با این بازی دنیا را از حمله شیاطین نجات دهید!

مجله چارخونه » بازی » ماجراجویی » با این بازی دنیا را از حمله شیاطین نجات دهید!
با این بازی دنیا را از حمله شیاطین نجات دهید!
دانلود بازی MARVEL Avengers Academy
فهرست محتوا

بازی MARVEL Avengers Academy یک گیم در سبک داستانی و ماجرایی محسوب می‌شود که از سوی تیم برنامه‌سازی TinyCo به بازار دیجیتال عرضه شده است. TinyCo را پیش‌ازاین با گیم‌های موبایلی harry potter، tiny village، family guy و… شناخته‌ایم. تیم TinyCo این گیم هیجان‌انگیز را با توجه به شخصیت‌های ابرقهرمان در مجموعه فیلم‌های MARVEL Avengers Academy تولید کرده‌اند. با توجه به محبوبیت جهانی این فیلم‌ها، بازی MARVEL Avengers Academy در مدت کوتاهی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوگل شده است. مخاطبان این گیم همه جوانان و نوجوانانی هستند که از طرفداران بازی‌های هیجانی و دوستداران شخصیت‌های انتقام‌جویان محسوب می‌شوند. در ادامه با مجله چارخونه برای بررسی و دانلود بازی MARVEL Avengers Academy همراه باشید.

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”https://res.charkhoneh.com/ws/resource/trailer/GAME/930483056/863/2″ webm=”” poster=”” lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

داستان بازی MARVEL Avengers Academy

در MARVEL Avengers Academy شما یک آکادمی برای آموزش ابرقهرمانان راه انداخته و به آموزش دانش‌آموزانی بامهارت و استعدادهای ویژه می‌پردازید؛ بنابراین می‌توانید انتقام‌جویان و قهرمانان جدیدی را به دنیا معرفی کنید. همچنین خود شما نیز در نقش یکی از این افراد مستعد تبدیل به یک ابرقهرمان خواهید شد و دنیا را از نیروهای شیطانی نجات خواهید داد. در MARVEL Avengers Academy باید مهارت‌ها و استعدادهای خود را در ماموریت‌های گوناگون به چالش بکشید تا بدانید هر نیرو برای نابودی کدام کاراکتر شیطانی استفاده می‌شود. یکی دیگر از نقاط قوت بازی، قابلیت نبرد انتقام‌جویان با یکدیگر است. شما می‌توانید درنقش هریک از قهرمانان مشهور مارول مانند ثور، مرد آهنی، لوکی، هالک، کاپیتان آمریکا و… به مبارزات نفس‌گیر با هیولاها و نیروهای شیطانی بپردازید.

پس از اجرای MARVEL Avengers Academy یک گوینده اخبار اطلاعاتی از حمله نیروهای شیطانی به رهبری تانوس ارائه می‌دهد. این گوینده از اهمیت تشکیل آکادمی انتقام‌جویان و تقویت نیروها در برابر تانوس برای مخاطبان می‌گوید. در ادامه شما پس از ورود به اکانت گوگل و اتصال به google play می‌توانید وارد بازی شوید. همچنین امکان مقایسه نتایج بازی با سایر بازیکنان و پیگیری جدی‌تر مراحل گیم را خواهید داشت.

در ادامه داستان بازی با استفاده از گفتگوهای iron man و nick fury بیان می‌شود. با توجه به جریان جنگ پیش‌رو و نبرد با تانوس همه انتقام‌جویان به ترتیب از کپسول زمانی خود خارج می‌شوند و پس از بازیابی توان و تقویت نیروهای خود برای مبارزه با تانوس آماده خواهند شد. پس از باز شدن کپسول زمانی هر قهرمان، با شرکت در یک مبارزه نسبتا ساده می‌توانید نیروها و قدرت هر کاراکتر را بسنجید. برای پیروزی در هر مبارزه سرعت عمل، دقت و تمرکز شما عاملی تعیین‌کننده محسوب می‌شود.

گزینه‌های بازی MARVEL Avengers Academy

در صفحه بازی MARVEL Avengers Academy گزینه‌ها و بخش‌های متنوعی برای اجرای بازی وجود دارد. گزینه فروشگاه برای خرید قابلیت‌ها و توانایی‌های اضافه برای انتقام‌جویان طراحی شده است. برای خرید این قابلیت‌ها باید از سکه‌های به‌دست‌آمده در طول اجرای بازی استفاده کنید. گزینه‌های رعد، سکه، الماس و قدرت در سمت چپ و بالای صفحه بازی قرار گرفته‌اند و منابع شما در ارتقای قدرت هر کاراکتر و پیروزی در مسابقات محسوب می‌شوند. با استفاده از آیکون خانه، نیروهای شما برای مبارزه با ارتش شیطانی تانوس از ساختمان آکادمی خارج شده و وارد میدان نبرد می‌شوند.

گزینه تنظیمات برای کنترل بیشتر MARVEL Avengers Academy طراحی شده است. با استفاده از این بخش می‌توانید موسیقی و افکت‌های صدا را تنظیم کنید. همچنین امکان تغییر زبان برنامه از میان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، عربی و… را خواهید داشت. آنچه باعث جذابیت بیشتر MARVEL Avengers Academy شده امکان ساخت کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها، زمین‌های تمرین و ساختمان‌های متنوع برای آموزش قهرمانان و انتقام‌جویان با استفاده از گزینه‌‌های توسعه بازی است. توسعه ساختمان‌های آکادمی، آن را در برابر حملات تانوس مقاوم کرده و امنیت کاراکترهای MARVEL Avengers Academy را تامین می‌کند.

جمع‌بندی

به‌طورکلی MARVEL Avengers Academy با توجه به قابلیت‌هایی مانند فضای گرافیکی چشم‌نواز و HD، موسیقی حماسی و هیجان‌انگیز، روایت داستانی جذاب و جالب، استفاده از کاراکترهای محبوب فیلم‌های انتقام‌جویان، ارتقا و بهبود قدرت هر قهرمان، ایجاد ساختمان‌های جدید برای پیشرفت و امنیت آکادمی، برگزاری کلاس‌های درس برای انتقام‌جویان، امکان مبارزه آنلاین و چند نفره، تعادل سطح بازی با توجه به‌سختی هر مرحله از گیم و… می‌تواند تجربه لذت‌بخش و متفاوتی را در دنیای بازی‌های هیجانی برایتان به ارمغان آورد. برای دانلود و نصب MARVEL Avengers Academy می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/6631
2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *