بازی Ball In Colors؛ چالشی برای کنترل توپ!

مجله چارخونه » بازی » آرکید » بازی Ball In Colors؛ چالشی برای کنترل توپ!
بازی Ball In Colors؛ چالشی برای کنترل توپ!
دانلود بازی Ball in colors
فهرست محتوا

موقعیت‌هایی که باید منتظر بمانید مانند نشستن در اتاق انتظار یا ایستگاه اتوبوس برای مدت طولانی یکی از عذاب‌آورترین چیزهایی است که برای هرکسی پیش می‌آید. گاهی با شرایطی مواجه می‌شویم که خواندن کتاب، گوش کردن به موسیقی و… نیز نمی‌تواند گزینه خوبی برای گذران وقت و سرگرمی باشد. در این مواقع وجود چند بازی در تلفن‌همراه فوق‌العاده خواهد بود. بازی اندرویدی Ball in colors شما را حتی در کسل‌کننده‌ترین شرایط سرحال می‌آورد. درادامه با مجله چارخونه همراه باشید تا به بررسی و دانلود بازی Ball in colors بپردازیم.

 

[wonderplugin_video videotype=”mp4″ mp4=”https://res.charkhoneh.com/ws/resource/trailer/GAME/930663637/9/2″ webm=”” poster=”” lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”http://mag.charkhoneh.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

 

دانلود بازی Ball in colors

این بازی ایرانی را شرکت نوپای الماس‌های آسمان با حجم 41 مگابایت ارائه کرده است. این بازی در ساده‌ترین حالت طراحی شده تا کاربران احساس سردرگمی نکنند. اگر به گیم‌های آرکید علاقه دارید، دانلود بازی Ball in colors را ازدست ندهید. شاید ابتدا کمی احساس عدم کنترل توپ داشته باشید، اما پس از کمی بازی با Ball in colors کنترل همه چیز را به‌دست خواهید گرفت.

بازی Ball in colors در بخش‌های اجرای بازی، بازی ویژه، تنظیمات و فروشگاه و با رنگ‌های سفید، نارنجی و آبی طراحی شده است. این بازی سیستم درون‌پرداختی دارد؛ بنابراین احتمالا برای دسترسی به برخی قسمت‌ها باید هزینه‌ بپردازید. موسیقی متنی که در طراحی بازی استفاده شده، هیجان بسیار بالایی دارد. بنابراين شما با یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین بازی‌های سبک آرکید روبرو هستید!

نحوه اجرای بازی

پس از دانلود بازی Ball in colors و اجرای آن باید توپی را در بازی کنترل کنید که روی سطحی رنگی حرکت می‌کند. در مسیر حرکتتان الماس‌هایی طلایی و آبی خواهید دید که حتما باید آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

این الماس‌ها علاوه‌بر افزایش امتیازتان به شما کلید شرکت در بازی ویژه را می‌دهند. هر الماس آبی مانند یک بلیط برای ورود به بازی ویژه عمل می‌کند. در مسیر حرکتتان مکعب‌های رنگی چیده شده‌اند که نمی‌توان از برخورد با آن‌ها اجتناب کرد. شما فقط اجازه دارید به مکعب‌هایی برخورد کنید که هم‌رنگ توپ هستند. بنابراین برخورد با مکعب‌های رنگی دیگر باعث باخت شما می‌شود. دقت کنید که هرچه در بازی پیش‌تر می‌روید، برخوردنکردن با مکعب‌ها سخت‌تر خواهد شد.

برای گذراندن هر مرحله باید مدت‌زمان مشخصی در بازی بمانید. برای مثال پس از 30 ثانیه حضور در بازی و در امان‌ماندن از مکعب‌های کشنده به مرحله دوم راه خواهید یافت. با پیشرفت در Ball in colors سطح هر مرحله از بازی سخت‌تر و مدت‌زمان گذراندن آن بیشتر می‌شود. در مراحل بعدی مانع‌ها ابعاد بزرگ‌تری پیدا می‌کنند. در بخش‌هایی از بازی شما باید از میان تونل‌های رنگی بگذرید. بازی Ball in colors بسیار سخت و نفس‌گیر است و توانایی‌های شما را به‌چالش می‌کشد.

اگر در بازی شکست خوردید، چند راه نجات پیش‌رو دارید. اگر روی آیکون قلب ضربه بزنید، با مشاهده یک ویدیوی تبلیغاتی می‌توانید بازی را از همان نقطه که بود ادامه دهید. گاهی با یک مرحله سخت مواجه می‌شوید که به‌آسانی نمی‌توان از آن عبور کرد. در چنین شرایطی با پرداخت 150 الماس طلایی از مرحله گذشته و به مرحله بعدی خواهید رفت.

بازی ویژه

شاید در نگاه اول این‌طور به‌نظر برسد که این بخش از Ball in colors چندان آسان نباشد، اما اصلا این‌گونه نیست. اجرای بازی ویژه درواقع مثل آب خوردن است! بازی ویژه برای این طراحی شده تا الماس‌های طلایی بیشتری جمع‌آوری کنید. در بازی ویژه هیچ مانع و مکعب نابودکننده‌ای وجود ندارد. شما باید توپ خود را از میان دریایی از الماس‌های طلایی بگذرانید. هرچه الماس‌‌های بیشتری جمع کنید، سود بیشتری به‌دست آورده‌اید.

تنظیمات و فروشگاه

برای موفقیت در مراحل بازی و عبور از قسمت‌های سخت به الماس‌های طلایی و آبی نیاز دارید. ازآنجاکه به‌دست‌آوردن این الماس‌ها وقت و انرژی زیادی از شما می‌گیرد، با خرید از بخش فروشگاه به‌راحتی این الماس‌ها را به ذخیره‌تان اضافه کنید. بسته‌های الماس با قیمتی بین 5000 تا 100000 تومان به‌فروش می‌رسد. قسمت تنظیمات به شما امکان کنترل بخش‌های بیشتری از بازی مانند صدا و زبان را می‌دهد. یکی دیگر از گزینه‌های بخش تنظیمات ارسال بازی است. به‌این‌ترتیب بازی Ball in colors را برای دوستانتان بفرستید تا آن‌ها نیز لذت بازی با Ball in colors را تجربه کنند. بخش دیگر الماس رایگان نام دارد؛ روی این گزینه ضربه بزنید تا 20 الماس رایگان جایزه بگیرید.

سخن پایانی

بازی Ball in colors توانایی شما را در کنترل توپی لغزنده به‌چالش می‌کشد. این بازی روندی متناسب ازنظر سختی مراحل طی می‌کند تا شما رفته‌رفته با شرایط سخت بازی مواجه شوید. برای نصب و دانلود بازی Ball in colors می‌توانید از لینک زیر یا اسکن تصویر QR code استفاده کنید.

https://mag.charkhoneh.com/8664
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *