تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا برای دوسال دیگر تمدید شد

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا برای دوسال دیگر تمدید شد
تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا برای دوسال دیگر تمدید شد
همکاری ایرانسل و لالیگا
فهرست محتوا

ایرانسل و لالیگا که از دو سال قبل همکاری خود را آغاز کرده‌اند، برای دوسال دیگر تفاهم‌نامه همکاری خود را تمدید کردند.

به گزارش مجله چارخونه، دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل با حضور در ساختمان مرکزی سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، پس از برگزاری جلساتی، تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل با لالیگا را برای دوسال دیگر، با هدف گسترش همکاری‎‌های طرفین، تمدید کرد.

نخستین تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا در آذرماه سال 96 با دو هدف «دسترسی به محتوای اختصاصی لالیگا به واسطه لنز ایرانسل» و «استعدادیابی در جهت بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان» امضا شد.

ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای کشور، تنها اپراتور موبایلی دارنده مجوز IPTV در ایران که نام تجاری لنز را برای آن انتخاب کرده، امکان دسترسی به خدمات چند رسانه‌ای متنوع برای مخاطبان را فراهم کرده است. لنز در کنار پوشش سراسری اینترنت پهن باند ایرانسل امکان دسترسی به برنامه‌های زنده، بازپخش برنامه‌های در حال اجرا و محتوای متنوع ویدیویی را برای مشترکان تدارک دیده است.

از سویی لالیگا، با بیش از 3 میلیارد مخاطب در سال 2018 و بیش از 500 میلیون مخاطب در منطقه خاورمیانه و شمال افریقا، شهرت بسزایی در میان طرفداران فوتبال دارد. لالیگا یکی از مهمترین لیگ‌های فوتبال جهان است که بیش از هر لیگ دیگری از سوی یوفا (اتحادیه فوتبال اروپا) در رده اول معتبرترین لیگ‌های اروپایی قرار گرفته ‌است.

همکاری ایرانسل و لالیگا

تمدید همکاری ایرانسل و لالیگا

همکاری میان ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور و لالیگا به عنوان یکی از بزرگترین و مشهورترین لیگ‌ها در میان لیگ‌های فوتبال جهان، ابتدا پس از برگزاری 3 دوره کمپ استعدادیابی فوتبال با حضور سفیران و مربیانی از لالیگا برای نخستین‌بار تمدید شد و حالا بعد از برگزاری 6 دوره کمپ استعدادیابی و پخش ویدیوهای اختصاصی لالیگا بر بستر تلویزیون اینترنتی ایرانسل، لنز، این تفاهم‌نامه برای دوسال دیگر نیز تمدید شده است.

ایرانسل پس از برگزاری 6 دوره کمپ استعدادیابی، هفته گذشته 17 نفر از نوجوانان مستعد 11 تا 13 ساله از سراسر کشور را که در «کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا» حضور داشتند، طی یک اردوی رایگان 10 روزه به اسپانیا اعزام کرد.

انجام سه بازی دوستانه با تیم‌های نوجوانان «خیرونا»، «اتلتیکومادرید» و «لگانس»، بازدید از شهرهای بارسلون و مادرید، حضور در ورزشگاه‌های «نیوکمپ»، «سانتیاگوبرنابئو» و «واندا متروپولیتانو»، بازدید از مقر لالیگا و ملاقات و تمرین با سفیر لالیگا، تماشای یکی از مسابقات لالیگا میان تیم‌های «لگانس» و «ویارئال» و آشنایی با امکانات حرفه‌ای فوتبال اسپانیا از جمله برنامه‌های این اردوی تدارکاتی بوده که هم اکنون در حال برگزاری است.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل پس از امضای تمدید تفاهم‌نامه همکاری، از اردوی تمرینی منتخبان کمپ‌های ایرانسل-لالیگا در مادرید نیز دیدار کرد.

https://mag.charkhoneh.com/6777
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *