با کتاب‌خوان جیبی همیشه کتابخانه‌تان همراه شما خواهد بود!

مجله چارخونه » برنامه‌ » سرگرمی » با کتاب‌خوان جیبی همیشه کتابخانه‌تان همراه شما خواهد بود!
با کتاب‌خوان جیبی همیشه کتابخانه‌تان همراه شما خواهد بود!
دانلود برنامه کتاب‌خوان جیبی
فهرست محتوا

اپلیکیشن کتاب‌خوان جیبی برنامه‌ای شگفت‌انگیز در سبک سرگرمی به شمار می‌آید. گروهی از جوانان کشورمان این برنامه را باهدف افزایش سرانه‌ مطالعه در کشور و گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی برای سیستم‌عامل اندروید طراحی و تولید کرده‌اند. با توجه به اهمیت موضوع کتاب‌خوانی و افزایش قیمت کتاب‌ها اپلیکیشن‌های متنوعی مانند کتاب‌خوان جیبی برای ارائه انواع کتاب‌ها با هزینه بسیار کم‌تری نسبت به نسخه چاپی طراحی شدند. در کتاب‌خوان جیبی می‌توانید با هزینه خرید یک کتاب به ده‌ها اثر ارزشمند دسترسی داشته باشید. اگر شما هم از علاقه‌مندان به مطالعه هستید یکی از مخاطبان این اپلیکیشن محسوب می‌شوید. در ادامه برای بررسی و دانلود برنامه کتاب‌خوان جیبی با مجله چارخونه همراه باشید.

کتاب‌خوان جیبی چگونه کار می‌کند؟‌

آنچه باعث تمایز اپلیکیشن کتاب‌خوان جیبی نسبت به سایر برنامه‌های هم‌ردیف می‌شود ارائه کتاب‌های صوتی است. این اپلیکیشن با تمرکز ویژه روی بهترین کتاب‌های فارسی و غیرفارسی و استفاده از برترین صداپیشگان مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های صوتی را در اختیار مخاطبان می‌گذارد. اپلیکیشن کتاب‌خوان جیبی در سه قسمت پروفایل، کتابخانه من و مجموعه کتاب‌ها طراحی‌شده است. طبق آنچه مدیران سازنده کتاب‌خوان جیبی اعلام کرده‌اند، در به‌روزرسانی‌های بعدی کتاب‌خوان جیبی پادکست‌هایی با موضوعات متنوع، رادیوهای فارسی، سریال‌های صوتی و کتاب‌ها و نمایشنامه‌های انگلیسی به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

این اپلیکیشن دارای پرداخت درون برنامه‌ای است؛ بنابراین برای ورود به کتاب‌خوان جیبی می‌توانید با پرداخت روزانه مبلغ 300 تومان یکی از اعضای خانواده بزرگ کتاب‌خوان جیبی باشید. این اپلیکیشن در حال حاضر از مشترکان اپراتور ایرانسل پشتیبانی می‌کند؛ اما در نسخه‌های جدیدتر آن مشترکان سایر اپراتورها نیز می‌توانند از کتاب‌خوان جیبی بهره ببرند. پس از ثبت شماره تلفن خود امکان استفاده رایگان از برنامه را به مدت 48 ساعت خواهید داشت.

بخش مجموعه کتاب‌ها

ماموریت اصلی کتاب‌خوان جیبی در بخش مجموعه کتاب‌ها به اجرا درمی‌آید. پس از دانلود برنامه کتاب‌خوان جیبی و اجرای آن در بخش مجموعه کتاب‌ها می‌توانید به انواع ژانرهای کتاب دسترسی پیدا کنید. کتاب‌های این اپلیکیشن در 15 ژانر گوناگون مانند رمان و داستان فارسی، رمان و داستان خارجی، تاریخ جهان، زندگی مشاهیر، برندگان نوبل و… ارائه شده‌اند. ابتدای صفحه مجموعه کتاب‌ها، بخش جستجو قرار دارد که با جستجوی نام کتاب، ناشر یا گوینده می‌توانید سریع‌تر به کتاب موردنظرتان دست پیدا کنید. در هر ژانر از کتاب‌ها دو دسته‌بندی محبوب‌ترین‌ها و جدیدترین‌ها برای کتب موجود طراحی‌شده است. کنار نام هریک از کتاب‌ها علامت سه نقطه قرار دارد که با لمس آن گزینه‌های دریافت و مشخصات کتاب ظاهر می‌شوند.

قسمت پخش کتاب

بیش از صد کتاب در کتاب‌خوان جیبی قرار دارد که با به‌روزرسانی‌های بعدی این برنامه به تعداد کتاب‌ها نیز افزوده می‌شود. با لمس نام هر کتاب وارد قسمت پخش خواهید شد. در این بخش اطلاعاتی مانند نام کتاب، گوینده آن، مدت زمان پخش کتاب صوتی، نام نویسنده کتاب و مترجم قرار دارد. همچنین خلاصه‌ای از متن کتاب و موضوع کلی آن به نگارش درآمده که مخاطبان کتاب‌خوان جیبی در قسمت پخش کتاب می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

پس از لمس گزینه دانلود، فایل صوتی کتاب در حافظه برنامه ذخیره شده و شما می‌توانید با استفاده از گزینه پخش به محتوای آن گوش کنید. شما برای دسترسی به این کتاب‌ها هزینه جداگانه‌ای به‌عنوان خرید کتاب نمی‌پردازید و فقط مبلغ 300 تومان به‌صورت روزانه از اعتبار سیم‌کارت شما کسر می‌شود. همچنین انتهای این قسمت کتاب‌هایی مرتبط با کتاب موردنظر به شما معرفی می‌کند تا در صورت علاقه‌مندی به موضوع آن به آثار بیشتری دسترسی داشته باشید.

با لمس گزینه پخش، تنظیمات اجرای کتاب صوتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با استفاده از آیکون فلش می‌توانید فایل صوتی را 15 ثانیه به جلو یا عقب ببرید. گزینه سرعت در بخش پایینی این صفحه واقع شده که به شما اجازه تغییر سرعت پخش فایل صوتی را می‌دهد. اگر از آیکون دو فلش استفاده کنید، فصل‌های کتاب در فهرستی نمایش داده می‌شود. به‌این‌ترتیب با لمس نام هر فصل، محتوای آن برای شما پخش خواهد شد.

بخش کتابخانه من

همه کتاب‌های دانلود شده توسط شما در قسمت کتابخانه من قرار می‌گیرد. با مراجعه به این قسمت در مدت زمان کوتاهی به آثار موردنظرتان دسترسی خواهید داشت و امکان مدیریت آن‌ها برایتان فراهم می‌شود. همچنین انتهای این صفحه آخرین کتاب صوتی پخش شده در کتاب‌خوان جیبی قرار دارد که با لمس گزینه پخش از همان قسمتی که آخرین بار گوش داده‌اید ادامه فایل صوتی کتاب اجرا می‌شود.

جمع‌بندی

اپلیکیشن‌های مرتبط با کتاب و کتاب‌خوانی جایگاه ویژه‌ای میان کاربران گوشی‌های اندرویدی دارند. در این میان اپلیکیشن کتاب‌خوان جیبی با توجه به اجرای آسان و بدون باگ، استفاده از صداهای ماندگار و کتاب‌های برگزیده ایرانی و خارجی یکی از محبوب‌ترین‌ برنامه‌ها محسوب می‌شود. برای نصب و دانلود برنامه کتاب‌خوان جیبی می‌توانید از لینک زیر یا تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/5648
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *