برنامه استقلال؛ پل ارتباطی هواداران تیم و بازیکنان!

مجله چارخونه » برنامه‌ » ورزشی » برنامه استقلال؛ پل ارتباطی هواداران تیم و بازیکنان!
برنامه استقلال؛ پل ارتباطی هواداران تیم و بازیکنان!
دانلود برنامه استقلال
فهرست محتوا

خوشبختانه پیشرفت فناوری باعث شده هرروز فاصله میان افراد کم‌تر شود. به‌این‌ترتیب برنامه‌های حوزه ورزشی نقش مهمی در رابطه تیم‌ها و هوادارانشان ایفا می‌کنند. برنامه اندرویدی استقلال به‌عنوان تنها برنامه رسمی وابسته به این تیم فوتبالی طراحی‌شده است. در ادامه با مجله چارخونه همراه باشید تا به بررسی و دانلود برنامه استقلال بپردازیم.

دانلود برنامه استقلال

برای دانلود برنامه استقلال فقط به هفت مگابایت اینترنت نیاز دارید. این برنامه پرمخاطب جدیدترین اخبار و اطلاعات را درباره دیدارهای دوستانه، نقل‌وانتقالات بازیکنان، فعالیت‌های اعضای باشگاه و… در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص تیم استقلال هستید، دانلود برنامه استقلال را از دست ندهید. پس از دانلود این برنامه ممکن است برای نصب آن دچار مشکل شوید. برای حل این مسئله به بخش تنظیمات گوشی خود بروید و روی گزینه برنامه‌ها ضربه بزنید. در این قسمت باید نصب برنامه استقلال را فعال کنید. این برنامه محبوب در بخش‌های خانه، خدمات، مسابقات، تیم و پیش‌بینی طراحی‌شده است.

بخش خانه

بخش خانه، اصلی‌ترین قسمت برنامه استقلال محسوب می‌شود. ابتدای برنامه ثانیه‌شماری به نمایش درآمده است که دست‌کم سه مسابقه بعدی استقلال را مشخص می‌کند. با کلیک روی گزینه پیش‌بینی می‌توانید نتیجه مسابقات را حدس بزنید و به‌قیدقرعه برنده جوایز نفیس باشگاه استقلال شوید. کمی پایین‌تر آخرین اخبار مربوط به این باشگاه را می‌بینید. این خبرها شامل گفتگوی بازیکنان استقلال با خبرنگارها، تغییر محل برگزاری مسابقات، وضعیت سلامتی افراد مصدوم تیم و… می‌شود.

در بخش خانه به تقویم بازی‌های استقلال دسترسی دارید. در این تقویم می‌توانید روزها و ساعت بازی استقلال با تیم‌های مختلف مانند تراکتورسازی، سایپا، پارس جم و… را ببینید.

انتهای این بخش کارنامه تیم استقلال در جدیدترین رویدادها قابل‌دسترسی است تا هواداران این تیم از وضعیت کلی آن باخبر باشند. برای مثال تعداد بازی، برد، باخت، مساوی، گل‌های زده، گل‌های خورده، تفاضل گل و… در کارنامه مشخص است. دو بخش تلویزیون و رادیوی اینترنتی استقلال از دیگر قسمت‌های این برنامه هستند که البته هنوز فعالیت خود را شروع نکرده‌اند.

در بخش تیم چه می‌گذرد؟

برای بازدید از این قسمت حتماً در برنامه استقلال عضو شوید. برای عضویت باید شماره تلفن همراهتان را وارد کنید؛ عضویت در برنامه هیچ هزینه‌ای برایتان نخواهد داشت. بخش تیم فهرستی از همه بازیکنان استقلال همراه با شماره لباسشان نمایش می‌دهد. با کلیک روی نام هر بازیکن وارد صفحه جدیدی خواهید شد. در این بخش مشخصات کلی بازیکن مانند سمت، گل زده، پای تخصصی، دقیقه بازی، سن، قد و… کنار اطلاعاتی مانند بیوگرافی، تصاویر و ویدیوها نوشته شده است.

پیش‌بینی و خدمات

قسمت پیش‌بینی فقط به بازی‌های استقلال مربوط نمی‌شود. شما می‌توانید هر بازی فوتبالی را پیش‌بینی و در صورت حدس درست برای خود امتیاز کسب کنید. البته شما فقط تا شروع مسابقه فرصت دارید نتیجه موردنظرتان را پیش‌بینی کنید. هر پیش‌بینی صحیح بازی یک امتیاز در برنامه استقلال نصیبتان می‌کند. پس از اتمام بازی و مشخص‌شده نتیجه، بازی به بخش نتایج منتقل می‌شود. در هر دوره افراد با بیشترین امتیاز برنده و جایزه میانشان تقسیم خواهد شد. مدت‌زمان هر دوره ثابت نیست و به تعداد بازی‌ها بستگی دارد.

برنامه استقلال کنار خدمات فوتبالی، خدمات مالی نیز به کاربران ارائه می‌دهد. خرید بلیت مسابقات، خدمات بانکی، خدمات بیمه، شارژ تلفن همراه و محصولات هواداری ازجمله این خدمات هستند. البته این بخش از برنامه هنوز به‌طور کامل فعال نیست و در به‌روزرسانی‌های بعدی شاهد خدمات برنامه استقلال خواهیم بود.

مسابقات

برنامه استقلال در بخش مسابقات به‌طور اختصاصی به مسابقات فوتبال تیم می‌پردازد. قسمت مسابقات پنج مسابقه اخیر استقلال را نمایش می‌دهد. ابتدای هر صفحه نتیجه مسابقه را خواهید دید. کمی پایین‌تر سه گزینه تصاویر، رویدادها و آمار مشخص شده است. در بخش تصاویر ویدیوهایی از خلاصه مسابقه و حاشیه‌های آن قرار دارد. قسمت گل صحنه‌های گل زدن تیم استقلال را به‌طور مجزا به نمایش می‌گذارد. برای تماشای مصاحبه بازیکنان استقلال پس از هر بازی باید سری به گزینه مصاحبه بزنید. رویدادها مهم‌ترین وقایع هر مسابقه را مانند کارت زرد گرفتن، تعویض بازیکنان، گل زدن و… به شکل خط زمانی و در قالب یک نمودار نشان می‌دهد.

در گزینه آمار محل قرارگیری هر بازیکن در زمین‌بازی فوتبال همراه بانام و تصویر قابل مشاهده است. اطلاعات ذخیره‌ها، کارت‌ها، تعویض‌ها و جریان بازی فوتبال در قالب نمودار و جدول در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

دانلود برنامه استقلال برای هر استقلالی لازم و ضروری است! اگر می‌خواهید از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تیم استقلال باخبر شوید، برنامه استقلال را از دست ندهید. برای دانلود برنامه استقلال و نصب آن می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

برای دانلود و نصب برنامه استقلال بصورت رایگان تصویر زیر را کلیک یا آن‌را لمس کنید

 همچنین می‌توانید کیو‌آر‌کد زیر را با گوشی خود اسکن کنید

https://mag.charkhoneh.com/8214
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *