ال‌جی باغچه هوشمند سبزیجات خانگی ساخت

مجله چارخونه » فناوری » ال‌جی باغچه هوشمند سبزیجات خانگی ساخت
ال‌جی باغچه هوشمند سبزیجات خانگی ساخت
باغچه هوشمند ال‌جی
فهرست محتوا

کم کم به روزهای پر نمایشگاه در حوزه تکنولوژی و فناوری نزدیک می‌شویم. تا هفته آینده بزرگترین و معتبرتریننمایشگاه تکنولوژی جهان یعنیCES در شهر لاس وگاس آمریکا کار خود را آغاز خواهد کرد و برندهای معتبر محصولات جدید خود را در این نمایشگاه رونمایی خواهند کرد. در نمایشگاه CES 2020 اولین باغچه هوشمند ال‌جی که یک دستگاه باغبانی خانگی است ارائه شود. این نخستین تلاش ال‌جی برای رونق‌بخشی به جنبش باغبانی خانگی است. به گزارش مجله چارخونه،این دستگاه یا همان Column Garden ال‌جی با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته، راهکاری ساده و خودکار را برای کاشت غذاهای سالم در خانه فراهم می‌کند. دستگاه باغبانی خانگی ال‌جی به‌صورت ستونی و ایستاده طراحی‌شده و پیشرفته‌ترین روش‌های کنترل نور، دما و آب را به کار می‌گیرد.

سبزی‌های ارگانیک در باغچه هوشمند ال‌جی

دستگاه باغبانی خانگی ال‌جی حتی به افراد مبتدی و بی‌تجربه هم این امکان را می‌دهد تا با لذت و سرگرمی یک باغچه کوچک درون منزلشان داشته باشند. این دستگاه باغبانی خانگی مبتکرانه به کاربران اجازه می‌دهد تا تمام سال گیاهان و سبزیجاتی ترد و تازه برای مصرف خانگی داشته باشند. این دستگاه ابزاری مناسب برای ساکنان شهرها و تمام افرادی است که به دنبال سبک زندگی سبزتر و سالم‌تری می‌گردند.

این دستگاه با بهره‌مندی از قفسه‌های متحرک و ابزارهای هوشمند، بهینه‌ترین حالت ممکن برای رشد گیاهان در فضای بیرون را شبیه‌سازی کرده و با دقت بسیار در فضایی ایزوله از محیط عمومی خانه، شرایط مطلوب رشد را فراهم می‌سازد.

نور LED، جریان هوای کنترل‌شده و سیستم مدریت آبیاری قطره‌ای به بذرها اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به مواد اولیه وعده‌های غذایی خوشمزه شما تبدیل شوند. این سیستم پرورش گیاه پیشرفته قادر است ۲۴ کشوی بذر را درون خود جای دهد که برای تأمین نیازهای یک خانواده چهارنفره کافی است.

باغچه خود را هوشمند کنترل کنید

اپلیکیشن موبایل همراه با این دستگاه به کاربران در مدیریت و نظارت بر گیاهان کمک می‌کند و راهنمایی‌های مفید و لازم را در هر مرحله از مسیر رشد ارائه می‌نماید تا اطمینان یابد شما همیشه برداشت محصول موفقی را پشت سر خواهید گذارد. کشوهای بذر کامل عرضه‌شده برای این دستگاه پرورش گیاه شامل بذر، پیت‌ماس و کود هستند که برای کاشت فوری طراحی شده‌اند. ال‌جی حتی به مشتریان این محصول جدید خود ۲۰ بذر مختلف که شامل انواع کاهو، آرگولا، کاسنی و ریحان هستند را نیز می‌دهد.

https://mag.charkhoneh.com/7749
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *