هفتمین ITWeekend شریف اول اسفندماه برگزار می‌شود

مجله چارخونه » خبر » هفتمین ITWeekend شریف اول اسفندماه برگزار می‌شود
هفتمین ITWeekend شریف اول اسفندماه برگزار می‌شود
فهرست محتوا

هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور با هدف انتقال تجربه بزرگان این حوزه، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کارهای نوین و خلاقانه و بررسی چالش‌های پیش روی استارتاپ ها موفق و نوپا، اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه رویداد، گروه Sharif ICT با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک علم و فناوری این دانشگاه و با حمایت استراتژیک سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این جشنواره را در تاریخ اول اسفند ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

در این رویداد افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان‌های موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین مطرح می‌کنند. سخنرانی‌ها به سبک کنفرانس‌های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند. بنابراین پس از برگزاری چندین دوره از این جشنواره مجموعه ارزشمندی از سخنرانی‌های افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات را خواهیم داشت. همچنین در حاشیه این سخنرانی‌ها پنل های تخصصی، پنل های چالشی و کارگاه آموزشی نیز برگزار می‌شود. گفتنی است اطلاعات تکمیلی در وبسایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir موجود است.

https://mag.charkhoneh.com/8129
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *