لایک‌های اینستاگرام کاربران آمریکایی می‌پرد

مجله چارخونه » فناوری » لایک‌های اینستاگرام کاربران آمریکایی می‌پرد
لایک‌های اینستاگرام کاربران آمریکایی می‌پرد
فهرست محتوا

براساس استاندارد جدیدی که شبکه اجتماعی اشتراک گذاری فیلم و عکس اینستاگرام درنظر گرفته است به زودی تعداد لایک پست‌های به اشتراک گذاشته شده کاربران این شبکه در آمریکا مخفی خواهد شد.

به گزارش مجله چارخونه، به تازگی اخباری مبنی بر تصمیم اینستاگرام برای نشان ندادن تعداد لایک‌های عکس و فیلم‌های کاربران در این شبکه اجتماعی منتشر شده است. مجله اینترنتی فون‌آرنا مطلبی منتشر کرده است که در آن به اجرایی شدن این فرآیند در چند کشور بصورت آزمایشی اشاره کرده تا در نهایت این موضوع بصورت عمومی و در بروزرسانی جدیدترین نسخه این نرم‌افزار قرار گیرد.

حالا به نظر می‌رسد که پروژه مخفی‌سازی لایک اینستاگرام به ایالات متحده آمریکا نیز رسیده و قرار است در این کشور نیز به طور آزمایشی اجرا شود.

آدام موسری، مدیر شبکه اجتماعی اینستاگرام، در مصاحبه و گفتگویی با گزارشگر وب‌سایت Wired ۲۵ به تازگی گفته است که تعداد لایک‌های اینستاگرام در راستای کاهش فشارهای روحی، اضطراب و استرس ناشی از گرفتن لایک‌های بیشتر در روزهای آتی در آمریکا نمایش داده نخواهد شد. این اقدام به منظور بررسی حالات روحی کاربران و نحوه ارتباط برقرار کردن آنها با این قابلیت جدید صورت گرفته است.

البته اینستاگرام اعلام کرده است که این طرح آزمایشی در تمامی ایالت های آمریکا اجرا نخواهد شد. تاکنون کاربران هفت کشور کانادا، ایرلند، ایتالیا، استرالیا، نیوزلند، برزیل و ژاپن از این قابلیت آزمایشی در اینستاگرام بهره می‌بردند که حالا به نظر می‌رسد کاربران آمریکایی نیز به آن اضافه خواهند شد.

گفته می‌شود که بیشترین تاثیرگذاری حذف تعداد لایک در اینستاگرام بر روی اینفلوئنسرهای برزیلی با صدهزار تا یک میلیون فالوور بوده که تعداد لایک های آنها را ۲۸.۳۳ درصد کاهش داده است. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم این روند تا چه اندازه روی اینفلوئنسرهای ایرانی تاثیر می‌گذارد.

https://mag.charkhoneh.com/7384
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *