با اپلیکیشن استار قدرت تمرکز خود را به چالش بکشید!

مجله چارخونه » بازی » تفننی » با اپلیکیشن استار قدرت تمرکز خود را به چالش بکشید!
با اپلیکیشن استار قدرت تمرکز خود را به چالش بکشید!
دانلود بازی استار
فهرست محتوا

اپلیکیشن استار یک گیم جذاب در سبک تفننی و سرگرمی محسوب می‌شود. این برنامه توسط استودیوی نارین ایده پاسارگاد برای سیستم‌عامل اندروید طراحی و تولید شده است. اپلیکیشن استار تشکیل شده از چندین بازی متنوع در انواع سبک‌ها ارائه داده که نیازی به نصب جداگانه آن‌ها نخواهید داشت. بازی استار برای همه دوستداران بازی‌های اندرویدی مناسب بوده و استفاده از آن محدود به سن خاصی نیست. در ادامه برای بررسی و دانلود بازی استار با مجله چارخونه همراه باشید.

بازی استار از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟‌

اپلیکیشن استار مجموعه‌ای از بازی‌های سرگرم‌کننده به‌حساب می‌آید. این بازی جوایز متعددی را برای کاربران در نظر گرفته‌ است. برای کسب این جوایز مختلف بعد از دانلود بازی استار باید روی تصویر بازی کلیک کرده و آن را اجرا کنید. در این صورت در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید و اگر بخت با شما یار باشد یکی از برندگان خوش‌شانس این جوایز خواهید بود.

برای استفاده از اپلیکیشن استار باید در آن عضو شده و روزانه مبلغ 500 تومان را به‌عنوان حق اشتراک بپردازید. این بازی فعلا اپراتور ایرانسل را پشتیبانی کرده و فقط دارندگان سیم‌کارت ایرانسل می‌توانند در آن عضو شوند. بازی‌های بیست چهل‌وهشت، پرنده خنگ، مین جمع‌کن، هگستریس، برج‌ساز، نقطه‌خور، نقطه‌چین، پینگ‌پونگ، مهره بازی و آجر رنگی از گیم‌های بازی استار هستند. در بخش منوی برنامه نیز به پشتیبانی و توضیحات اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت.

بازی پرنده خنگ

در این بازی شما باید یک پرنده زردرنگ را کنترل کنید. این پرنده مشغول پرواز در آسمان است و شما باید با ضربه‌های متوالی و حساب‌شده روی صفحه نمایشگر گوشی، او را از برخورد با موانع موجود بازدارید. این بازی چندان‌که به نظر می‌رسد راحت نیست و سرعت عمل و تمرکز شما را به چالش خواهد کشید.

بازی بیست چهل‌وهشت

این بازی فکری جدولی را به شما نشان می‌دهد. شما باید خانه‌های با شماره یکسان را با جابه‌جایی سطرها و ستون‌های جدول کنار هم قرار دهید تا به عددی بزرگ‌تر تبدیل شوند. این عددها همگی توان‌های عدد دو هستند. هرگاه به عدد 2048 رسیدید، یکی از برندگان این بازی محبوب خواهید بود.

بازی مین جمع‌کن

بازی مین جمع‌کن جدولی از خانه‌هایی طوسی‌رنگ ارائه می‌دهد. با کلیک روی هر خانه شکل پنهان شده در آن ظاهر می‌شود. اگر تصویر بمب دیده شد، شما بازی را باخته‌اید و در غیر این صورت یکی از برندگان بازی به شمار می‌آیید. با مراجعه به بخش تنظیمات بازی می‌توان تعداد بمب‌ها و سایر شکل‌های موجود در جدول را تعیین کرد.

بازی هگستریکس

در این بازی فکری باید حرکات یک شش‌ضلعی را کنترل کنید. از نقاط مختلف صفحه نوارهای رنگی به‌سوی شش‌ضلعی حرکت کرده و روی اضلاع آن قرار می‌گیرند. هرگاه همه اضلاع شامل نوارهای هم‌ردیف شدند، پس از شکستن آن‌ها امتیازی به مجموع امتیازات شما افزوده می‌شود. اگر قرارگیری نوارها به شکلی نامتناسب صورت گیرد، شما بازی را خواهید باخت.

بازی برج‌ساز

این بازی دقت و تمرکز شما را به چالش می‌کشد. در این بازی یک جرثقیل بلوک‌های ساختمانی را به حرکت درمی‌آورد. با هر ضربه روی صفحه نمایشگر، بلوک‌های ساختمانی به پایین می‌افتند. اگر به نحوی بلوک‌ها را روی هم قرار دهید که تعادل خود را حفظ کنند، در این بازی برنده می‌شوید.

بازی نقطه‌خور

بازی نقطه‌خور هزارتویی پرپیچ‌وخم را به شما نشان می‌دهد. شما با حرکت در این هزارتو باید همه نقاط سفید قرار گرفته در مسیر را جمع‌آوری کنید. پس از به دست آوردن همه نقاط سفید به مرحله بعدی ارتقا خواهید یافت. اما پیروزی در این بازی کار آسانی نیست. زیرا در این هزارتو چند هیولا وجود دارند که باید از رویارویی با آن‌ها بپرهیزید.

بازی نقطه‌چین

بازی نقطه‌چین در محیطی آبی‌رنگ آغاز می‌شود. در این بازی با حرکت گلوله‌ای سفید روی نقطه‌چین‌های رسم شده امتیاز کسب می‌کنید. البته باید گلوله را به‌گونه‌ای حرکت دهید که از برخورد با موانع متحرک در فضای بازی محفوظ بماند.

بازی پینگ‌پونگ

اگر شما مهارت کنترل حرکت توپ با راکت پینگ‌پونگ را دارید بی‌شک به‌راحتی این بازی را پشت سر خواهید گذاشت. در بازی پینگ‌پونگ باید با ضرباتی دقیق و زاویه‌ای مشخص مربع‌های رنگی موجود در صفحه را نابود کنید. به‌این‌ترتیب با نابودی این مربع‌ها پیش از اینکه آن‌ها همه صفحه را پر کنند برنده بازی می‌شوید.

بازی آجر رنگی

این بازی با چیدن آجرهای رنگی کنارهم مربعی بزرگ و رنگارنگ را درست کرده است. با لمس حداقل دو مربع رنگی یکسان باعث حذف آن‌ها از جدول و پایین آمدن آجرهای رنگی بالایی می‌شوید. ماموریت شما در این بازی حذف همه آجرهای موجود در جدول است. اگر هیچ آجر رنگی در جدول باقی نماند شما ماموریت خود را به‌درستی به پایان رسانده‌اید.

جمع‌بندی

بازی استار اپلیکیشنی سرگرم‌کننده با حجم کم است که اوقات خوشی را برای شما و دوستانتان فراهم می‌کند. در این بازی با به چالش کشیدن مهارت‌هایتان توانایی خود را خواهید سنجید. برای نصب و دانلود بازی استار می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/5670
4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *