فینال جام جهانی با برنامه TV3

مجله چارخونه » برنامه‌ » فینال جام جهانی با برنامه TV3
فینال جام جهانی با برنامه TV3
برنامه Tv3
فهرست محتوا

شبکه سه سیما که به نوعی در بین مخاطبان تلویزیون ایران از آن به شبکه جوان نیز یاد می‌شود، یکی از پر مخاطب‌ترین شبکه‌های سیما بوده که از سال ۷۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شبکه اهمیت ویژه‌ای برای ورزش قائل است و از این رو توانسته مخاطبان بسیاری را سمت خود بکشاند.

شبکه سه که اکنون ۲۵ سال از عمرش می‌گذرد توانسته با ساخت و پخش برنامه‌ها و ویژه برنامه‌های ورزشی، جایگاه بخصوصی بین طرفداران رشته‌های مختلف ورزشی باز کند. به عنوان مثال برنامه ۹۰ و ویژه‌برنامه‌های فوتبالی که برای جام‌های مختلف داخلی و خارجی از این شبکه پخش می‌شود، همیشه جزو پر مخاطب‌ةرین برنامه‌های تلویزیون ایران است.

جام‌جهانی با برنامه TV3

شبکه سوم سیما، برای تعامل بیشتر با مخاطبان و همچنین ارایه خدمات به بینندگان خود، اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن تلفن همراه اختصاصی خود کرده تا علاوه بر همواره در دسترس بودن مخاطبانش بتوانند همیشه به آرشیو برنامه‌های این شبکه دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن شبکه سه سیما، یک نرم افزار کاملا اختصاصی برای مخاطبان این شبکه است که می‌‌توانند با نصب آن از امکانات فوق العاده کاربردی و مفید آن استفاده کنند. در ادامه این مطلب از مجله چارخونه به بررسی بیشتر نرم افزار TV3 می‌پردازیم.

 

با برنامه Tv3 به راحتی و در هر مکان می‌توانید به همه برنامه‌‌های شبکه 3 به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. یکی از قابلیت‌‌های نرم افزار موبایل Tv3 دسترسی روزانه به جدول پخش برنامه‌‌ها بر اساس فهرست موضوعی یا به صورت کلی است. تماشای برنامه‌‌های ویژه جام ‌جهانی، اخبار پخش زنده برنامه‌‌ها و بسیاری موارد دیگر از جمله مزیت‌‌های این برنامه کاربردی هستند.

اما مزیت اصلی برنامه Tv3 قابلیت پخش زنده برنامه‌‌ها با سرعت متناسب با اینترنت و پهنای باند کاربران است. در واقع با این قابلیت کاربردی از قطع و وصل برنامه‌‌ها هنگام مشاهده جلوگیری می‌شود و این یعنی از دست ندادن هیچ یک از صحنه‌‌های برنامه مورد نظر شما. اما اهمیت این بخش برنامه را فقط زمانی درک خواهید کرد که در حال تماشای گل لحظه آخری بازیکنان فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی باشید.

برای استفاده از این قابلیت کلیدی کافیست به بخش تنظیمات برنامه رجوع کنید و کیفیت مناسب پخش برنامه را برای آن و متناسب با سرعت اینترنت خود انتخاب کنید. شک نداشته باشید که تمام صحنه‌‌ها را بدون لحظه ای درنگ خواهید دید.

برنامه Tv3

قابلیت‌‌های برنامه Tv3

  • قابلیت دسترسی به تمام برنامه‌‌ها و پخش زنده آن‌‌ها
  • دسترسی به آرشیو برنامه‌‌ها و ویدئوها و پشت صحنه فیلم‌‌ها و سریال‌‌ها
  • قابلیت مشاهده اخبار شبکه سه
  • پخش زنده برنامه‌‌ها با کیفیت بالا و متناسب با سرعت اینترنت
  • مشاهده جدول زمان بندی و پخش برنامه‌‌ها
  • قابلیت به روز رسانی جدول پخش برنامه‌‌ها
  • قابلیت مشاهده برنامه‌‌های ویژه از جمله جام جهانی
  • قابلیت ایجاد لیست علاقمندی‌‌ها
  • قابلیت ایجاد ارتباط با بخش روابط عمومی‌شبکه 3 از طریق پیامک، پست الکترونیک، تماس تلفنی و …

 

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]

برای دانلود رایگان برنامه TV3 اینجا کلیک کنید

[/box]

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *