ناشران و توسعه دهندگان محتوای ایرانی در چارخونه «جمعشون جمعه»

مجله چارخونه » خبر » خبرهای چارخونه » ناشران و توسعه دهندگان محتوای ایرانی در چارخونه «جمعشون جمعه»
ناشران و توسعه دهندگان محتوای ایرانی در چارخونه «جمعشون جمعه»
فهرست محتوا

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

شما ناشر و توسعه دهنده عزیز می‌توانید با انتشار محتوا و محصولات خود اعم از برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب، مجله و روزنامه در چارخونه از فرصت‌های موجود بهره‌مند شوید و محتوای خود را به میلیون‌ها کاربر چارخونه عرضه کنید.

برای عرضه نرم‌افزار و محتوای دیجیتالی شما در جشنواره زمستانی چارخونه از ۱۵ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه 1398، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفتیم:

  • به محتواهای منتشر شده جدید در دوره جشنواره، جایگاه تبلیغاتی بنری و رپورتاژ ویژه نقد و بررسی در مجله چارخونه اختصاص می‌‌یابد.
  • به محتوای منتخب در هر دسته بندی، بسته تبلیغاتی چارخونه به ارزش 150 میلیون ریال اختصاص می یابد.
  • به علاوه به بهترین محتوا به انتخاب کاربران نیز جایزه نقدی ویژه‌ای تعلق می‌یابد.

از 15 بهمن الی 20 اسفند پذیرای نرم افزار و محتوای جدید شما در جشنواره زمستانی چارخونه هستیم.

اگر تا به حال محتوایی در چارخونه نداشته‌اید برای ارائه محتوای دیجیتالی خود می‌توانید با مراجعه به این آدرس عضو جدید خانواده ناشران و توسعه‌دهنده‌های چارخونه شوید و اگر هم از دوستان قدیمی ما هستید از این آدرس می‌توانید محتواهای جدید خود را برای اشتراک با کاربران چارخونه بارگذاری کنید.

همچنین اگر سؤال و اطلاعات بیشتری نیاز داشتید همکاران ما بی‌صبرانه منتظر تماس شما با شماره 02149108000(داخلی 207) و یا ایمیل support@jhoobin.com هستند.

شرکت در جشنواره

https://mag.charkhoneh.com/7943
2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *