پیش‌رویداد جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان با حمایت چارخونه ایرانسل برگزار می‌شود

مجله چارخونه » خبر » خبرهای چارخونه » پیش‌رویداد جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان با حمایت چارخونه ایرانسل برگزار می‌شود
پیش‌رویداد جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان با حمایت چارخونه ایرانسل برگزار می‌شود
پیش‌رویداد جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان
فهرست محتوا

پیش رویداد چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان در آکادمی گیم ایرانسل با حمایت چارخونه ایرانسل و حضور بازی‌سازان ایرانی برگزار می‌شود.

جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان، برای ساماندهی بازی‌سازان مستقل ایران و حمایت از آنها برای ارائه محصولات خود به بازارهای ملی و جهانی طراحی شده است. پیش رویداد دوره چهارم این جشنواره سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه در آکادمی گیم ایرانسل برگزار می‌شود.

چهارمین دروه این رویداد بازی‌سازی که با حمایت چارخونه ایرانسل برگزار می‌شود تا کنون ۱۲۰ اثر مختلف شامل بازی، ۲۶ طراحی کاراکتر، ۵ بازی نامه، ۹ نقد بازی، ۳ فناوری، ۵ مقاله را از علاقه‌مندان صنعت بازی دریافت کرده است.

در این دوره کارگاه‌ها و پنل‌هایی در بخش‌های مدل کسب‌وکار بازی، طراحی بازی و شبکه‌سازی برگزار خواهد شود. حضور بازی‌سازان ایرانی با تفکرات مختلف و از ژانرهای مختلف بازی یکی از ویژگی‌های ابن رویداد است.

سعید رسول‌اف مدیرعامل ژوبین و رئیس انجمن تولید‌کنندگان نرم‌افزار تلفن همراه از سخنرانان ویژه این مراسم خواهد بود. رسول‌اف قرار است برای بازی‌سازان پیرامون آینده صنعت بازی در دنیا، نحوه پرداخت‌های رایج در صنعت بازی، انواع پرداخت در بازی و افزایش درآمد بازی‌ها در پلتفرم چارخونه، صحبت کند.

جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان، از بهمن ۱۳۹۲ توسط شرکت بازی‌سازان جوان برگزار می‌شود. دبیرکلی چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان بر عهده حمزه آزاد است.

چارخونه ایرانسل به عنوان بازار جامع محتوای دیجیتال برای گسترش بازی‌های ایرانی، از بازی‌سازان و توسعه‌دهندگان بازی در کشور حمایت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی و با انواع مدل‌های پرداخت از جمله رایگان، خرید از بستر بانک، خرید از بستر ایرانسل و خرید اشتراکی، بازی‌های ایرانی و خارجی را از چارخونه دانلود یا خریداری کنید. بازی یکی از ۷ نوع محتوای موجود در این بازار جامع محتوای دیجیتال است. برنامه، فیلم، ویدیوی کوتاه، موسیقی، کتاب و مجله دیگر محتواهای موجود در چارخونه هستند.

پیش‌رویداد چهارمین جشنواره بازی‌سازان مستقل جوان در روز چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ با حمایت چارخونه ادامه خواهد یافت.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *