مجله چارخونه

مجله چارخونه » خبر » دنیای گوشی » افتتاح کارخانه نمایشگرهای سامسونگ در هند

فهرست محتوا

سامسونگ مدت‌هاست در نظر دارد یک کارخانه تولید محصولات نمایشگر خود را در هندوستان افتتاح کند. اگرچه این تصمیمات به تازگی اخذ نشده‌اند اما مدیران این شرکت تاکنون نتوانسته بودند این برنامه را پیاده کنند. با این حال به تازگی و بعد از مدت‌ها کمپانی سامسونگ توانست چراغ سبزی از دولت هندوستان دریافت کند و به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند.

به گزار مجله چارخونه، احداث این کارخانه جدید برای سامسونگ حدود ۵۰۰ میلیون دلار هزینه برمی‌دارد و در نویدا در نزدیکی بزرگترین کارخانه تلفن‌های هوشمند این کمپانی در جهان قرار خواهد گرفت. کارخانه جدید در ابتدا کار خود را با تولید نمایشگرهای تلفن‌های هوشمند سامسونگ و تمامی قطعات جانبی آن آغاز خواهد کرد اما بعدها حیطه تولید خود را به خط تولید تلویزیون و لب تاپ هم گسترش می‌دهد.

همان گونه که می‌دانید لازمه گسترش محصولات فراهم آوردن تسهیلات افزایش تولید و برآورده شدن نیازهای تولیدکنندگان دسته سوم است. به همین سبب سامسونگ قصد دارد در ابتدا به تولید ۱۲۰ میلیون دستگاه هوشمند در هند برسد. بنابراین کارخانه جدید می‌تواند در سرعت بخشیدن به تولید بیشتر محصولات سامسونگ و در نهایت افزایش سرعت فرآیند تولید کمک شایانی کند.

البته اهداف کمپانی سامسونگ به همین‌جا ختم نمی‌شود. این غول کره‌ای درصدد است در آینده‌ای نزدیک خط تولید باتری‌های خود را نیز در هندوستان آغاز کند. اما متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری در این خصوص بیرون نیامده‌است. پس همچنان اخبار مجله چارخونه را دنبال کنید تا از آخرین تصمیمات برندهای برتر دنیا و اخبار جدیدشان مطلع باشید.

Share on twitter
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *