندگی
دانلود برنامه Ulysse Speedometer
فهرست محتوا

اگر شغل شما رانندگی است یا با اتومبیل خود زیاد به گردش و سفر می‌روید، دانلود برنامهUlysse Speedometer بکار شما می‌آید. با دانلود برنامه Ulysse Speedometer دستیاری حرفه‌ای برای خود استخدام خواهید کرد و می‌توانید همیشه اطلاعات کاملی از مسافت طی شده و سرعت حرکت خود داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن با ما در مجله چارخونه همراه باشید.

برنامه Ulysse Speedometer چگونه کار می‌کند؟

برنامه Ulysse Speedometer یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌های موجود در دسته‌بندی برنامه‌های ویژه خودرو و وسایل نقلیه است که با استفاده از GPS گوشی شما سرعت لحظه‌ای وسیله نقلیه شما را تشخیص داده و علاوه بر آن اطلاعاتی مانند حداکثر سرعت حرکت، میانگین سرعت و بسیاری از قابلیت‌های دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در اپلیکیشن Ulysse Speedometer سرعت لحظه‌ای شما به‌وسیله یک کیلومتر دیجیتالی نمایش داده می‌شود و زیر آن در بخشی دایره‌ای شکل با عنوان Average Speed به میانگین سرعت در سفر فعلی خود دسترسی خواهید داشت. از طرفی حداکثر سرعت شما در سفر فعلی‌تان نیز پایین کیلومتر برنامه با عنوان Max قابل مشاهده است.

ضبط سفر یا Trip Recording

با فعال‌سازی این قابلیت در قسمت زیرین کیلومتر برنامه تحت عنوان Trip می‌توانید گزارشی از سفر فعلی خود ضبط کرده و اطلاعاتی از زمان شروع و پایان سفر و میزان مسافت طی شده را در آن مشاهده کنید. گزارش‌ها ثبت شده در این قسمت از بخش Trip Meters در منو برنامه قابل‌دسترس هستند و در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را روی گوشی خود ذخیره کنید. گفتنی است برای استفاده از این بخش پیش از شروع سفر ابتدا آن را با یک بار لمس و انتخاب گزینه New Trip ریست کرده و سپس سفر خود را آغاز کنید.

نمایش مسافت طی شده و زمان آن به تفکیک روز، هفته و ماه

این قابلیت از اپلیکیشن شباهت بسیار زیادی به قابلیت ضبط سفر دارد با این تفاوت که در این قابلیت مجموع مسافت طی شده و زمان آن را می‌توانید به تفکیک روز، هفته، ماه و مجموعی از آن‌ها مشاهده کنید. این قابلیت برنامه در زیر قسمت Trip قرار داشته و به‌صورت چندبخشی اطلاعات یاد شده را به شما نمایش می‌دهد. به‌علاوه در این قسمت از برنامه به اطلاعاتی درباره وضعیت آب‌وهوا و دما نیز دسترسی خواهید داشت.

نمایش سرعت در واحدهای مختلف

در اپلیکیشن Ulysse Speedometer این امکان برای شما فراهم شده که بتوانید سرعت حرکت خود را در یکی از سه واحد کیلومتر بر ثانیه، مایل بر ثانیه یا ناتس مشاهده کنید. در حالت Defult واحد اندازه‌گیری سرعت برحسب کیلومتر بر ثانیه است؛ اما درصورتی‌که بخواهید آن را تغییر دهید کافی است به قسمت Performance مراجعه کرده و از بخش Units، گزینه Speed units را به یکی از واحدهای موردنظر خود تغییر دهید.

شخصی‌سازی کیلومتر

یکی از امکانات بی‌نظیر اپلیکیشن شخصی‌سازی کیلومتر آن است. به‌طوری‌که با مراجعه به قسمت Performance و ورود به بخش Speedometer می‌توانید تنظیمات موردنظر را اعمال کرده و کیلومتر برنامه را مطابق میل خود شخصی‌سازی کنید.

امکان تنظیم هشدار برای سرعت بیش‌ازحد

به کمک این قابلیت می‌توانید همیشه در محدوده سرعت مجاز حرکت کرده و سفری ایمن و بدون خطر را تجربه کنید. این قابلیت به‌محض عبور سرعت شما از حد مجاز با صدایی که خودتان تعیین می‌کنید شروع به اعلان هشدار کرده و شما را از سرعت غیرمجاز خود باخبر می‌کند. برای فعال‌سازی این قابلیت کافی است مانند بخش پیش وارد قسمت Speedometer شده و در بخش Speed Limits محدوده‌های سرعت و آلارم هشدار موردنظر خود را تعریف و تنظیم کنید.

شخصی‌سازی رابط کاربری

علاوه بر شخصی‌سازی کیلومتر، امکان شخصی‌سازی رابط کاربری برنامه نیز برای شما فراهم شده است و به کمک آن می‌توانید ترکیب رنگ و سایر موارد مربوط به رابط کاربری برنامه را مطابق میل خود تنظیم کنید. برای شخصی‌سازی رابط کاربری برنامه کافی است به قسمت Performance رفته و وارد بخش Ui Setting شوید.

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”920461112″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

جزئیات تکمیلی

ازآنجاکه اپلیکیشن Ulysse Speedometer ویژگی‌های دیگری نیز در خود جای داده است، کشف سایر ویژگی‌های آن‌ را به خودتان واگذار می‌کنیم.

درمجموع اگرچه همه وسایل نقلیه دارای کلیومترشمار هستند و هیچ لزومی برای استفاده از یک اپلیکیشن کیلومترشمار وجود ندارد؛ اما باید این مسئله هم در نظر داشت که کیلومتر شمار وسایل نقلیه معمولا اطلاعات محدودی در اختیار شما قرار داده و همه آن‌ها لحظه‌ای هستند. با این تعاریف استفاده از اپلیکیشن Ulysse Speedometer یک انتخاب هوشمندانه به‌حساب می‌آید.

برای دانلود اپلیکیشن Ulysse Speedometer می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به فایل نصبی برنامه دسترسی داشته و آن را دانلود کنید. پیش از نصب به این نکته توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده و برای سایر سیستم‌عامل باید به دنبال اپلیکیشن‌های مشابه باشید.

 

https://mag.charkhoneh.com/4853
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *