گیموجی‌، یک بازی هیجان‌انگیز با ترکیب کلمات و ایموجی!

مجله چارخونه » بازی » فکری و پازل » گیموجی‌، یک بازی هیجان‌انگیز با ترکیب کلمات و ایموجی!
گیموجی‌، یک بازی هیجان‌انگیز با ترکیب کلمات و ایموجی!
فهرست محتوا

استودیوی سامانه‌ پردازان‌ میقات ‌نوین بازی گیموجی را در حوزه بازی و سرگرمی برای کاربران سیستم‌عامل اندروید طراحی و تولید کرده‌اند. تیم سازندگان بازی گیموجی با طراحی هوشمندانه بازی‌های این برنامه، نظر علاقه‌مندان به حوزه سرگرمی و بازی‌های معمایی را به این بازی شگفت‌انگیز جلب کرده‌اند. گیموجی سرعت‌عمل، دقت، تمرکز و هوش شما را به چالش می‌کشد. در ادامه برای بررسی و دانلود بازی گیموجی با مجله چارخونه همراه باشید.

داستان گیموجی چیست؟

یکی از راه‌های پرورش هوش منطقی درگیری ذهن با سوالات الگودار است که اپلیکیشن‌های حوزه سرگرمی نقش موثری را در تقویت این نوع از هوش برعهده دارند. بازی گیموجی با تلفیق بازی حدس کلمات و یافتن الگوی معنادار و منطقی بین کلمات مختلف طراحی شده تا با ورزش ذهن، راه را برای یادگیری موثر و بهینه باز کند. این بازی با استفاده از نمادهای ایموجی که در گوشی‌های هوشمند مورداستفاده قرار می‌گیرد، محیطی آشنا برای شما ایجاد کرده و برقراری ارتباط با مراحل بازی را آسان و جذاب می‌کند.

رقابت

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از رقابت و هیجان مسابقه لذت می‌برید یا قصد مقایسه سرعت‌عمل و تمرکزتان را با سایر شرکت‌کنندگان دارید، گیموجی این امکان را برایتان فراهم کرده تا امتیازات خود را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید. به‌این‌ترتیب باید پیش از ورود به بازی اولین گزینه از سمت چپ را انتخاب کرده و با ارسال شماره تلفن همراه خود، کد فعالسازی را دریافت کنید. به این ترتیب نام شما وارد فهرست رقابت کنندگان خواهد شد. البته در صورت عدم عضویت در این باشگاه هم می‌توانید به لیست موردنظر مراجعه و اسامی و امتیازات بازیکنان برتر را مشاهده کنید.

مراحل بازی

برای ورود به بازی آیکون مثلثی شکل وسط صفحه را لمس کنید تا مراحل بازی ظاهر شود. در انجام این بازی رعایت ترتیب مهم بوده و فقط درصورت پایان یک مرحله می‌توانید به مرحله بالاتر صعود کنید.

در هر مرحله، خانه‌های مربع شکلی با سه ستاره قرار گرفته است. با لمس مربع وارد بازی اصلی می‌شوید. در هر مربع معمایی وجود دارد که باید برای کسب ستاره و سکه، به آن پاسخ دهید. به‌طور تقریبی معماهای این بخش به دو گروه تقسیم می‌شوند.در گروه اول سوال کلمه‌ای ترکیبی را به شما نشان می‌دهد که باید به کمک ایموجی‌ها آن را بسازید. در دسته‌ی دیگر چند کلمه جداگانه در بخش سوال ظاهر می‌شود. در این صورت باید با کشف رابطه بین کلمات، واژه‌ای جدید پیدا کنید.

با حل هر معما بازی به شما یک حرف از حروف الفبا را می‌دهد. این حرف یکی از حروف کلمه رمز آن مرحله است. با پشت‌سرگذاشتن قسمت‌های مختلف بازی در هر مرحله حروف کلمه رمز موردنظر را کسب خواهید کرد. در صورتی که بتوانید کلمه رمز صحیح را حدی بزنید به مرحله بعدی بازی وارد خواهید شد.

زمان‌بندی بازی

گیموجی با زمان‌بندی‌ مراحل خود، سرعت‌عمل مخاطب را در تفکر و تمرکز بالا می‌برد. درواقع تعداد ستاره‌هایی که در هر مرحله از بازی کسب می‌کنید به زمان حل معما بستگی دارد. هرچه زمان پاسخ‌دهی کوتاه‌تر باشد، امتیاز بیشتری به‌دست می‌آورید. به عنوان مثال اگر در یک‌سوم از زمان باقی مانده به جواب برسید کل امتیاز را دریافت می‌کنید. چنانچه نیمی از زمان باقی مانده ‌باشد حدود نصف امتیاز متعلق به شما خواهد بود. در غیراین‌صورت فقط یک‌سوم از کل امتیاز سوال را دریافت می‌کنید. امتیازها به صورت ستاره کنار مربع ظاهر می‌شوند. البته می‌توانید امتیاز خود را با بازی مجدد همان قسمت ارتقا دهید.

راهنمایی

اگر برای حل معماها در بازی گیموجی با مشکل مواجه شدید با پرداخت سکه‌های کسب شده در مراحل مختلف از بازی راهنمایی بگیرید. راهنمایی‌ها در سه سطح مختلف طراحی شده‌اند که برای دریافت هریک، باید تعداد متفاوتی سکه پرداخت کرد.

جمع‌بندی

بازی‌های متنوع دیجیتالی که پایه اصلی سرگرمی افراد به‌شمار می‌روند، زمان زیادی را از کاربران گرفته و اغلب بدون هیچ سود چشمگیری فقط فکر و جسم را خسته می‌کنند. اپلیکشن گیموجی توسط برنامه‌نویسان و طراحان بازی داخل کشور تولید شده است. ساختار ساده، اجرای آسان و بدون باگ، سهولت کاربری و… از نقاط قوت بازی گیموجی محسوب می‌شوند. این برنامه با بهره‌وری از طراحی هوشمندانه و تدوین مراحل جذاب، گامی مثبت برای ارتقای بازی‌های فکری برداشته ‌است.

اگر جزو افرادی هستید که از بازی‌های فکری لذت برده و با آن‌ها سرگرم می‌شوید، گیموجی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. برای دانلود بازی گیموجی می‌توانید از لینک زیر یا تصویرQR code استفاده کنید

https://mag.charkhoneh.com/5809
1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *