رونمایی از چهره جدید چارخونه

مجله چارخونه » خبر » خبرهای چارخونه » رونمایی از چهره جدید چارخونه
رونمایی از چهره جدید چارخونه
چهره جدید چارخونه
فهرست محتوا

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتالی است که امکان دسترسی به بیش از ۱۸۵ هزار عنوان برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و کارتون، کتاب، روزنامه و مجله را برای کاربران گوشی‌های اندرویدی فراهم و نیازهای محتوایی آن‌ها را تامین می­کند.

به گزارش مجله چارخونه، این بازار محتوایی این روزها تغییرات جدیدی داشته و می­خواهد مسیر جذاب­تری را در کنار کاربرانش تجربه کند. تغییراتی که از بازطراحی برند و نشانه این برنامه پرطرفدار شروع شد و با ایجاد بخش جدید محتوای کاربرساز (راویتو)، بهبود رابط کاربری و توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری ادامه یافت. در نگاه چارخونه، بهبود مستمر فرایندی همیشگی است.

در بخش نشانه ها و هویت بصری، سعی کردیم نمادهای اصلی برند را حفظ کنیم و فقط اِلِمان­های اصلی برند را مطابق با سلیقه کاربران و نگاه این روزهای جهان بازسازی کنیم. پس رنگ­های برند برای نمایش محتواهای متفاوت چارخونه از قبل هم رنگی­تر شده است. گوشه های تیز نشانه، نرم­تر شدند تا حس دوستانه و صمیمیتی که مخاطب در چارخونه تجربه می­کند را بیشتر نشان دهیم. چهار مربع که در نشانه، نماد محتواهای متفاوت ما بودند؛ با الهام از فرم تصویری نشانه اپلیکیشن­ها و برنامه­ها تو پر شدند و نشانه جدید چارخونه را ساختند.

رابط کاربری نسخه 4 چارخونه به سمت ساده شدن پیش رفته. در رابط کاربری جدید دسترسی به بخش‌های مختلف چارخونه راحت‌تر شده است. در صفحه اول بخش «امروز» قرار گرفته که از محتواهای منتخب روز در تمام بخش‌های چارخونه انتخاب شده است.

بخش دوم نوار ابزار جدیدی است که در پایین صفحه قرار گفته و دسترسی شما به قسمت‌های «برنامه»، «بازی»، «سرگرمی» و «راویتو» را فراهم می‌کند. در بخش «سرگرمی» شما به انبوهی از فیلم، موسیقی، کتاب و نشریات دسترسی خواهید داشت که توسط ناشران مختلف در چارخونه عرضه شده است.

«راویتو»، زندگی به روایت توست!. بخش جدیدی که برای عرضه محتواهای کاربرساز در چارخونه ایجاد شده است. هدف ما در راویتو، توسعه تولید محتوای بومی در فضای مجازی است. بخشی که به زودی با خبرهای هیجان انگیزی در مورد آن با شما همراه خواهیم بود.

حالا با دانلود نسخه جدید چارخونه می‌تونید یک تجربه تازه و جذاب از دسترسی به هر آنچه برای گوشی هوشمند خود نیاز دارید، داشته باشید. راستی بیان نظرات و انتقادات شما می‌تواند در به‌روزرسانی نسخه‌های بعدی و ایجاد حس کاربری لذت بخش‌تر به ما کمک کند.

https://mag.charkhoneh.com/7847
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *