یک بازی آنلاین دونفره برای روح هنرمند شما

مجله چارخونه » بازی » یک بازی آنلاین دونفره برای روح هنرمند شما
یک بازی آنلاین دونفره برای روح هنرمند شما
بازی بوم
فهرست محتوا

بازی بوم یک بازی جذاب برای اشخاصی است که عاشق هنر و نقاشی هستند. اگر روحیه هنرمندی دارید و عاشق بازی و نقاشی و شبکه‌های اجتماعی هستید این بازی آنلاین دو نفره را نصب کنید و لذت ببرید. در ادامه با این مطلب از چارخونه همراه ما باشید.

بازی دو نفره آنلاین بوم یک بازی هنری دونفره است. شما در این بازی می‌توانید نقاشی کنید و هنر خود را به رخ ديگران بکشید. اما اين تمام ماجرا نيست. شما علاوه بر بازي مي‌توانيد دوستان جديد پيدا كنيد و با آن‌ها گپ و گفتگو داشته باشيد. به علاوه در مسابقات هم شركت مي‌كنيد و در رده بندي‌ها خود را بالا مي‌بريد. البته با كمي خرج كردن مي‌توانيد در منطقه مورد نظر خودتان دوستان جديد هم پيدا كنيد.

جریان کلی بازی به این صورت است که یک کلمه توسط اپ‍لیکیشن به شما داده می‌شود. شما باید در مدتی محدود این کلمه را نقاشی کنید به گونه‌ای که دوستتان بتواند آن را حدس بزند و به این طریق سکه کسب کنید. دفعه بعد دوست‌ شما نقاشی می‌کشد و شما حدس می‌زنید.

صفحه اصلی بازی بوم

پس از نصب بازي و عضويت در اين اپليكيشن به صفحه اصلي بازي منتقل مي‌شويد. در اين قسمت مي‌توانيد موضوع نقاشي خود را انتخاب كنيد. به عنوان مثال نقاشي شما مي‌تواند از بين دسته ميوه جات و سبزيجات باشد و يا حيوانات و خوراكي‌ها. البته بازي‌هاي تصادفي هم وجود دارد كه با انتخاب آن اپليكيشن به صورت رندوم براي شما موضوع را انتخاب مي كند.

بخش ليگ قهرمانان برنامه هم در اين صفحه موجود است كه با صرف 100 سكه قادر به ورود به آن هستيد. ضمنا مي‌توانيد عكس‌هاي جذاب از خودتان نيز به اشتراك بگذاريد.

در دسته بندي اصلي برنامه آيكن‌هاي مختلفي در اختيار شما قرار مي گيرند كه در ادامه به آن‌ها مي پردازيم.

  • اعلان‌های بازی بوم

اين بخش از بازی بوم همان گونه كه از نامش پيداست اعلان‌ها و اخبار را به شما منتقل مي كند. در واقع مانند يك پست الترنيكي نامه‌هاي شما را منتقل مي‌كند و یا ناتیفیکیشن‌های شما را نمایش می‌دهد.

  • ليست دوستان

در اين قسمت ليست افرادي كه با آن‌ها در تماس هستيد نمايش داده مي‌شود. شما مي‌توانيد ليست دوستان خود را در اين قسمت مشاهده كنيد و يا آن‌ها را حذف كنيد. دوستان جديد شما هم به همين ليست اضافه مي‌شوند.

  • دوست ياب حرفه‌اي

اين بخش از بازی بوم براي پيدا كردن دوستان جديد به شما كمك می‌کند. كافيست پكیج دوست ياب حرفه‌اي را تهيه كنيد تا با افرادي كه در كشور شهر و يا محله شما هستند و این بازی را انجام می‌دهند را به سادگي پيدا كنيد.

  • فروشگاه

در اين قسمت از اپليكيشن بسته‌هاي مختلف از جمله خريد سكه، حذف تبليغات ميان بازي، بسته‌هاي رنگ، بسته‌هاي چت، زيورآلات، شتاب دهنده و آواتار وجود دارند. با صرف هزينه‌اي اندك مي‌توانيد بسته مورد نظر خود را تهيه كنيد و امكانات بازي را ارتقا ببخشيد.

  • مسابقه نقاش برتر

براي شركت در اين مسابقه كافيست در انتهاي هر راند از بازی بوم روي آيكن شركت در مسابقه بزنيد تا در مسابقه هفتگي شركت داده شويد. البته در هر هفته فقط مجاز به ارسال يك نقاشي هستيد. پس سعي كنيد بهترين اثر هنريتان را ارسال كنيد. از زمان ارسال هنر شما تا پايان هفته نقاشي شما براي كاربران ديگر ارسال مي‌شود و مي‌توانند به آن راي بدهند. در پايان نفر اول 300 سكه و نفر دوم 200 سكه و نفر سوم 100 سكه دريافت مي كنند.

  • ويدئوهاي آموزشي و دستاوردها

در اين قسمت از بازی بوم يك سری ويدئوهاي آموزشي براي نقاشي وجود دارد كه با كليك بر روي مورد دلخواه خودتان مي‌توانيد فيلم آموزشي مربوط به آن را مشاهده كنيد. در پايين ضفحه نيز آيكن‌هايي براي ساخت و ارسال ويدئوهاي شما وجود دارد. در بخش دستاوردها هم شما قادر هستيد عملکرد خود را مشاهده كنيد و مرور كلي بر مسير برنامه داشته باشيد.

  • كد هديه و سكه رايگان

در اين بخش امكاناتي براي كسب سكه در اختیار شما قرار داده مي‌شود. به عنوان نمونه با دعوت از دوستان خود مي‌توانيد 20 سكه كسب كنيد و يا با آپلود سه عكس از خودتان 15 سكه به شما تعلق خواهد گرفت.

شاید بتوان گفت که بازی بوم چیزی شبیه به همان پانتومیم خودمان است با این تفاوت که شما سوالات را با ادابازی مطرح نمی‌کنید بلکه در مدت زمان تعیین شده باید آن‌ها را نقاشی کنید. پس اگر اهل هنر و نقاشی و بازی هستید فرصت را از دست ندهید.

 

دریافت کتاب بیست زخم کاری

امتیاز دهید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *