برنامه Alarmy هر جور شده شما را بیدار می‌کند!

مجله چارخونه » برنامه‌ » سبک زندگی » برنامه Alarmy هر جور شده شما را بیدار می‌کند!
برنامه Alarmy هر جور شده شما را بیدار می‌کند!
دانلود برنامه Alarmy
فهرست محتوا

برنامه Alarmy با شعار اگر می‌توانی بخواب طراحی شده تا به شما در به‌موقع و سروقت بیدار شدن از خواب کمک کند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که برای بیدار شدن و بیرون آمدن از رختخواب خود با مشکل مواجه هستید و اغلب خواب می‌مانید، دانلود برنامه Alarmy به عنوان یک برنامه کاربردی به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی از رختخواب خود بیرون بیایید. پس اگر به فکر دانلود اپلیکیشن Alarmy بوده و کنجکاو هستید بدانید برنامه آلارمی چگونه کار می‌کند، با ما در مجله چارخونه و نقد و بررسی این برنامه همراه باشید.

اپلیکیشن Alarmy چیست و چگونه کار می‌کند؟

همان‌طور که از شعار برنامه مشخص است، با یک اپلیکیشن متفاوت روبه‌رو هستید. دانلود برنامه Alarmy و استفاده از آن راه‌حلی نوآورانه برای افرادی است که علی‌رغم تنظیم زنگ هشدار گوشی خود یا تنظیم یک ساعت زنگ‌دار نیز نمی‌توانند از خواب بیدار شوند و با قطع هشدار دومرتبه می‌خوابند.

در اپلیکیشن Alarmy ابتکارهایی به کار بسته شده که شما را وادار به بیداری از خواب می‌کند. ابتکارهای جالبی که خود شما آن‌ها را تعیین کرده و راهی برای فرار از اجرای آن‌ها ندارید!

با فعال شدن هشدار زنگ اپلیکیشن آلارمی، تنها زمانی می‌توانید آن را قطع کنید که کار موردنظر برنامه را برای آن انجام دهید. به‌طوری‌که هر هشدار در زمان فعال شدن خود با انتخاب شما فقط با انجام یکی از چهار کار «عکس گرفتن»، «حل معادلات ریاضی»، «تکان دادن پشت سرهم گوشی» یا «اسکن بارکد» قطع می‌شود.

البته ذکر این نکته هم ضروری است که امکان تنظیم یک هشدار معمولی نیز در اپلیکیشن آلارمی وجود داشته و می‌توانید یک هشدار ساده نیز تنظیم کنید؛ اما آنچه موردبحث است ابتکارهای جالب سازندگان این اپلیکیشن برای بیداری شما است که در ادامه درباره هریک از آن‌ها توضیحات بیشتری خواهیم داد.

قطع هشدار با گرفتن عکس

در این حالت حین تنظیم هشدار، یک عکس به‌عنوان عکس نمونه در برنامه ثبت می‌کنید. سپس برنامه در ساعت مقرر شروع به زنگ زدن کرده و تصویر نمونه را به شما نمایش می‌دهد. در این مرحله تا زمانی که عکسی مشابه عکس نمونه را با دوربین گوشی خود ثبت نکرده و تحویل برنامه ندهید، هشدار ادامه پیدا کرده و قطع نخواهد شد.

قطع هشدار با حل معادلات ریاضی

با تنظیم حالت برای قطع هشدار لازم است تعدادی معادله ریاضی را حل کنید. نکته جالبی که در این حالت وجود دارد این است که می‌توانید تعیین کنید برای قطع هشدار، پاسخ صحیح به چند معادله ضروری است و هر معادله دارای چه درجه سختی باشد.

قطع هشدار با تکان پشت سر هم گوشی

همان‌طور که مشخص است در این حالت باید گوشی را به تعداد مشخصی تکان دهید تا هشدار قطع شود. در این حالت می‌توانید مشخص کنید با چند بار تکان گوشی هشدار قطع شود. از طرفی سختی تکانه‌های شما نیز قابل تنظیم است. به‌طوری‌که اگر سختی تکان دادن گوشی را بالا ببرید، برای قطع هشدار لازم است گوشی را با شدت زیاد تکان دهید تا تعداد مشخصی که خودتان تعیین کرده‌اید، به اتمام رسیده و هشدار قطع شود.

قطع هشدار با اسکن بارکد

در این حالت مشابه حالت قطع هشدار با گرفتن عکس ابتدا یک بارکد را به‌عنوان نمونه اسکن کرده و به اپلیکیشن ارائه می‌کنید. پس‌ازآن صدای هشدار در صورتی قطع می‌شود که بارکد نمونه را اسکن کرده و آن را به برنامه تحویل دهید.

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”920451001″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

چگونه در اپلیکیشن Alarmy یک هشدار برای خود تنظیم کنید

تنظیم هشدار در برنامه Alarmy به‌سادگی تنظیم یک هشدار در برنامه ساعت پیش‌فرض گوشی است. برای تنظیم هشدار کافی است دکمه + را لمس کرده و ازآنجا یکی از دو گزینه Alarm یا Qiuck Alarm را انتخاب کنید. با انتخاب Qiuck Alarm می‌توانید یک هشدار سریع از نوع معمولی برای یک دقیقه تا چند ساعت بعد تنظیم کرده و این کار را بدون نیاز به انجام تنظیمات خاص، تعیین روز و ساعت انجام دهید.

اما با انتخاب Alarm می‌توانید یک هشدار با امکان انتخاب ساعت، نحوه تکرار و موارد دیگر تنظیم کرده و از همه مهم‌تر تعیین کنید که چگونه باید هشدار قطع شود. به‌عنوان‌مثال می‌توانید تعیین کنید هشداری که تنظیم کرده‌اید در چه روزهایی از هفته به صدا درآمده یا این‌که پس از فرا رسیدن زمان هشدار، هشدار با چه آهنگ و در چه درجه‌ای از صدا پخش شود. درمجموع برنامه Alarmy یک اپلیکیشن کامل برای تنظیم هشدار است که با امکانات مختلف خود کمک می‌کند همیشه سروقت بیدار شده و از کارهای خود عقب نمانید.

اگر سیستم‌عامل گوشی شما اندروید است، برای دانلود برنامه Alarmy می‌توانید از طریق لینک‌های زیر یا کیوآرکد موجود به برنامه دسترسی داشته و آن را دانلود کنید. اپلیکیشن آلارمی با همه نسخه‌های اندروید سازگاری داشته و در ابن مورد با محدودیتی مواجه نخواهید بود.

https://mag.charkhoneh.com/4887
1.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *