مهلت ثبت‌نام در مسابقات کدنویسی مبهم امروز به پایان می‌رسد

مجله چارخونه » خبر » خبرهای چارخونه » مهلت ثبت‌نام در مسابقات کدنویسی مبهم امروز به پایان می‌رسد
مهلت ثبت‌نام در مسابقات کدنویسی مبهم امروز به پایان می‌رسد
مسابقات کدنویسی مبهم
فهرست محتوا

سومین دوره مسابقات کدنویسی مبهم (Spaghetti contest 3) با همکاری باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۱۴ آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش مجله چارخونه، دبیرخانه رویدادهای خاص حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (Sharif ICT) با همکاری باشگاه کسب و کار دانش‌بنیان (BOX)، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال برگزاری سومین دوره مسابقات کد نویسی مبهم (Spaghetti Contest) در آذر ماه امسال است.

مسولان برگزاری این رویداد می‌گویند،‌هدف از برگزاری این مسابقه صرفاً یک رقابت فنی بین افراد نیست، بلکه قرار است در این رویداد دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان افزایش یابد و مهارت و دانش کسب شده در صنعت فناوری اطلاعات کشور مورد استفاده قرار گیرد و شرکت کنندگان مسابقه بعد از این رویداد وارد بازار کار کشور شوند.

در این مسابقات هر تیم برای شرکت در رویداد  باید به ناخواناترین شکل ممکن، برنامه‌ای به زبان ++C بنویسد که با هر بار اجرا شدن، رشته‌ای معین به طول حداقل یک و حداکثر سه کاراکتر را روی صفحه نمایش چاپ کند.

از کجا در مسابقات کدنویسی مبهم ثبت‌نام کنیم؟

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات، چهارم آذر ماه جاری آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات است. که متقاضیان می‌توانند از اینجا در این رویداد ثبت نام کنند.

از جمله مزایای شرکت در مسابقات برای برنامه‌نویسان می‌توان به “یادگیری (بررسی کدهای مختلف، نوشتن کد جدید و ارتباط مستمر با تیم داوری، باعث افزایش سطح علمی و مهارت افراد می‌شود)”، “تمرین ( ارسال کدهای مبهم برای تیم داوری، مشاوره و گرفتن تایید فرصتی را برای محک زدن توانایی افراد فراهم می‌آورد)”، “رقابت (آزمون انتخابی و آزمون نهایی محل اصلی رقابت بین افراد برتر هستند و نشان‌دهنده مهارت افراد در برنامه‌نویسی هستند)” و “استخدام در شرکت‌های معتبر ( پس از برگزاری مسابقات، برای تیم های برتر امکان استخدام در شرکت های معتبر فعال در حوزه فناوری اطلاعات که از برگزاری این رویداد حمایت کرده اند وجود دارد)” اشاره کرد.

گفتنی است بازار جامع محتوایی چارخونه از حامیان رسانه‌ای این رویداد جذاب در حوزه برنامه نویسی است.

https://mag.charkhoneh.com/7507
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *