نمایشگاه IFA برلین امسال به شکل جدیدی برگزار می‌شود

مجله چارخونه » فناوری » نمایشگاه IFA برلین امسال به شکل جدیدی برگزار می‌شود
نمایشگاه IFA برلین امسال به شکل جدیدی برگزار می‌شود
فهرست محتوا

سازمان دهندگان نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی IFA برلین  از لغو نمایشگاه حضوری امسال به دلیل اقدامات دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا خبر داده‌اند البته همچنان قول داده‌اند که این رویداد به شکل دیگری به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش مجله چارخونه، شرکت‌های برگزارگننده این رویداد یعنی gfu Consumer and home Electronics , Messe Berlin در بیانیه ای در این زمینه گفته‌اند که بر اساس پیش‌بینی‌ها احتمالا دولت آلمان به سبب جلوگیری از گسترش کرونا رویدادها و تجمعات بیش از 5 هزار نفر را ممنوع اعلام می‌کند و این ممنوعیت‌ها به احتمال زیاد حداقل تا 24 اکتبر ادامه خواهند یافت. این نمایشگاه قرار بود از 4 تا 9 سپتامبر در محوطه نمایشگاه Messe برلین برگزار شود.

سازمان دهندگان همچنین گفته‌اند که در حال اتمام مراحل پایانی برای ارائه این نمایشگاه به شکل دیگری هستند که در عین حال بتواند به خوبی عملکردهای اصلی آن را در زمینه نوآوری‌های تکنولوژی و ارتباط آن با صنعت به نمایش در آورد. البته هنوز جزئیات بیشتری از این موضوع گفته نشده است. این نمایشگاه در سال 2019 با حضور 2 هزار غرفه مختلف نمایشگاهی میزبان 245 هزار بازدید کننده بوده است.

هانس-یواخیم کامپ ، رئیس هیئت نظارت بر gfu Consumer and home electronics  در این خصوص گفت: ما انتظار داشتیم که نمایشگاه با وجود بحران بیماری همه گیر کرونا برگزار شود اما هم اکنون مفتخریم که یک چارچوب نظارتی روشن داریم که ما و شرکایمان و همچنین غرفه داران را قادر می سازد که برنامه های مفصلی را برای نمایشگاه IFA 2020 تدارک ببینیم.

https://mag.charkhoneh.com/8641
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *