ایرانسل به کمپین ایران همدل پیوست

مجله چارخونه » خبر » خبرهای ایرانسل » ایرانسل به کمپین ایران همدل پیوست
ایرانسل به کمپین ایران همدل پیوست
فهرست محتوا

در پاسخ به دعوت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از «سلول‌های اقتصاد دیجیتال کشور» برای پیوست به پویش «ایران همدل»، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران نیز با معرفی کد #1441* به این حرکت مردمی پیوست.

به گزارش مجله چارخونه از روابط عمومی ایرانسل، «ایران همدل» عنوان پویشی است که همزمان با ماه مبارک رمضان 1441 هجری قمری، در شبکه‌های اجتماعی آغاز شده و در قالب این حرکت، تلاش می‌شود تا با توجه به شرایط کرونایی موجود، همدلی و کمک به همنوع ترویج شود.

مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #1441*، مبلغ موردنظر خود را برای شرکت در این پویش مشخص کنند. ایرانسل، به همان میزان به مبلغ فوق اضافه و با مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد، به محرومان استان خوزستان کمک می‌کند.

مهندس محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، روز جمعه 5 اردیبهشت ماه 1399، با انتشار یک پست در حساب اینستاگرام خود از پیوستن به این کمپین خبر داده بود.

جهرمی در این پست، تصویری از خود با لباس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی را منتشر کرده و نوشته بود: «… به همراه معاونینم تصمیم گرفتیم به مدت ۵ماه، یک چهارم حقوق ماهانه رو کنار بگذاریم برای داشتن سهم کوچیکی تو این همدلی. از همه‌ی همکاران وزارتخونه هم با ارسال یک نامه دعوت کردم تا اون‌ها هم هر درصدی که می‌تونند رو کنار بگذارند تا مبلغ جمع شده رو به‌وسیله سازمان‌های مردم نهاد، برای بچه‌های محروم جنوب کرمان تبلت بخریم که از آموزش جا نمونند. منم باید از چند نفر دعوت کنم تا این زنجیره‌ی هم‌دلی قطع نشه؛ اما این‌بار می‌خوام سنت شکنی کنم و از سلول‌های اقتصاد دیجیتال کشور دعوت کنم به این حرکت بپیوندند…»

پیش از این نیز ایرانسل با موافقت مدیرعامل خود، دکتر بیژن عباسی آرند، برای تسهیل زندگی و آگاه‌سازی مشترکان درباره ویروس همه‌گیر شدۀ کرونا، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارائه 100 گیگابایت اینترنت ثابت رایگان، بیش از 12 میلیارد ریال کمک نقدی به مراکز درمانی و نهادهای مرتبط با پیشگیری و درمان کرونا در استان‌های مختلف، دورکاری حداکثری کارکنان، بسترسازی برای ایجاد جلسات برخی نهادها، سازمان‌ها و کسب و کارها (از جمله مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی)، رایگان کردن محتواهای ارائه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، ارائه مکالمه رایگان به مدافعان سلامت، افزایش درگاه‌های پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من، تغییر اعلان‌های اطلاع رسان تماس‌های شبکه، ارائه ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه به معلمان دلسوز، و تغییر موقت نام شبکه را به نتیجه رسانده است.

https://mag.charkhoneh.com/8806
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *