سامسونگ برای ساعت‌های هوشمندش برنامه یادآوری شستشوی دست ساخت

مجله چارخونه » فناوری » سامسونگ برای ساعت‌های هوشمندش برنامه یادآوری شستشوی دست ساخت
سامسونگ برای ساعت‌های هوشمندش برنامه یادآوری شستشوی دست ساخت
فهرست محتوا

ساعت‌های هوشمند سامسونگ گلکسی از برنامه یادآور شستن دست برخوردار می‌شوند. سامسونگ به تازگی برنامه‌ای را برای ساعت‌های هوشمند خود طراحی کرده که می‌تواند به کاربران زمان شستشوی دست‌هایشان را یادآوری کند.

به گزارش مجله چارخونه، همان گونه که می‌دانید سازمان بهداشت جهانی به افراد توصیه می‌کند که حتی در زمانی که از خانه خارج نمی‌شوند هر دو ساعت یک بار دست‌های خود را با آب و صابون بشویند.

از آن‌جا که بسیاری از افراد ممکن است این موضوع را فراموش کنند سامسونگ با این برنامه جدید می‌خواهد یک بار دیگر به سلامت کاربرانش توجه نشان بدهد. نکته دیگری که سازمان بهداشت جهانی و کادر پزشکان در سراسر دنیا به آن توجه نشان داده‌اند این است که زمان شستشوی دست‌ها باید حداقل 20 ثانیه به طول بیانجامد. شاید بسیاری از افراد متوجه نباشند که زمان کمتری را صرف شستشوی دست‌هایشان با آب و صابون می‌کنند و به خیال خود بر این باور هستند که حتماً شستشوی دست‌هایشان 20 ثانیه زمان می‌برد. این برنامه به کاربران کمک می‌کند از شستشوی دست‌های خود به مدت 20 ثانیه مطمئن شوند. البته این تنها سامسونگ نیست که این برنامه را طراحی کرده است. گوگل هم در 14 ام آپریل ویژگی مشابهی را برای کاربران خود توسط Wear OS افزوده بود.

با تایمر 25 ثانیه‌ای سامسونگ از تمیز شدن دست‌هایتان اطمینان حاصل کنید

این برنامه جدید سامسونگ که Hand Wash یا همان شستشوی دست نام گذاری شده است، یه تایمر 25 ثانیه‌ای برای شستشوی دست‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از آن جا که توصیه سازمان بهداشت جهانی به شستشوی دست‌ها دست کم به مدت 20 ثانیه است، سامسونگ از کاربران خود می‌خواهد که 5 ثانیه اول تایمر را به باز کردن شیر آب و مالیدن صابون به دست‌های خود سپری کنند و 20 ثانیه بعدی را به شستشوی دقیق دست‌ها با آب و صابون بپردازند. البته تایمر گوگل در Wear OS 40 ثانیه بوده است.

همچنین بر اساس اعلام سامسونگ، Hand Wash یادآوری‌های از پیش تعیین شده‌ای هم برای شستشوی دست دارد که کاربران می‌توانند مطابق با نیاز خود آن را شخصی سازی کنند. اگرچه سامسونگ برنامه Hand Wash را تنها در مطبوعات هندوستان اعلام کرده یود، اما هم اکنون این برنامه در اختیارکاربران گلکسی واچ و گلکسی واچ اکتیو در سراسر ایالات متحده آمریکا هم قرار دارد. سامسونگ می‌گوید، Hand Wash همچنین یادآوری‌های از پیش تعیین شده‌ای برای شستن دست‌های خود دارد که می‌توانید آنها را شخصی سازی کنید.

https://mag.charkhoneh.com/8527
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *