فروش اولیه آی‌فون اس‌ای در فروشگاه اپل آمریکا رو به اتمام است

مجله چارخونه » خبر » دنیای گوشی » فروش اولیه آی‌فون اس‌ای در فروشگاه اپل آمریکا رو به اتمام است
فروش اولیه آی‌فون اس‌ای در فروشگاه اپل آمریکا رو به اتمام است
فهرست محتوا

در سال های اخیر شاهد موفقیت معقول اپل با مدل‌های آی‌فون 11 و آی‌فون ایکس آر بوده‌ایم که هر دوی آن‌ها از مدل‌های ارزان پرچم داران اپل بوده‌اند. بر اساس آمارهای گزارش شده هر دو مدل فروش بسیار خوبی داشته‌اند و حتی در مواردی از هم نسلان گران‌تر خود نیز پیشی گرفته‌اند. با این تفاسیر تعجبی هم ندارد که آی‌فون اس ای هم به همان خوبی عمل کند. حداقل می‌توان گفت اکنون این گونه به نظر می‌رسد که آی‌فون جدید اپل هم مانند پرچم داران سابق خود با استقبال گسترده ای رو به رو شده است.

به گزارش مجله چارخونه و بر اساس گزارشات به دست آمده از فروشگاه اپل آمریکا، زمان‌های ارسال آی‌فون اس ای لحظه به لحظه کاهش می‌یابد. این بدان معنی است که تعداد سفارش‌های مشتریان آن‌قدر زیاد بوده که دیگر از توزیع اولیه این دستگاه چیز زیادی در فروشگاه باقی نمانده است.

محبوبیت یا کاهش تولید؟

البته هنوز نمی‌توان به طور حتم این موضوع را تایید کرد. در واقع این گونه نیست که تمام فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان زمان‌های ارسال محدودی داشته باشند. در برخی از شعبات اپل هنوز زمان ارسال برای 24 آپریل باز است. به علاوه نمی‌توان حدس زد که این کم بودن زمان تحویل به سبب محبوبیت این دستگاه است و یا شرایط اقتصادی و بحران ناشی از کوید-19 اپل را وادار کرده که تعداد دستگاه کمتری در این مرحله تولید کند. بنابراین هنوز نمی‌توان در خصوص محبوبیت آی‌فون جدید نظر قطعی صادر کرد.

با این وجود شکی نیست که اپل از موفقیت خود با آی‌فون‌های ارزان قیمتش بسیار خرسند است و این تجربه خوشایند را با آی‌فون اس ای با قیمت 399 دلار تکمیل کرده است. به خصوص که این آی‌فون جدید سخت افزارهای مورد استفاده در پرچم داران 2019 را با خود به همراه دارد.

در هر صورت هنوز نمی‌توان قضاوتی در خصوص این دستگاه هوشمند جدید اپل داشت. فعلا باید کمی صبر کنیم تا تصویر واضح تری از چگونگی عملکرد این گوشی از کاربران به دست بیاوریم. با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی مطلع شوید.

https://mag.charkhoneh.com/8560
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *